انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان Khansariha (48)
اگه کسی لوله مگنوم 350 داره لطفا اطلاع بده. یکی از دوستام نیاز داره
مرسی
(2015-05-20 04:58 PM)kargadankosh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-04-23 11:48 PM)kargadankosh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلا م نیازمند مخزن اتی 44 دست دوم یاقیمت مناسب خوشحال میشم راهنمایی کنید
پک ساچمه ی jsb test برای کالیبر ۲۲
همون که هفت مدل اگزکت توشه از هر مدل ۳۰ عدد
(2015-05-29 07:48 PM)asman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان بنده خریدار سر نیزه برنو هستم اگه قصد فروش دارید پیام خصوصی بدید/ممنونم/

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنوم دوست گرامی جناب فافام /دمت گرم
سلام دوستان عزیزKhansariha (8)Khansariha (8) دوستان به 100گرم گریس پایه مس 1400درجه به بالا جهت تیون تفنگ نیازمندام؟؟ Khansariha (8)Khansariha (8)باتشکر
سلام خریدار یک عدد اسلحه ساچمه زنی آکار یا شاهین یا سارسیماز یا یلدیز به قیمت هستم Khansariha (8)
درحد آک یا به قیمت Khansariha (214) ممنون
البته منظورم در حد آک یا آکبند بود و به قیمت خخخخخ
(2015-06-01 12:58 PM)saheb نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پک ساچمه ی jsb test برای کالیبر ۲۲
همون که هفت مدل اگزکت توشه از هر مدل ۳۰ عدد

من جندوقت پیش تومشهد یه جایی دیدم ولی قیمتشو خیلی بالا گفت اگه خواستی بگو خبرشوبدم
سلام دوستان
کسی میتونه اورینگ وایتون برام تهییه کنه
برای bd65 میخوام.اگه کسی از دوستان لطف کنه ممنون میشم،هزینش مشکلی نیست.
(2015-03-08 01:03 AM)kamin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خریدار سلاح اوانیکس رین استورم یا ویندی سیتی سالمو تمیز کالیبر 5/5 هستم
با دیانا p1000 هم معاوضه میشه..
Khansariha (8)
09132726995 مروجی
سلام اقا من یه ویندی دارم
لینک مرجع