انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
خریدار ای تی 44 تاکتیکال هستم
(2014-09-26 08:26 PM)amin.faraji نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
منظورتون کیت کپسول هست یا نازل اسلحه؟

دوست عزیز منظورم کیت کپسول می باشد. Khansariha (8)
سلام دوستان خریدار هارد کیس بولپاپ هستم ..آک یا دست دو ممنونمKhansariha (8)
خریدار رابط شارژ وایرخ 100 هستم (از کجا میشه تهیه کرد) ؟Khansariha (8)
همچنین تلمبه درجه یک Khansariha (8)
نیازمند فوری کپسول 3لیتری فولادی 300بار کار قیمت مناسب Khansariha (8)
سلام دوستان نیازمند فنر دیانا 52 اصلی کسی سراغ داره؟ اصلا گیر میاد؟ اگر کسی میتونه واسم تهیه کنه پیام خصوصی بده پولم نقده ممنون یا علی
از دوستان کسی اطلاع نداره رابط شارژ با تلمبه برای وایرخ 100 از کجا میشه تهیه کرد نیاز فوری است Khansariha (8)
عزیزم باید بدی ی تراشکار تمیزکار واست بسازه کاری نداره که
کار عجله ای تر از این حرف هاست نمونه هم الان ندارم شتر با بارش برده آقا دزده . ظاهرا باید همین کار بکنم
ممنون از راهنماییت
(2014-10-01 02:32 PM)KRALMAGNUM نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان نیازمند فنر دیانا 52 اصلی کسی سراغ داره؟ اصلا گیر میاد؟ اگر کسی میتونه واسم تهیه کنه پیام خصوصی بده پولم نقده ممنون یا علی

چندین بار منم اعلام نیاز کردم ولی دریغ...
لینک مرجع