انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2014-04-12 07:46 PM)ghavidel98 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نه متاسفانه ولی مال 34 میخوره.

فکر کنم 34 و35 یکی باشه
سلام.دوستان ای تی 44قنداق چوپ اک کسی برای فروش داره؟؟ خریدارم.ترجیحا از بچه های اصفهان
(2014-04-13 07:00 PM)DariushZartosht نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام.دوستان ای تی 44قنداق چوپ اک کسی برای فروش داره؟؟ خریدارم.ترجیحا از بچه های اصفهان

دوست عزیز اگر اصفهان تشریف دارید با مسیح عزیز مکاتبه کنید با کاربری masih.hunter Khansariha (8)
نیازمند لیپرز یا سنتر زوم 16 که لنزش سبز باشه
با سلام.ازدوستان كسي cfx-يارويال داشت ممنون ميشم ياري كنه .درهركاليبري سراغ
(2014-04-13 06:27 PM)tinger نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-04-12 07:46 PM)ghavidel98 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نه متاسفانه ولی مال 34 میخوره.

فکر کنم 34 و35 یکی باشه

دوستان فنر فابریک 52 از شرکت خدنگ افزار اسپادانا اصفهان قیمت کردم گفت 85. قیمتش مناسبه ؟
(2014-04-14 08:51 AM)biyaboon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام.ازدوستان كسي cfx-يارويال داشت ممنون ميشم ياري كنه .درهركاليبري سراغ
cfrویسبربه کارت نمیاد؟
سلام دوستان کسی هست که چوب و چرخ ماهیگیری به قیمت نهایی 100 تمن بخاد بفروشه (سالم و جنس خوب چوب هم از 3 متر بلند تر باشه)Khansariha (8)Khansariha (8)
دوستان نیاز به یک عدد کوپلینگ شارژ دیسکاوری دارم لطفا اگر کسی سراغ داره ادرس بده ممنون میشم .
(2014-04-13 09:17 PM)stalker نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نیازمند لیپرز یا سنتر زوم 16 که لنزش سبز باشه

دوست گرامی مگه همشون سبز نیست من یکی چند وقت پیش اصفهان خریدم سبز بود با آفتابگیر اورجینال 420
لینک مرجع