انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
ممنون از پاسخی که دادید برای گرفتن اطلاعات دقیق شاید دوباره مزاحم اوقات شریفتون بشم.

فرستاده شده از SM-G530Hِ من با Tapatalk
(2015-08-28 11:12 PM)hossein1haghighi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون از پاسخی که دادید برای گرفتن اطلاعات دقیق شاید دوباره مزاحم اوقات شریفتون بشم.

فرستاده شده از SM-G530Hِ من با Tapatalk
خواهش میکنم ولی برای پاسخ بهتر و جواب اساتید سایت بهتره در تاپیک مشاوره سوالتون رو مطرح کنید حتما بهتر راهنمایی میشید و شاید. قبلا در مورد سوالتون بحث هم شده و راحت به جواب برسید
یا حق
سلام،دوستان کسی جایی سراغ نداره فنروایرخ 30داشته باشن،ببخشیدباتشکر

Sent from my C2005 using Tapatalk
(2015-08-29 11:07 AM)Farhadtanzan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام،دوستان کسی جایی سراغ نداره فنروایرخ 30داشته باشن،ببخشیدباتشکر

سلام
تهران خ فردوسی پاساژ نیکان طبقه همکف شماره ۴۱۵
مغازه ایران فشنگ حسین مسلح
۰۲۱۳۳۹۱۳۲۴۰
دوست عزیزخیلی ازتون ممنونم،میشه قیمت تقریبی روبگید

نوع المانیش حدود ۷۰ تا ۸۰ هزارتومان هست، اگر نبود حتما مشابهشو دارن که کارتون راه بیافته
سلام دوستان نیازمند مگنوم460 کالیبر 4،5 آکبند و دوربین سنتر پوینت3_9*32 ابکند هستم . تماسی با آقالو و فروشگاه درنا داشتم که هیچکدوم نداشتنKhansariha (8) لطفا اگه جایی این دو قلم جنسو دارن یه اطلاعی به من بدیدKhansariha (8)Khansariha (8)
آکبند.
(2015-08-29 11:46 AM)sabergholamian نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان نیازمند مگنوم460 کالیبر 4،5 آکبند و دوربین سنتر پوینت3_9*32 ابکند هستم . تماسی با آقالو و فروشگاه درنا داشتم که هیچکدوم نداشتنKhansariha (8) لطفا اگه جایی این دو قلم جنسو دارن یه اطلاعی به من بدیدKhansariha (8)Khansariha (8)
آکبند.

سلام دوست من فروشگاه شکار دز اقای کرم زاده 460 اکبند داره ولی فک کنم 5.5 باشه البته باتوجه به قدرت این تفنگ معمولا مشتری 5.5 اونو میخره دوربین سنتر 40*16*4 هم که توبازار هست باقیمت مناسب حدود 200 خرید خوبی داشته باشینKhansariha (8)
سلام به همه
خیلی خیلی فوری
نیاز مند واشر سه گل دیانا 460 هستیم خیلی خیلی فوریه

با تشکر
این هم شماره منه کسی داره برام اس بده
09112125320
با سلام و احترام.

اقا از دوستان اگر کسی می تونه موارد زیر رو فوری برام اکی کنه ، شیرینی ویژه ای داره !

1.

749-004-373WS
Sinclair Adjustable Rod Guide - 6.5mm - 30 cal.
Mfr Part: 039200

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

2.

749-001-191WS
Cleaning Patches (1-3/4 in square) - 500 ct
Mfr Part: 10032

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

3.

749-004-651WS
Sinclair Action Cleaning Tool Kit, Complete
Mfr Part: ACT2

ممنونم.
لینک مرجع