انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام بر همه عزیزان
من یه تازه واردم،افتخار میکنم به حضور در جمعتونKhansariha (8)
من یه تفنگ فنری دست دو تمیز میخام،کسی داره پیام خصوصی بده لطفا.Khansariha (256)
یکی از دوستان یه دیانا 52 واسه فروش گذاشته برو اینجا اطلاعاتش هست دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
............... چون نه به داره به به بار شما سر دعوا داری من دیگه با شما کاری ندارم.

دوست گرامی لطفا ملایم تر.بعضی از تازه واردین در بدو ورود از قوانین و جو حاکم بر انجمن اطلاع ندارن.لطفا با توصیه های دوستانه از دلخوریهای بیحاصل جلوگیری کنید
آقای اخوان این چه طرز صحبت کردنه. اگه فقط برای این اومدین که فقط کالای خودتونو بفروشید باید بگم اشتباه اومدین. بعد هم آقا میلاد حرف بدی به شما نزدن فقط منظورشون در رابطه با عجله شما بود. لحن شما خیلی بالاتر از بی ادبیه چون بی توجه همه رو مخاطب قرار دادین. فکر نکنم با این رویه اینجا جایی داشته باشید.
(2014-12-29 09:58 PM)hamidhakami نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقای اخوان این چه طرز صحبت کردنه. اگه فقط برای این اومدین که فقط کالای خودتونو بفروشید باید بگم اشتباه اومدین. بعد هم آقا میلاد حرف بدی به شما نزدن فقط منظورشون در رابطه با عجله شما بود. لحن شما خیلی بالاتر از بی ادبیه چون بی توجه همه رو مخاطب قرار دادین. فکر نکنم با این رویه اینجا جایی داشته باشید.

عزیز من بنده اولین پستی که زدم اجازه گرفتم که ایا امکانش هست من این محصول رو اینجا بفروشم یا نه
مثل خیلی از کاربرای جدید که تو فروم ها میان و بدون اجازه میزاشتم برا فروش خوب بود ؟
پست های قبلی من هم با کسانی که جواب محترمانه دادن محترمانه جواب دادم من ولی اینکه ایشون میاد از یه سری کلمات استفاده میکنه که در خور یک فرد نیست دلیلی هم من نمیبینم که محترمانه جواب بدم.

بنده تو پست قبلی هم گفتم نه شکارچی هستم نه اطلاعاتی از این جور وسایل دارم فقط هم برا فروش اومده بودم اینجا کسی میگفت شما اجازه فروش ندارید با احترام اینجا رو ترک میکردم .
یه سری نمیدونم چرا دوست دارن ار کاه کوه بسازن !
سلام به همه دوستان
چند وقت پيش يه تفنگ قديمي كه به شدت زنگ زده بود بازكردم.
بعد از كلي زحمت و تعمير و زاج كاري ، قنداقش را دادم به يك رنگ كار چوب تا رنگش كنه
ولي متاسفانه ايشون سهل انگاري كرد و قنداق گم شد
اين تفنگ هم پيش من امانت بود و شرمنده صاحبش شدم
ازدوستان مي خوام اگه كسي از اين قنداق داره و يا هر قنداق ديگه اي كه به اين اسلحه مي خوره به من اطلاع بده
ممنون ميشم اگه كمك كنيد
اين هم لينكش
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام. آقا البرز اگه فردوسی مسیرت افتاد یه سر پیش حسین مسلح برو. اون انواع قنداق رو داره چه قدیمی و چه جدید. امیدوارم بتونی مدلش رو اونجا پیدا کنی.
ممنون آقاي حكمي
فردا دارم ميرم سراغش.اميدم به همينه كه حسين مسلح داشته باشه

تا خدا چي بخواد
درود
کسی وایراخ ۱۰۰مدل ۶ خان جدید سراغ داره؟ ممنون میشم اطلاع بده
تلنبه سالمو تمیز کم کار قیمت مناسب داشتید خریدارم
لینک مرجع