انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان دنبال کارد باک 495 هستم

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان کسی نیست به ما یه کمکی بکنه در رابطه با خرید ویا ساخت خشاب خفیف لطفا اگر کسی اطلاعی داره یه

کمکی بکنه 09363247182
(2014-08-22 07:30 PM)AGHDAM نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان کسی نیست به ما یه کمکی بکنه در رابطه با خرید ویا ساخت خشاب خفیف لطفا اگر کسی اطلاعی داره یه

کمکی بکنه 09363247182

دوست عزیز تا جایی که ما خوندیم و شنیدیم موارد مربوط به سلاح های گرم بخصوص خفیف چه خرید و چه ساختش جزو مواردی هست که خلاف قوانین سایت محسوب میشه !
ولی صحبت و مشورت در مورد معرفی آنها موردی نداره Khansariha (8)
(2014-08-20 10:30 AM)KRALMAGNUM نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نیاز مند این نوع زاج
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یا علی

کسی سراغ نداره؟
(2014-08-22 09:22 PM)KRALMAGNUM نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-08-20 10:30 AM)KRALMAGNUM نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نیاز مند این نوع زاج

یا علی

کسی سراغ نداره؟
سلام
گشتم نبود،نگرد نیست
دوستان زاج سوپر بلو اصل تو بازار هست کیفیتش از این بهتر نباشه بدتر نیست
زاج تهران هم هست من خودم استفاده میکنم خیلی راضیم
درود فراوان
از دوستان همدانی و بیرجندی اگه چوب زیتون به پستتون خورد حتما خبرم کنید.

طول حداقل 60
قطر حداقل 30

Khansariha (8)
کیفیت زاج تهران نسبت به سوپر بلو چطوره؟
اگه خشک بود چه بهتر.اگرم نه اشکال نداره
سلام این زاج رو یکی از دوستام خریده بود تا 2 ماه پیش ازش داشت هرچی بهم گفت بیا ببر بعدا به دردت میخوره الان تویه بازار گیرت نمیاد گوش بهش ندادم گفتم مثه قبل داره لاف میزنه.
اما الان باورم شد که نیست نمردیم و یه روده راست تویه شکم این ادمی زاد پیدا شد خخخخ.
بگذریم. دوستان زاج تهران من تاییدش نمیکنم چون استفاده کردم بعد از مدتی تغییر رنگ داده......
اینجا جاش نیست حواسم نبود اینجا یه تاپیک دیگست اقا صادق زحمت انتقال پستم افتاد گردن شماKhansariha (8)
ادامه بحث در تاپیک مربوطKhansariha (8)
یا علی
لینک مرجع