انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2014-12-10 12:04 PM)KRALMAGNUM نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یکیم زحمت ارسال واشر سه گل واسه منم بکشه اگر هست.
اصفهان رو یه دور زدم وقتم نشد بیشتر بگردم .
شهرضا پیشه فروشگاه شوکا رفتم اصلا میگفت همچین چیزی نیست فقط یه واشر دیانا داره اونم مال پیستونه بهش خندیدم گفتم تو راست میگی خداحافظ.
الانم دست از پا دراز تر برگشتم خونه در به در واشر سه گلKhansariha (367)Khansariha (367)Khansariha (367)
کمک کمک کمک.
یا علی
از این افاضات زیاد میکنن.دیروز تعمیرکار به من میگفت لوله رو باید گرم کنم ساچمه رو در بیارم.گفتم مرد مؤمن مگه گلوله دوشکا گیر کرده میخوای خراب کنی لوله رو.همین شرکت خدنگ داره من الان زنگ زدم گفت داریم پست هم میکنیم
(2014-12-10 11:11 AM)omidbehnam نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

دوست عزیز واشر سه گل اصل اصفهان هست

قیمت 18000 تومان

داداش مطمئنی واشرش اصله؟!

آخه تو تهران آقالو میگه 35تومن؟

اگه واقعا اصل باشه منم واسه 460 میخوام که البته با واشر سری 50 یکم متفاوته.
(2014-12-10 12:47 PM)emperatoor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-12-10 11:11 AM)omidbehnam نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

دوست عزیز واشر سه گل اصل اصفهان هست

قیمت 18000 تومان

داداش مطمئنی واشرش اصله؟!

آخه تو تهران آقالو میگه 35تومن؟

اگه واقعا اصل باشه منم واسه 460 میخوام که البته با واشر سری 50 یکم متفاوته.

سلام

دوست عزیز واشر اصله منم قبلا از شرکت خدنگ خریدم فنر اصلی ،واشر سه گل ،واشر پمپ و....

فروشنده تهران قیمتش پرته و بی انصافه
دوست عزیز قیمت الآن هم 18000 تومنه؟

باید تماس بگیریم بگیم بفرستن یا خرید اینترنتی داره؟

از واشر سه گلی که خریدید عکسی ندارید؟
(2014-12-10 02:27 PM)emperatoor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز قیمت الآن هم 18000 تومنه؟

باید تماس بگیریم بگیم بفرستن یا خرید اینترنتی داره؟

از واشر سه گلی که خریدید عکسی ندارید؟
من تماس گرفتم باهاشون.شماره حساب داد ریختم به حساب.اما زنگ بزنید بهشون خیلی بهتره اطلاع دقیق بگیرید.شماره شون هم تو سایتشون هست
دوست عزیز صرفا برای راهنمایی! قیمتی که دوستمون گرفتند رو نمی دونم !؟ولی قیمت تهران هم پرت نبود و خودم برای کاربر آمن خریداری کردم!
شماره مسئول فروش خدنگ افزار :
09134117571 از ساعت 8 تا 21
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

البته در سایت خودشون اعلام قیمتی ندیدم و همینطور در قسمت لوازم جانبی واشر سر سیلندر 460 رو هم موجود ندیدم!!!
خریدار گیج مدل گانپاوری برای یکی از دوستانKhansariha (8)
(2014-12-13 12:59 PM)amin.faraji نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خریدار گیج مدل گانپاوری برای یکی از دوستانKhansariha (8)

گیج مدل گان پاوری دقیقا چیه؟؟

منظورت گیج با رابط از پشت هست؟؟
گیج کوچیک که رو والو گانپاور میبندن از همونی که رو گانپاور من هست بدون هیچ تبدیلی.
کاربری mehdijoon. صندق پیامتون رو خالی کنین.
لینک مرجع