انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2014-04-02 09:09 PM)Vicxtor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود... Khansariha (8)

نیازمند هارد کیس با سایز ۱۲۰ در ۳۰ سانت مارک نگرینی یا پلانو با قیمت مناسب
دوستان اگه مدلی رو معرفی کنند و بفرمان که از کجا میتونم تهیه کنم ممنون میشم

Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

Khansariha (226)Khansariha (226)Khansariha (226)
سلام. به همچنین نیازمند هاردکیس برای ای تی به همراه دوربین. فک کنم ابعادش باید حدود 120*35*18 مناسب باشه. دست ساز هم اگه کسی بتونه درست کنه خوبه.
سلام. دوستان. شدیدا Khansariha (367) به فنر 52(اصل) نیاز دارم. اگه کسی سراغ داره خبر بده!!Khansariha (8)
سلام، دوستان جای معتبری میشناسید تو تهران که بتونه سفارشی از ترکیه یا دوبی اسلحه بیاره؟ به سمسارزاده اصفهان گفتم برای کریکت و ایرفورس گفت دبی نیست!، میشه راهنمایی کنید؟ ممنون
(2014-04-11 01:55 PM)M107 Sniper نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام، دوستان جای معتبری میشناسید تو تهران که بتونه سفارشی از ترکیه یا دوبی اسلحه بیاره؟ به سمسارزاده اصفهان گفتم برای کریکت و ایرفورس گفت دبی نیست!، میشه راهنمایی کنید؟ ممنون

لطفا پ خ بدیدشاید بشه
(2014-04-10 12:03 PM)Vicxtor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-04-10 10:12 AM)M107 Sniper نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-04-09 08:06 PM)hamidhakami نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست گرامی تهران فروشگاه مرکزی ساچمه مورد نظر رو داره به قیمت 40 هزار.

من شهرستانم چطور میتونم تهیه کنم؟ شماره تماس از این فروشگاه دارید؟

۰۲۱-۳۳۹۰۷۵۵۷
Khansariha (8)

این فروشگاه تماس گرفتم گفت 5.51 دارم! جای دیگه سراغ ندارید؟
(2014-04-11 01:55 PM)M107 Sniper نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به اقا مسیح پیام بدین میتونن کمکتون کنن
(2014-04-11 01:37 PM)ghavidel98 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام. دوستان. شدیدا Khansariha (367) به فنر 52(اصل) نیاز دارم. اگه کسی سراغ داره خبر بده!!Khansariha (8)
فنر 35 به 52 میخوره؟ اگه جواب مثبته برات فنر 35 سراغ دارم
نه متاسفانه ولی مال 34 میخوره.
(2014-04-11 01:37 PM)ghavidel98 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام. داداش فنر وایرخ 80 بهش نمیخوره؟ فنر وایرخ 80 فابریک و تقریبا بدون استفاده سراغ دارم.
لینک مرجع