انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
فکر میکنم خشاب ای تی 44 اضافه دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
موجود داشت بقیمت 38000
فقط نمیدونم که به بی تی هم میخوره یا نه
سلام
دوستان نیازمند turret drum دوربین bsa sweet 17 3-12x40 هستم
به زبان ساده این
[تصویر: 26_14139582399729891.jpg]
(2014-03-25 11:04 PM)zeraati نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان سلام. تعدادی پوکه برنجی کالیبر دوازده میخواستم که قابلیت چند بار شلیک و پر کردن رو داره.
عکس(سه تا از سمت چپ)
[تصویر: 13957759091.jpg]
از جواب های دوستان متشکرم فقط اگه مغازه ای که توی تهران یا گیلان یا اگر هیچ کدوم نبود قزوین میدونن بگین خیلی بهتره.
متشکر از دوستان یا علیKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
(2014-03-26 10:03 AM)mohandesjavid نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-03-26 08:16 AM)marmolak نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان قیمت هارد کیس، سایلنتر، خشاب، تلمبه و دوربینی رو میخوام که به 65 sb هاتسان بخوره.
لطفا در صورت امکان قیمت محصولات فابریک هاتسان رو بفرمائید.
با تشکر

برادر گرامی این قیمتها حدودی

هارد کیس==>250تومان
سایلنسر==>150تومان
خشاب==>50تومان
تلمبه==>700تومان
دوربینی ==>300تومان
هارد کیس 100
سایلنسر 130
خشاب 38
تلمبه 650
منبع سایت خودمون
(2014-03-27 12:57 AM)behnamhunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هارد کیس 100
سایلنسر 130
خشاب 38
تلمبه 650
منبع سایت خودمون

سلام آقا بهنام
آقا هارد کیس کی موجود داره 100 تومن. چون دوست من دنبالش هست تو همین قیمتها.
(2014-03-27 01:24 AM)kingzax نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-03-27 12:57 AM)behnamhunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هارد کیس 100
سایلنسر 130
خشاب 38
تلمبه 650
منبع سایت خودمون

سلام آقا بهنام
آقا هارد کیس کی موجود داره 100 تومن. چون دوست من دنبالش هست تو همین قیمتها.

من هم می خواهم اگر هست آدرس+شماره بدید(به پی 1000 با دوربین می خوره)
دوستانKhansariha (8)
نيازمند اورينگهاي فوق از جنس وايتون اصل هستم
اگر بعد تعطيلات دوستان براي خريد اورينگ تشريف بردند بياد ما هم باشند بسيار سپاسگزار ميشم

اورينگ بزرگ سوپاپ تلنبه نمره بازاري 1.75×7.5 (قطر بيروني 7.5 - قطر داخلي 4 - ضخامت 1.75 ميليمتر)
اورينگ كوچك سوپاپ تلنبه نمره بازاري 1.5×5.5 ( قطر بيروني 5.5 - قطر داخلي 2.5 - ضخامت1.5 ميليمتر)
اورينگ سوزن والو AT44 نمره بازاري 1×3.8 ( قطر بيروني 3.8 - قطر داخلي 1.8- ضخامت 1 ميليمتر)

با سپاس
درود دوستان... Khansariha (8)

امیدوارم تعطیلات خوبی رو تا حال پشت سر گذاشته باشید... Khansariha (8)

بنده خریدار موارد زیر با قیمت مناسب هستم (منظورم قیمت های اینور سالی هست که البته عادلانه و نزدیک به واقعیت باشند، نه مثل قیمت های جدید الماس) :
۱- وایرخ ۵۷ کالیبر ۴.۵ (اگه پیدا بشه)
۲- سی زد اس ۲۰۰ هانتر کالیبر ۴.۵
۳- دیانا پی ۱۰۰۰ کالیبر ۵.۵

دوستانی که با قیمت مناسب جایی رو سراغ دارن (ترجیحا تهران که حضوری خرید کنم) + آدرس، اگه یه ندایی بدن خیلی خیلی ممنون میشم...

(آخر هفته ی خوبی داشته باشید)
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
حنان جان می گم مورد دیگه ای نبود !؟
برای سی زد اس 200 هنوز عجله نکن و بذار بار الماس مشخص بشه چون خیلی ها منتظر اعلام قیمت این شرکت هستن و گویا در بار سی زد ، این مدل هانتر رو هم داره !
الان هم عملا بازار تا یکی دو هفته دیگه تعطیله امیدوارم با قیمت خوبی بتونی موارد دلخواهتون رو تهیه کنید. در ضمن ، مسیح عزیز یک مورد هانتر با پک خشاب که قیمت خوبی هم داشت که برا یکی از دوستان اصفهانی بوده سراغ داره اگه هنوز فروش نرفته ، یه خبری ازش بگیری بد نیست!Khansariha (8)
Khansariha (8)
درود.
دوستان یه سوأل دارم نمیدونم کجا مطرح کنم. شاید یکم بی ربط باشه.

میخواستم بدونم اسلحه گلوله زن MAUSER M 12 تو ایران هست؟ یا میشه وارد کرد؟
درباره این اسلحه باید به کدوم تاپیکی برم . بازم شرمنده.Khansariha (226)
لینک مرجع