انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2013-10-15 07:43 PM)cholpe نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-10-15 04:29 PM)yashar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-10-15 03:00 PM)cholpe نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان نیازمند
والتر1250 کمبو
دیانا پی 1000
بلیزارد
همه کالیبر5.5 Khansariha (8)

حداقل اون والتر 1250 رو از لیستتون حذف کنید Khansariha (8)
از کی مشورت میگیرید شما ؟؟؟؟؟
این تفنگهارو مخصوصاً والتر رو کسی بخره درده سرش زیاده براش. نمیگیم دقت نداره !!! تفنگ دقیقی هست و لوله اش والتر هست ولی دادا سیستم مسلح کردن و خشاب و ساچمه گذاریش ضعیف هست و خرابی داره. تا 300bar پر میشه که عملاً شما با یه کپسول غواصی فقط یکبار تا 260 bar میتونید پر کنیدش و 4 مرتبه هم بین 200bar تا 260 بار !!! با چی میخواید این رو پر کنید ؟؟؟؟؟؟ تلمبه ؟؟؟؟؟ تا 300bar تلمبه زدن باید بدن هِرکول داشته باشید !!!! at44 رو از 100bar تا 200bar نمیشه تلمبه زد چه برسه از 200 تا 300!!!
عیب دیگه اش اینکه بخاطره شارژش باید کپسول هوای تفنگ رو باز کنید که با مرور زمان رزوه کپسول و رزوه نگه دارنده کپسول خورده میشه و تعمیر بشو هم نیست.
رگلاتورش تو هوای سرد کاراییش میاد پایین.
حُسن اش این هست که مثل همه pcp های دیگه ساچمه رو میتونه شلیک کنه.
این همه تفنگ خوب موجود هست خداروشکر.من جای شما بودم رو انتخابهام اساسی تجدید نظر میکردم.
توصیه برادرانه بود Khansariha (8)
موفق باشید
دوست عزیز اولین پی سی پی من والتر 1250 بود وبیش از20هزار باهاش شلیک داشتم وهیچ مشکلی نداشت والان هم دست یکی از دوستان کاملا سالم کار میکنه .
از اون والتر یک تلنبه والتر برام موند که خیلی اسونتر از شارژ at44والتر رو تا300پر میشه کرد وضعیف ترین افراد هم میتونند این کار رو انجام بدند.
من به نظر شما احترام میزارم ولی دوست عزیز میدونم دنبال چی هستمKhansariha (8)
دادا این 20 هزار تا مثل مسافت سنجی بعضی دوستان هستش که میگن تو 120 متری کلاغ رو با دیانا 52 از چشمش زدم !!! در حالی که رنج فایندر بزنی میشه 20 متر !!!!
شما عزیزه مایی .منم قصد حرف زدن الکی ندارم. حداقل 20 هزار مورد به قول شما والتر 1250 خراب سراغ دارم که رزوه خراب شده مونده تو یه گوشه !!! ذاتاً تفنگی هست که خوده والتر تولیدش نکره. و اون made in germany هم دقیقاً از made in usa تو تفنگ مارادور هست!!!! کیفیت و قیمت و مکانیسمش معلوم میکنه قضیه رو!!!
تجربه ما خلاف فرمایش شما رو ثابت میکنه .
موفق باشید Khansariha (8)
اون مواردی که شما دیدی چون با کپسول شارژ شدن وموقع باز کردن از رابط به رزوه ها فشار اومده .والتر ودیانا بایست با تلنبه مخصوص خودش شارژ بشن که راه اسونی هست وبا رابط جدید دیانا اون مشکل هم حل هست .
20هزارتا کمتر از مقدار واقعی شات سلاح بود .اعداد رو بلدم تا اخر5رقمی بشمورم.
حداقل اون والتر 1250 رو از لیستتون حذف کنید Khansariha (8)
از کی مشورت میگیرید شما ؟؟؟؟؟
این تفنگهارو مخصوصاً والتر رو کسی بخره درده سرش زیاده براش. نمیگیم دقت نداره !!! تفنگ دقیقی هست و لوله اش والتر هست ولی دادا سیستم مسلح کردن و خشاب و ساچمه گذاریش ضعیف هست و خرابی داره. تا 300bar پر میشه که عملاً شما با یه کپسول غواصی فقط یکبار تا 260 bar میتونید پر کنیدش و 4 مرتبه هم بین 200bar تا 260 بار !!! با چی میخواید این رو پر کنید ؟؟؟؟؟؟ تلمبه ؟؟؟؟؟ تا 300bar تلمبه زدن باید بدن هِرکول داشته باشید !!!! at44 رو از 100bar تا 200bar نمیشه تلمبه زد چه برسه از 200 تا 300!!!
عیب دیگه اش اینکه بخاطره شارژش باید کپسول هوای تفنگ رو باز کنید که با مرور زمان رزوه کپسول و رزوه نگه دارنده کپسول خورده میشه و تعمیر بشو هم نیست.
رگلاتورش تو هوای سرد کاراییش میاد پایین.
حُسن اش این هست که مثل همه pcp های دیگه ساچمه رو میتونه شلیک کنه.
این همه تفنگ خوب موجود هست خداروشکر.من جای شما بودم رو انتخابهام اساسی تجدید نظر میکردم.
توصیه برادرانه بود Khansariha (8)
موفق باشید
[/quote]

با سلام

دوست عزیز با باز کردن 100000 بار کپسول سلاح والتر به هیچ وجه رزوه سلاح خورده نمی شود ما تو باشگاه سلاحهای مارکهای مختلف مثل آنشوتز ،فینورک بائو ،والتر ،مورینی ،پاردینی ،اشتایر در طی سالیان متمادی باز و بسته می کنیم اما به هیچ وجه خراب نمی شوند
باز شدن کپسول جزو مزایای سلاح است نه معایب آن ،چون موقعی که کپسول باز می شود هیچ فشاری پشت قطعات داخلی سلاح نیست

با تشکر
اونی که سلاح رو ساخته جنس رزوه رو جوری درست کرده که به این راحتی رزوه خراب نشه ولی یه بار دیگه هم عرض کردم خود من شخصا اگر مجبور بودم اسلحه ای بخرم که واسه شارز کردن مخزنش باز بشه بی خیال تیراندازی و شکار میشدم و اسلحه رو دور مینداختم واسه من مثل کابوسه
دوستان به عنوان تاپیک هم یه نگاهی بندازید بد نیست ؟؟؟؟!!!! این پست ها اصلا به اینجا مربوط نمیشن
سلام دوستان.یکی از دوستان من یه تفنگ بادی ریتای خریده هیچکدوم از ای نپایه دوربینها بهش نمیخوره لطفا اگه کسی پایه دوربینی سراغ داره که بهش میخوره به ما بگه کحا میشه گرفتKhansariha (8)
خریدار کیسه خواب ترجیها امریکایی(پر قو)
سلام.به دنبال لوله دیانا ۳۶ کالیبر ۴.۵.یا حق
سلام دوستان.دنبال دیانا 54 کالیبر 5.5 و ترجیحا 06 هستم.................................Khansariha (219)Khansariha (215)
سلام

at-44 دست دوم با قیمت مناسب میخواستم.
لینک مرجع