انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2013-08-25 09:20 AM)HALFMAN2010 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-08-22 06:06 PM)nobody2000 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان خشاب برای AT44 میخواستم که ok شد .

حالا دوستان کسی خشاب کالیبر 5.5 برای رین استورم یا بلیزارد ورژن 2 سراغ نداره یا نمیتونه بسازه ؟ از این جدید ها که مشکی رنگ هست . Khansariha (226)

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امیر جان متاسفانه این مدل خشاب اصلا گیر نمیاد
خودم چند روز پیش از یکی از دوستان پیگیری کردم و ایشون فرمودن که ترکیه هم زنگ زدن ولی گیرشون نیومده.اگه آشنا داری میتونی از آمریکا بخری و قیمتشم حدود 200 برات آب میخورهKhansariha (8)
دوستان یه آچار برای باز کردن رتیکل دوربین نیاز دارم
کسی جایی سراغ داره لطفا یه ندا به من بده
مرسیKhansariha (8)

ممنون احسان جان
راستش از یک سایت کانادایی به مبلغ حدود 40 دلار تهیه کردم و یه بنده خدایی هم در سایت Persiantools تاپیک داشت که مسافر کانادا داره و میتونه وسایل کوچک را در قبال یه مبلغی بیاره من هم سفارش دادم به آدرس ایشون در کانادا .
خشاب هاتسان هم از مغازه ذکرعلی به مبلغ 50 تومان خریدم .
خریدار at44-10 مدل 2013 قنداق جدید ((((قیمت مناسب)))) هستیم....Khansariha (214)
دوست عزیز تو سایت یه at44-10 مدل 2013 با قیمت مناسب وجود داره البته آکبندKhansariha (8)
(2013-08-26 01:40 PM)emperatoor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز تو سایت یه at44-10 مدل 2013 با قیمت مناسب وجود داره البته آکبندKhansariha (8)
دوست عزیز از قبل اطلاع داشتم ولی دنبال قیمت مناسب بدون دست هستمKhansariha (8)
اگه کسی دیانا p1000 ویا گالاتیان قنداق چوبی کالیبر 4.5 جایی سراغ داره لطف کنه ویه اطلاعی بده.
باسپاس
(2013-08-26 04:30 PM)khoramdin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگه کسی دیانا p1000 ویا گالاتیان قنداق چوبی کالیبر 4.5 جایی سراغ داره لطف کنه ویه اطلاعی بده.
باسپاس

دوست عزیز معمولا کالیبر 4.5 برای تفنگهایی با قدرت زیر 20 ژول خوب هست و برای بالای 20 ژول برنده کالیبر 5.5 هست .در مورد PCP ها هم در کالیبر 4.5 بیشتر تفنگهای 16 ژولی روی بورس هست و با قدرت بالاتر خیلی سخت فروش هست و کسی نمیاره چون خواهان نداره .
تفنگهایی مثل دیانا P1000 و گالاتیان قدرت بالایی دارند و پیشنهاد میکنم فقط کالیبر 5.5 این تفنگها را بخرید .
(2013-08-26 05:14 PM)nobody2000 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-08-26 04:30 PM)khoramdin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باسپاس

دوست عزیز معمولا کالیبر 4.5 برای تفنگهایی با قدرت زیر 20 ژول خوب هست و برای بالای 20 ژول برنده کالیبر 5.5 هست .در مورد PCP ها هم در کالیبر 4.5 بیشتر تفنگهای 16 ژولی روی بورس هست و با قدرت بالاتر خیلی سخت فروش هست و کسی نمیاره چون خواهان نداره .
تفنگهایی مثل دیانا P1000 و گالاتیان قدرت بالایی دارند و پیشنهاد میکنم فقط کالیبر 5.5 این تفنگها را بخرید .

ممنونم دوست عزیز ولی من دنبال 4.5 مشون میگردم.
دوستان کسی مازل بریک گامو رویال سراغ داره ؟؟؟ قیمتش چنده ؟؟؟

کسی نبود جواب بده Khansariha (8)
اگر از دوستان عزیز کسی سایلنسر AT44 برای فروش سراغ یه خبری به من بده ممنون میشم Khansariha (8)
(2013-08-27 09:00 AM)sasanis نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگر از دوستان عزیز کسی سایلنسر AT44 برای فروش سراغ یه خبری به من بده ممنون میشم Khansariha (8)

دوست عزیز درتهران فروشکاه منصور سهرابی و فروشگاه آقالو موجود دارند .
فروشگاه دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقای رودی هم سایلنسرهای خوبی داره که کارایی بالایی دارند .
لینک مرجع