انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام به دوستان و اساتید عزیز نیازمند مخزن نو ای تی مدل معمولی هستم ارادتمند همه Khansariha (8)
(2013-09-10 10:07 PM)ahooramazda نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به دوستان و اساتید عزیز نیازمند مخزن نو ای تی مدل معمولی هستم ارادتمند همه Khansariha (8)
فروشگاه ذکرعلی داره.
دوستان اگه یه بیلیزارد تمیز وسالم shb و ترجیحا بولت اکشن با قیمت مفت پیدا کردین حتما بهم اطلاع بدین! خخخ Khansariha (256)
کالیبر 5/5
با سلام
دوستان اگه کسی ساچمه Hollow point تهران به قیمت سراغ داشت و میتونست زحمت بکشه و برای بنده تهیه کنه پ خ بده . تشکر Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
اگه احیانا دوربین ساید فکوس با زوم حداقل 4-16 به بالا سراغ داشتید اطلاع دهید....
با سلام خدمت دوستان. کسی آمار ساچمه فالکون 5/5 رو داره و آیا اصلا تو بازار پیدا میشه.
فاکون دیگه نیست روی at44 عالی بود سرعت شلیک بسیار بالاست ساخت بسیار عالی داره و افت خیلی کم کاش بازم پیدا میشد
سلام دوستانKhansariha (8)
نیازمند یک قبضه وایرخ دوازده خان 100fsbتامهول کاملا آکبند هستم.
متاسفانه از آقا مسیح هم خبری نیست.که زحمت خریدش رو بکشند.
دوستان اگه شماره آقا مسیح رو دارید برام پ.خ کنید البته 0913..... رو خودم دارم ولی ظاهرا دستش نیست چون کسی جواب نمیده.
مرسی
داش مسیح ستاره سهیل شدهKhansariha (8)
لینک مرجع