انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات از HATSAN .AT44.10
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
دادا چکشتو روغن کاری کن و اورنگای لول رو با ظرافت هرچه تمام تر عوض کن....اون دوتا اورنگ که روی انتهای لول بسته میشه رو عرض میکنم.
1 ساعت پیش لوله را باز کردم و و هر دو را عوض کردم یکیش ضدگی داشت باید فردا امتحانش کنم
اورینگ داخل لوله را هم چند جا بردم یا یکم بزرگترش را داشتن یا کوچکتر گفت
این خاصه گیرت نمییادKhansariha (367)
چرت گفته دادا....برو 4تا مغازه قبل از یکتا شلنگ تو شاپور قدیم گیرت میاد....اون اورنگام اگه کوچکترین زدگی داشته باشه دقتو از بین میبره....اسشالا درس شده
تو صفحه 66 همین تاپیک آدرس و شماره جایی که این اورینگ را داره گذاشته بودم

(2012-08-23 08:54 PM)aghajoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یکی از شایع ترین مشکلات خانواده pcp هاتسان و at44 نشتی هوا از اورینگ ورودی لوله است ، همون اورینگی که قسمت برنی هدایت کننده ساچمه داخلش قرار میگیره و باید وقتی شما مکش میکنید هیچی باد رد نکنه که در اکثر هاتسانها خوب آب بندی نمیشه و هوا میده.
اول این را بگم که سایز اورینگها با اندازه گیری قطر خارجی دایره اورینگ و ذخامت اورینگ(گوشت اورینگ) مشخص میکنند.
سایز اورینگ مذکور 8.5 در 1.5 میلیمتر ، یعنی 8.5 قطر خارجی و 1.5 ذخامت اورینگ ، این سایز اورینگ یکمی بزرگ و شما باید یک اورینگ با ذخامت بیشتر و قطر خارجی یکسان بندازید تا مشکل حل بشه.
من از اورینگ 8.5 در 1.6 وایتون استفاده کردم و خوب جواب داد ، اورینگ وایتون کمیاب ولی این فروشگاه در شاهپور قدیم اصفهان داره :03112334207 فروشگاه طفلان
عکس اورینگ ، به ترتیب از بالا به پایین :1-اورینگ فابریک8.5 در 1.5 و 2 -اورینگ وایتون 8.5 در 1.6 و3-اورینگ معمولی 8.5 در 1.8 و 4 - اورینگ معمولی 8 در 1.8

[تصویر: 13457417961.jpg]

ارسالهای این صفحه را بخونید تا متوجه بشید در مورد کدوم اورینگ صحبت میکنم

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فدای روی ماهت علیرضاجون
----------------------------------
....مهدی یا مهرداد(نمیدونم الن کودوماتن آنلاینس) وقتی خواستی لولرو دوباره جا بزنی حتما روغن کاریش کن یا گریس بمال که دوباره اورنگا تو جا زدن خراب نشهKhansariha (399)
(2013-05-05 11:10 PM)erfan401 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فدای روی ماهت علیرضاجون
----------------------------------
....مهدی یا مهرداد(نمیدونم الن کودوماتن آنلاینس) وقتی خواستی لولرو دوباره جا بزنی حتما روغن کاریش کن یا گریس بمال که دوباره اورنگا تو جا زدن خراب نشهKhansariha (399)

قربونت دادا.
مهرداد جان بهتر به جای گریس یا روغن از گریس یا اسپری سیلکون استفاده کنی،چون اورینگهای معمولی با مواد نفتی خراب میشند ولی اورینگ وایتون مقاوم ، اگه نداشتی بهتره وازلین بزنی (مخصوصا به اورینگهایی که روی لوله میفته) اگه وازلین بچه باشه بهتره.
دیروز اورینگ روی لوله را عوض کردم امروز تست کردم خوب شدKhansariha (219)دیگه داشتم نا امید میشدم Khansariha (290)
تشکر میکنم از دوستان گلمKhansariha (8) به خاطر راهنمایی های
خوبشون
با سلام
از دوستان کسی میدونه وزن at44 قنداق چوبی و قنداق سنتیک هر کدام چقدر است؟
AT44W-10 ----------> 3.6kg (قنداق چوبی)
AT44S-10 ----------> 3.2kg (قنداق سنتیک)
به نام الله

سلام دوستان

من دنبال تمام کلیپها , مخصوصا آموزشی باشه در مورد at44 هستم . مثلا باز کردن و سرویس کردنش و آموزش شلیک و سرویس تلمبه . حتما با خبرید که سایت مربوطه در ایران قابل دسترسی نیست .

اگه یکی از دوستان محبت کنه و جایی آپ کنه که بتونم دان کنم ممنون میشم . یا حتی پیام خصوصی بدین تا به روش دیگری ازتون دریافت کنم . واقعا ممنونم .Khansariha (256)
لینک مرجع