انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات از HATSAN .AT44.10
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
اینم یه گروپ البته تکراری از هاتی

[تصویر: IMG_7929.jpg]

فاصله اگر درست خاطرم مونده باشه 40 متر بود .دقیق یادم نیست
دوستان فرق at44s-10 با at44-10 فقط اون جای انگشت شصته؟
به نظر شما قنداق کدومش بهتره؟
بله تفاوت فقط در مدل قنداق هست.
به نظرم مدل سوراخ دار بهتر باشه .البته نظر شخصی من هست و این مسئله یه امر کاملا شخصی و سلیقه ای هستKhansariha (8)
نقل قول :دوست من تفنگ خالیش رو شاید بدن من اطلاعی ندارم اما ماکزیمم شاید 150 بابت تلمبه کم کنن شما بتید 350 داشته باشی بعدم شما اینو بخری چجوری میخوا ازش استفاده کنی و مخزنش رو پر کنی یا باید کپسول بخری به قیمت 500 تومان (هزار) یا اینکه با تلمبه مخزن رو شارژ کنی که هاتسات ارزونست و تلمبه هیل و پاور گان اگه اسمشو اشتباه نگفته باشم 300 و 350 قیمت داره
در ضمن بعدن تلمبه همون هاتسانو 200 باهات حساب میکنه پس سر هم ارزش خرید داره
اين كپسولي كه ميگي چي هست
PCP در كل از چي استفاده ميكنه
نقل قول :مسعود جان یکسری کپسول هست مثل کپسولهای غواصی که میشه تا 300 بار فشار اونا رو پر کرد از هوا و با رابط وصل کرد به تفنگ و اونو شارژ کرد این کپسولها از جنس استیل و کامپوزیت داره من خودم استیل 6 لیتری رو خریدم 430 تومن و باهاش مخزنهای 900 سی سی مانستر رو 6 بار شارژ میکنم که برای هاتسان بخاطر کمتر بودن حجم مخزن تعداد دفعات شارژ اسلحه بالا میره .. من اینجا کپسول رو هر بار با قیمت 6500 تومن تا 300 بار شارژ میکنم .. در کل کپسول برای کسانی که نمیخوان زحمت زدن تلوبه رو بجون بخرن راحت تره ولی تلمبه برای موقعی خوبه که برای شکار به کوه و جنگل میری و راحت میتونی با چند بار تلمبه زدن دوباره شارژ مخزن رو پر کنی اما کپسول حملش سخت تره
خود گازي كه پر ميكنيد توي كپسول چيه نميشه اون مخزن PCP رو برد و پرش كرد
در ضمن نميشه چند تا از اين مخزن هاي PCP تهيه كرد به عنوان يدك
نقل قول :دوست من اون گاز همین هوای اطراف ماست که تنفس میکنیمه و معمولا اون جایی که این کپسولها رو پر میکنند اتشنشانی ها هستن که نمیتونن تفنگ رو شارژ کنن چون اولا از نظر وقت اونجا کسی برای شارژ یک تفنگ وقت نمیذاره و دوما اون دستگاه شارژ دستگاهی نیست که بشه مستقیم اسلحه رو بهش وصل کرد وشارژ کرد و برای خود شما هم هزینه بر هست و نمیصرفه و سوم اینکه فکر نکنم اصلا مخزن یدک گیر بیاد اگر هم گیر بیاد نمیبشه مخزن رو جداگانه شارژ کرد چون مخزن تا روی اسلحه بسته نشه شارژ نمیشه و بمحض اینکه شما مخزن رو از روی اسلحه باز کنید خالی میشه و تنها اسلحه ای که من دیدم میشد جدا اونا شارژ کرد کندر بود
اخه من فقط توي اتش نشاني ها ديدم گاز co2 پر ميكنن يا كف همين
بنظرت نترو پيستون چطوره
یک عکس جالب با قنداق سفارشی دیدم گذاشتم تا همه دوستان لذت ببرند
[تصویر: hot600r1.jpg]
سلام بچه ها بعد از تحقيق فهميديم
وارد كردن تفنگ بادي ممنوع نيست تا كاليبر 5.5
(2011-11-05 02:30 PM)masud7 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نقل قول :مسعود جان یکسری کپسول هست مثل کپسولهای غواصی که میشه تا 300 بار فشار اونا رو پر کرد از هوا و با رابط وصل کرد به تفنگ و اونو شارژ کرد این کپسولها از جنس استیل و کامپوزیت داره من خودم استیل 6 لیتری رو خریدم 430 تومن و باهاش مخزنهای 900 سی سی مانستر رو 6 بار شارژ میکنم که برای هاتسان بخاطر کمتر بودن حجم مخزن تعداد دفعات شارژ اسلحه بالا میره .. من اینجا کپسول رو هر بار با قیمت 6500 تومن تا 300 بار شارژ میکنم .. در کل کپسول برای کسانی که نمیخوان زحمت زدن تلوبه رو بجون بخرن راحت تره ولی تلمبه برای موقعی خوبه که برای شکار به کوه و جنگل میری و راحت میتونی با چند بار تلمبه زدن دوباره شارژ مخزن رو پر کنی اما کپسول حملش سخت تره
خود گازي كه پر ميكنيد توي كپسول چيه نميشه اون مخزن PCP رو برد و پرش كرد
در ضمن نميشه چند تا از اين مخزن هاي PCP تهيه كرد به عنوان يدك

سلام دوست عزیز
هاتسان هم مخزنش جدا میشه و میشه جدا از اسلحه شارِ کرد و کنار کذاشت ولی مخزن یدک هاتسان 150 هزار تومان هست!!!!
نقل قول :هاتسان هم مخزنش جدا میشه و میشه جدا از اسلحه شارِ کرد و کنار کذاشت ولی مخزن یدک هاتسان 150 هزار تومان هست!!!!
همون يكي به جاي تلمبه يدونه يدك بگيره پرش كنه با خودش ببره
لینک مرجع