انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات از HATSAN .AT44.10
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2013-10-07 12:01 AM)saeedmsgh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به احتمال خیلی زیاد اون اورینگ ابتدای لوله (محل ساچمه گذاری ) خراب شده اونو چطوری باید عوض کنم ؟ آیا ابزار خاصی داره؟

سلامKhansariha (8)
همانطور که دوست عزیزمون آقاعبدلله فرمودند شما باید یک سنجاق رو به به شکل علامت سوال دربیارید (حتما تیزی نوک سنجاق رو از بین ببر تا اورینگ رو زخمی نکنه)در مرحله دوم اگه لوله رو از جایش خارج کنید کار تعویض اورینگ راحتتره اما اگه نمیتونی لوله رو خارج کنی باید با صبر و حوصله ابتدا با سنجاق اورینگ رو دربیاری و اورینگ جدید رو به کمک پنس و همین سنجاق جا بندازی(اگه لوله رو دربیاری خیلی کارت راحتتر میشه)
دوستان محل فروش گریس سیلیکونی رو برای آب بندی اورینگ میدونن. قیمت هم اگه لطف کنید.؟
دوستان ارزونترین ساچمه ای که برای این تفنگ البته کالیبر 5.5 استفاده می کنید و از اون راضی هستید چیه؟
(2013-10-10 11:49 PM)taktirandaz نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان ارزونترین ساچمه ای که برای این تفنگ البته کالیبر 5.5 استفاده می کنید و از اون راضی هستید چیه؟

ts 22

Sent from my LG-P880 using Tapatalk 2
سلام
هاتیه من یه مشکل داره اونم اینه که بست های نگهدارنده لوله دارن لوله رو به یک طرف میکشن
اگه کلا بست های نگهدارنده رو حذف کنم یا انقدر گشادشون کنم که با لوله تماس نداشته باشن مشکلی پیش میاد ؟
(2013-10-13 09:31 AM)mster نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
هاتیه من یه مشکل داره اونم اینه که بست های نگهدارنده لوله دارن لوله رو به یک طرف میکشن
اگه کلا بست های نگهدارنده رو حذف کنم یا انقدر گشادشون کنم که با لوله تماس نداشته باشن مشکلی پیش میاد ؟
سلام
در قنداق فابریک این مشکل رو داری یا در پولباب؟
در بولپاپ
که در حد نیم میل اگه سوراخ رو سمباده بزنم و گشاد بشه دیگه درگیر نیسن
دور تا دور الان یویه آزاد هست و فقط از سمت پایین به بست کیپ هست
جهت درگیری هم از پایین هست
با سلام خدمت دوستان و اساتيد گل

بالاخره بعد دو روز كار و خورده كاري ، كار Shrouded Barrel AT44 تمام شد من كل لوله رو زير پوشش نبردم چون ميخواستم BullPup كنم . و اينكه چون فضاي كافي بين لول و مخزن نيست مجبور شدم خارج از مركز قرار بدم اين قطعات رو البته دست تراشكارش و داش مسيح گل درد نكنه براي راهنمايي هاشون ، هنوز رنگش نكردم چون ميخوام يه تغييراتي بدم.

اين كل قطعات تراش خورده
[تصویر: 13819987811.jpg]

اين مازلي كه سر لوله سوار ميشه
[تصویر: 13819987812.jpg]

اينم قطعه اي كه روي لوله بسته ميشه تا لوله آلومينيومي رو نگهداره
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اينم نماي آخر كار
[تصویر: 13819987814.jpg]

Khansariha (178)
لطفا از اینکه دقت کم شده یا زیاد بگید
وزن چقدر شده؟
قیمتش چند تموم شده
چقدر صدا رو کاهش میده ؟

و مبارکتون باشه و خسته نباشید

راستی اون قطعه که دوتا سوراخ سایز کپسول و لوله داره وشبیه شمش هست رو واسه بولپاپ میخوایین استفاده کنید
(2013-10-17 01:21 PM)mster نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لطفا از اینکه دقت کم شده یا زیاد بگید
وزن چقدر شده؟
قیمتش چند تموم شده
چقدر صدا رو کاهش میده ؟

و مبارکتون باشه و خسته نباشید

راستی اون قطعه که دوتا سوراخ سایز کپسول و لوله داره وشبیه شمش هست رو واسه بولپاپ میخوایین استفاده کنید

سلام دوست عزيز Khansariha (8)

قيمت و وزنو و تستش بمونه براي يه وقت ديگه چون هنوز كاملش نكردم دو سه تا ريزه كاري مثل سوراخكاري و رزوه كاري داره بعد هم يه رنگ كوره اي تا تمام شه بعداً به روي چشم همه رو اعلام ميكنم . اون قطعه هم شمش آلومينيوم هست كه براي كاراي بالپاپ دارم آمادش ميكنم با دستگاه فرز سوراخ شده و خيلي از كاراش مونده.

با تشكر
لینک مرجع