انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات از HATSAN .AT44.10
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
خیلی ممنونم اقا محراب عزیز . دلم نیومد فقط به دکمه تشکر بسنده کنم Khansariha (8)Khansariha (8)

اگر بقیه دوستان مطلع هم سایز همه اورینگهای تلمبه رو بگن واقعا ممنون میشم. چون فک کنم 5-6 سایز اورینگ تو تلمبه استفاده شده باشه.

مرسی
سلام و ادب،
یکی از مشکلات at اینه که برای تنظیم قدرت فنر چکش و یکنواخت کردن شلیکها باید به دفعات قنداق باز و بسته بشه که کار زمان بر و طاقت فرسایی هست.(چون وقتی قنداق بسته هست آلن نمره 4 داخل محفظه نمیره و از پایین هم نمیشه چکش رو مهار کرد تا وقتی پیچِ چکش رو میپیچونیم چکش نپیچه)
بنابراین دست به کار شدم وپیچ چکش که آلن خور بود رو با یک پیچه دو سو خور تعویض کردم تا یک دو سویه نازک هم وارد سوراخش بشه(حتی وقتی قنداق بسته هست)
یک سوراخ هم زیر قنداق زدم تا بشه چکش رو نگه داشت که نپیچه،
نتیجه از نظر خودم عالی شد(حالا نمیدونم نظر اساتید چیه)
خوبیه این روش اینه که شیاری رویه قنداق ایجاد نمیشه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

در ضمن بین پیچ چکش و فنر هم دوتا واشر برنجی نازک گذاشتم تا در اثر ضربه به جایه اینکه پیچ بچرخه واشرا بچرخن و تنظیمات دائم بهم نریزه،
دور پیچ رو هم ده دوازده دور نوار تفلون پیچیدم تا یکم سفت تر بشه و راحت نچرخه،
اینا به درد خودم خورد،گفتم اینجا هم بگم شاید به درد دوستان هم بخوره.
ارادتKhansariha (8)
سلام دوستان.
بنده میخوام یه at44 long بردارم ولی یه چیزی ذهن منو مشغول کرده.
همه شما دوستان عزیز میدونین که تمام این PCP ها دارای یه مخزن هوا هستن که فشار موجود در مخزن حالا بسته به نوع PCP از ۲۰۰ تا ۳۰۰ bar موجوده که فشار کمی نیست . حالا سوال من اینه که این مخزنها عمر مفیدشون چقدره و آیا روشی برای تست کردنشون هست یا نه؟
مثلا ماشینهای گازسوز فشار مخزن گاز ۱۲۰ bar هستش که هر چند سال یک بار باید تست شوند تا از سلامتی کپسول اطمینان حاصل بشه و در آینده مشکل ساز نشه. با توجه به این مسله به نظر من مخزن PCP هم باید تست بشه و ۱۰۰ درصد مهم و حیاتیه...
از بچه های سایت اگه کسی اطلاعاتی در این زمینه داره بیاد کمک کنه خیلی مهمه!!!!
با تشکرKhansariha (8)
دوستان و اساتید کسی سایز اورینگهای تلمبه هاتسان رو نداره همه اورینگها در صورت ممکن

باتشکر
دوستان عزيز سلام
لازم مي دونم تجربه تلخ خودم رو از خريد at44 جديد كه حدود 1 ماه پيش خريدم رو خدمت دوستان عرض كنم تا در خريد اين اسحله دقت بيشتري بفرمايند.
AT من متاسفانه با هيچ ساچمه اي مچ نيست بجز باراكودا و من تو اين 1 ماه خيلي اذيت شدم تا متوجه اين مسئله شدم و اين ضعف بزرگ رو نمي توان ناديده گرفت. آقا سعيد سعادت دقيقاً 1 ماه هر جلسه داره روش كار مي كنه و در نهايت هم نتونستيم متوجه بشيم ايراد تفنگ چيه كه با ساچمه هاي متداولي مثل دراگون، jsb و ... پرت و پلا مي زنه! اورينگ ها رو عوض كرديم، قنداق رو باز كرديم، پيچ تنظيم ماشه رو كم و زياد كرديم، سيلندر رو باز كرديم و خلاصه هر كاري كه مي شد كرديم اما نشد كه نشد! جالبه كه فروشنده به محض اينكه فهميد با ساچمه باراكودا خوب مي زنه، فرمودند تفنگ هيچ مشكلي نداره و فقط با باراكودا مچ هست و بايد فقط با اين ساچمه بزنيد ... اما خب باراكودا به دليل سنگيني در مسافت بالا افت زيادي داره و نميشه خيلي روش حساب كرد. بجز كراسمن و ديسكاوري با همه ساچمه ها تست كردم و همه رو پرت و پلا مي زنه با گروپ هاي 10 سانتي كه يكي پايين و ديگري 10 سانت بالا!
به قدري اذيت شدم در طول اين مدت كه لازم دونستم اين مسئله رو بگم خدمت دوستاني كه قصد خريد اين تفنگ رو دارند. به دليل قيمت مناسبش پرفروشه و قطعاً بيان ضعف هاي اين اسحله خريدار رو منصرف نمي كنه و بنده هم قصدم منصرف كردن دوستان از خريد اين اسحله نيست ولي خب حق بديد به عنوان يك فرد زخم خورده، تنها كاري كه مي تونستم بكنم بيان اين مشكل مي باشد بلكه كمي از ناراحتي آدم كاسته شود.
(2016-02-29 11:50 AM)kavian نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان عزيز سلام
لازم مي دونم تجربه تلخ خودم رو از خريد at44 جديد كه حدود 1 ماه پيش خريدم رو خدمت دوستان عرض كنم تا در خريد اين اسحله دقت بيشتري بفرمايند.
AT من متاسفانه با هيچ ساچمه اي مچ نيست بجز باراكودا و .........
جناب كاويان
از دلايل ناسازگاري تفنگ با برخي ساچمه ها و خوب زدن با باراكودا يكيش وجود كاستي هاي بسيار جزيي در بخشي از لوله ميتونه باشه
ديدن اين فيلم و مراحل عملكرد ممكنه جهت رفع عيب مفيد واقع بشه

سلام فيلم لود نميشه ميشه لطف كنييد تصويري توضيح بدين؟

[PISTOL]فشمي
(2016-02-29 07:09 PM)SAAZEARA نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام فيلم لود نميشه ميشه لطف كنييد تصويري توضيح بدين؟

[PISTOL]فشمي

فیلم رو برای دوستان با حجم فشرده در سایت لود میکنم

دارای نکات آموزنده و تکنیکی بسیاری هست
ضمن تشکر از آقای: FREEMANSHOOTING خخخ
ممنون

[PISTOL]فشمي
(2016-02-29 11:50 AM)kavian نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان عزيز سلام
AT من متاسفانه با هيچ ساچمه اي مچ نيست بجز باراكودا و من تو اين 1 ماه خيلي اذيت شدم تا متوجه اين مسئله شدم و اين ضعف بزرگ رو نمي توان ناديده گرفت. آقا سعيد سعادت دقيقاً 1 ماه هر جلسه داره روش كار مي كنه و در نهايت هم نتونستيم متوجه بشيم ايراد تفنگ چيه كه با ساچمه هاي متداولي مثل دراگون، jsb و ... پرت و پلا مي زنه! اورينگ ها رو عوض كرديم، قنداق رو باز كرديم، پيچ تنظيم ماشه رو كم و زياد كرديم، سيلندر رو باز كرديم و خلاصه هر كاري كه مي شد كرديم اما نشد كه نشد! جالبه كه فروشنده به محض اينكه فهميد با ساچمه باراكودا خوب مي زنه، فرمودند تفنگ هيچ مشكلي نداره و فقط با باراكودا مچ هست و بايد فقط با اين ساچمه بزنيد ... اما خب باراكودا به دليل سنگيني در مسافت بالا افت زيادي داره و نميشه خيلي روش حساب كرد. بجز كراسمن و ديسكاوري با همه ساچمه ها تست كردم و همه رو پرت و پلا مي زنه با گروپ هاي 10 سانتي كه يكي پايين و ديگري 10 سانت بالا!
به قدري اذيت شدم در طول اين مدت كه لازم دونستم اين مسئله رو بگم خدمت دوستاني كه قصد خريد اين تفنگ رو دارند. به دليل قيمت مناسبش پرفروشه و قطعاً بيان ضعف هاي اين اسحله خريدار رو منصرف نمي كنه و بنده هم قصدم منصرف كردن دوستان از خريد اين اسحله نيست ولي خب حق بديد به عنوان يك فرد زخم خورده، تنها كاري كه مي تونستم بكنم بيان اين مشكل مي باشد بلكه كمي از ناراحتي آدم كاسته شود.
سلام
دوست گرامی البته این مشخص هستش که تولیداتی که در صدر جدول برندهای معتبر نیستند اینطوری باشند مثلا اینکه در سری های تولید یک محصول تفاوت وجود داشته باشه و ی آی تی با آی تی دیگه از نظر دقت تفاوت داشته باشند ولی فکر کنم این محصولات رفع عیبشون هم راحت تر و کم هزینه تر باشند. به هر حال به نظر من تعویض لوله تفنگ با ی تفنگ دیگه و تست اون هم شاید بتونه توی پیدا کردن عیب مفید باشه البته شاید این کارو کرده باشید ولی لوله تفنگ خودتون رو هم با ی تفنگ دیگه تست کنید ان شاالله. که عیب بر طرف میشه آقای شقاقی هم که حتما توی این زمینه میتونند کمک کنند
یا حق
لینک مرجع