انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات از HATSAN .AT44.10
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
با تشكر فراوان از آقا صادق بابت ريويو كامل و شفاف ،.

ميخواستم بپرسم آيا مدل قنداق سنتيك سوراخ دار واقعا سبك ترين مدل و با وزن ٣،٢ كيلو گرم هست ؟
و اينكه آيا مدل ٤،٥ هم موجود هست ؟
با تشكر
در رابطه با کالیبر 4.5 و خصوصیات رفتاری ساچمه ها در این کالیبر در مدل AT44 چیز زیادی به جز مطالعه چند ریویو از نت نمی دونم ، غالب خرید ها در ایران نیز به خاطر کاربری شکار این سلاح و آسانی تهیه ساچمه های مناسب در کالیبر 5.5 انجام میشه!
چند مورد خرید کالیبر 4.5 توسط دوستان دیدم و البته روزی که در فروشگاه ذکرعلی بودیم چند تماس در این مورد داشتند که پاسخ آنها موجود بودن فقط کالیبر 5.5 بود ! باز سئوال کردن عیبی نداره برای اطلاع دقیق تر!
این مدل قنداق زیاد باب میل من نیست! (نظر شخصی) ولی خوب برای کاربری عمومی و نیز شکار فکر می کنم مدل تامبهول بهتر باشه و البته وزن آن خوب بود (وزن دقیق نکردم) و بعد از بستن دوربین نیز باز بالانس خوبی داشت!
اقا گازه cng ماشین فشارش200 باره.فکر کنم بشه باهاش مخزنه pcp رو به راحتی شارژ کرد.من تست نکردم ولی فکر نکنم منفجر بشه.تازه اگه تو لوله منفجر بشه اسلحه قدرتش 1000 برابر میشه.اگه این ایده جواب بده خیلی عالیه
یه رابط وصل کنی به مخزن ماشین یه ماه جواب میده با کمترین هزینه.دیگه تلمبه و... از رده خارج میشه.عجب فکری کردما
(2015-01-07 02:41 PM)davoudf نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقا گازه cng ماشین فشارش200 باره.فکر کنم بشه باهاش مخزنه pcp رو به راحتی شارژ کرد.من تست نکردم ولی فکر نکنم منفجر بشه.تازه اگه تو لوله منفجر بشه اسلحه قدرتش 1000 برابر میشه.اگه این ایده جواب بده خیلی عالیه
یه رابط وصل کنی به مخزن ماشین یه ماه جواب میده با کمترین هزینه.دیگه تلمبه و... از رده خارج میشه.عجب فکری کردما
فشارش 200 بار هست(اگه کامل پرش بکنند) ولی هیچ وقت تفنگ را 200 بار پر نمیکنه و زیر 200 میتوانه پر بکنه.تازه گاز به این خطرناکی را میخواهید برای تفنگ استفاده بکنیدKhansariha (367)Khansariha (367)Khansariha (367)
خواهشا از همچین فکری بیاین بیرون،برای خودتون هم خطر داره و ممکنه اسیبی ببینید.قدرت 100 هزار برابری هم بدون دقت ارزشی نداره و تازه ممکنه تیرانداز و اطرافیانش را هم بکشه.Khansariha (172)
خوب از همین کپسول های معمولی 300 بار استفاده بکنید که توش هوای معمولی یا ازت میزنند.راحت و بی دردسر هم هست و گاز ایمنی هم محصوب میشه.Khansariha (399)
موفق باشینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
(2015-01-07 02:41 PM)davoudf نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز
همونطورکه محراب عزیز فرمودند از این فکر بیاید بیرون و به هیچ وجه بفکر پر کردن مخزن تفنگpcp با گاز قابل اشتعال نباشید !
انفجار شدیدی در پی داره و این اتفاق تو لوله نمی افته کل مخزن و .... با هم میترکه چون هرچه فشار بیشتر باشه واکنش سریعتره
این عکس از سوماترا هست که با گاز قابل اشتعال پر شده به این روز در اومده
اسلحه به اون محکمی اینطور شده و سیلندر اسلحه از سمت مقابل ترکیده و شانس با تیر انداز یاری کرده اگر سیلندر از اون سمت میترکید ...
دیگه برای at44 چی میشه خدا میدونه
[تصویر: 13945641151.jpg]
تعجب می کنم ، ای کاش دوستان تازه وارد کمی مطالعه بیشتری در زمینه هایی که پست ارسال می کنند انجام بدن و بعد اقدام به مطرح کردن موضوعی بکنند! دوست دارم در همچین تاپیکی مسایل مربوط به خود مدل AT44حتی مسایل اولیه آن مطرح شده و بحث بشه!Khansariha (399)
ما که بعد 17 سال فنری داشتن با این قیمت میخوایم بریم سراغش Khansariha (8)
ممنون بابت ریویو واقعا خیلی عالی بود خسته نباشید Khansariha (8)
ما اگر این تفنگ رو بگیریم میمونه مشکل پر کردنش ...
که اینجا مشکل کپسول هستش و عده ای هم از تلمبه عاجز هستن که این دو مشکل ما رو چند ساله از داشتنه ای تی محروم کرده .Khansariha (226)
مخزن تفنگ رو باید تا چند بار پر کرد؟ بیشتر از 220 بار نباید بشه درسته؟
بعدش هم اینکه یه خورده در مورده تلمبه ای تی کسایی که تجربه دارن یه نوضیح بدن که پر کردنش چقدر سخت هستشKhansariha (214) مثلا چند بار باید تلمبه رو کامل زد تا پر بشه Khansariha (290)
حالا استفاده از گاز سی انجی فکر می کنم شوخی باشه .ولی استفاده از کپسول خالی اون بخصصوص مدل تکی که در خودرو ها ی پراید استفاده می شه تست ازمایش بیشتر از 250 باره ؟؟؟؟واگر قدرت تحملش تا 300 بار با شه وکاری 200بار ایا معقولانه هست برای شارژ پی سی پی ؟؟؟
(2015-01-08 12:02 AM)camel_60 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ما که بعد 17 سال فنری داشتن با این قیمت میخوایم بریم سراغش Khansariha (8)
ممنون بابت ریویو واقعا خیلی عالی بود خسته نباشید Khansariha (8)
ما اگر این تفنگ رو بگیریم میمونه مشکل پر کردنش ...
که اینجا مشکل کپسول هستش و عده ای هم از تلمبه عاجز هستن که این دو مشکل ما رو چند ساله از داشتنه ای تی محروم کرده .Khansariha (226)
مخزن تفنگ رو باید تا چند بار پر کرد؟ بیشتر از 220 بار نباید بشه درسته؟
بعدش هم اینکه یه خورده در مورده تلمبه ای تی کسایی که تجربه دارن یه نوضیح بدن که پر کردنش چقدر سخت هستشKhansariha (214) مثلا چند بار باید تلمبه رو کامل زد تا پر بشه Khansariha (290)

مخزن تفنگ رو نباید از 200 باربیشتر پر کرد.از 200 تا 190 بار موقع گروپ گیری، اسلحه چندتا شلیک رو دقیق نمیزنه.(واسه شکار و هدف زنی مشکلی نداره)
من با تلمبه کار نکردم ولی میگن حداقل باید 5 -10 دقیقه تلمبه بزنی.با کپسول حتی یک دقیقه هم نمیشه.
تلمبه به مخزن اسلحه هم آسیب میرسونه.چون تو هر تلمبه سر مخزن باز و بسته میشه
اون مخزن های خودرو رو جای برای شما پر نمیکنه! مگه اینکه اشنا داشته باشین.
در مورد تلمبه خیلی راحت هست بعد 5 یا 6 دفعه شارژ کردن مخزن دیگه دستتون عادت میکنه ب این کار. با کپسول هم تو 5 ثانیه مخزن میشه شارژ کرد.
لینک مرجع