انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات از HATSAN .AT44.10
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2013-10-28 02:25 PM)Tomcat14 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت دوستان ای تی سوارKhansariha (8)
اقا دقت ای تی معمولی با لوله لوتار والتر چقدره؟
مثلا تو 20 متر گروپشون چقدر محسوسه؟؟
آیا ارزش تفاوت قیمتی را دارد یا خیر؟

سلام دوست عزيز
دقت AT44 خيلي خوبه اما ديگه لول لوتار والتر احتياجي به تعريف نداره اينجوري برات بگم كه از نظر دقت حرف آخرو ميزنه و بدون شك ارزش داره

موفق باشيدKhansariha (8)
امروز که برای تست و هدفگیری at رو برداشتم وقتی از سر لول هوا مکیدم خیلی جالب نبود یعنی اصلا هوا نگه نمیداشت
برای همین رفتم سراخ اورینگ های فابریک همراه تفنگ و اونو با اون اورینگ زردای دور کوپل شارژ تلمبه عوض کردم
اخه اورینگ خودش اصلا خوردگی و مشکل نداشت ولی این زردا قطر داخلیشون بیشتره و کیپ میشه و بعد از تعویض
دیگه هوا نمیده ....

ایشالا که دیگه مشکل براش پیش نیاد Khansariha (226)Khansariha (226)Khansariha (226)Khansariha (226)Khansariha (226)Khansariha (226)
با عرض سلام خدمت همه دوستان عزیز همانطور که قبلا گفته بودم تفنگ من مشکل خارج شدن از تنظیم را داشت که پس بررسی فراوان به مشکل حرکت لوله یعنی تکان خوردن لوله رسیدم بعد از اندازه گیری لقی بین لوله و سوراخش به لقی 0.1 میلیمتر رسیدم که این انطباق برای این تجهیز مناسب نیست با راهنمایی دوستان و بررسی محصولا مختلف از شرکتهای مختلف با انجام عملیات زیر مشکل کاملا حل شد که به طور خلاصه توضیح می دهم- مراحل به شکل زیر پیش رفت

1) کنترل نشتی اورینگهای دور لوله و داخل لوله که چون جدیدا تعویض شده بود اصلا نشتی نداشت

2) استفاده از چسب دو قلو آلمانی در 5 میلیمتر آخر نصب لوله به منظور اطمینان از فیکس شدن انتهای لوله به طوریکه در صورت نیاز به راحتی بتوان با پیچاندن لوله آنرا باز کرد

3) ساخت و نصب یک بست در انتهای لوله مطابق شکل زیر البته نکته مهم بستن محکم کپسول به عنوان پایه نگه دارنده لوله می باشد زیرا با باز شدن آن لوله به سمت چپ و پایین منحرف خواهد شد
[تصویر: 13829863432.jpg]

[تصویر: 13829863431.jpg]

به زودی رنگ بست به مشکی تغییر خواهد کرد یا به داخل قنداق مستقل از کپسول انتقال پیدا می کند
بسیار عالی.با اینکار کاملا اون لقی رو برطرف کردین.فقط یک سوال.شما اگه اون پیچ های الن روی لوله رو محکم ببندین اصولا نباید لقی وجود داشته باشه.پس علت لقی چی میتونه باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
در ضمن از روش ساخت اون بست هم توضیحاتی رو بفرمایین ممنون میشم
اون پیچها نمیتونن از لقی جلوگیری کنند بلکه تلرانس ساخت بین لوله و بدنه از لقی جلوگیری میکنه
روش ساخت بست هم توسط دستگاه فرز cnc با تهیه نقشه سه بعدی توسط خودم بوده است - بدلیل اطمینان از دقت بالای ساخت و اهمیت فاصله بین لوله و مخزن
در بسیاری از تفنگهای شرکتهای دیگر مانند air arms , evanix , fx , و وایرخ از چنین بستی استفاده شده است و به نظر من برای تفنگ هاتسان خیلی خوب است و باعث افزایش دقت می شود
تعدادی عکس
S410 air arms
[تصویر: s4103.png]
اون پیچها نمیتونن از لقی جلوگیری کنند بلکه تلرانس ساخت بین لوله و بدنه از لقی جلوگیری میکنه
روش ساخت بست هم توسط دستگاه فرز cnc با تهیه نقشه سه بعدی توسط خودم بوده است - بدلیل اطمینان از دقت بالای ساخت و اهمیت فاصله بین لوله و مخزن
در بسیاری از تفنگهای شرکتهای دیگر مانند air arms , evanix , fx , و وایرخ از چنین بستی استفاده شده است و به نظر من برای تفنگ هاتسان خیلی خوب است و باعث افزایش دقت می شود
تعدادی عکس
S410 air arms
[تصویر: s4103.png]

[تصویر: mprfieldtarget.png]

[تصویر: mprfieldtarget3.png]
Feinwerkbau 700 Basic تفنگ خیلی دقیق ft
[تصویر: FWB-Model-700-Basic_FWB-401350_rifle_lg.jpg]
Air Arms S410 TDR Classic
[تصویر: Air-Arms-S410-TDR-Classic_AA-T41C2SRW_rifle_lg.jpg]
Walther LG400 Anatomic Expert Air Rifle, RH Grip تفنگ خیلی دقیق ft
[تصویر: Walther-LG400-Anatomic-Expert-RH-Med_Wal...758008.jpg]
HW 100
[تصویر: HW100TK_front_k.jpg]

این تعدادی عکس از تفنگهای برتر دنیا است که این بسترو گذاشته اند - یعنی میتونه به دقت کمک کنه و مورد تایید می باشه
تک تیر انداز جان منم مشکل شما رو داشتم
اما من به دلیل نداشتن دستگاه سی ان سی هر جایی که فکر میکردم درش لقی وجود داره رو چسب دوقولو و چسب واشر ساز ریختم
البته اول تفنگ رو با گریس چرب کردم که چسب ها به تفنگ نچسبه و فقط قالب گیری فیکسی از تفنگ بشه
و دیروز دوباره به دقت اولیه تفنگم برگشتم
به نام الله

سلام دوستان

جناب تک تیرانداز , پیشنهاد میکنم اگه مقدوره قیمت اون بست انتهای لوله که ساختی در بیارید . مناسب باشه انشاالله فکر کنم علاقه مندان زیادی بخوان تهیه اش کنند.
من خودم تو نوبت خرید . البته نمیدونم این زحمت براتون مقدور هست یا خیر Khansariha (8)Khansariha (8)

البته تغییراتی هم میشه درش داد . مثلا به اون بست میشه یه لوله کوچک اضافه کرد . در اون لوله میشه یه قلم لیزری قرار داد و به این ترتیب کالیبره دوربین خیلی راحت میشه و ضمنا میشه از قلم های لیزری ارزان قیمت برای تیراندازی در شب استفاده کرد .

یا میتونه طوری باشه که بدون نیاز به باز و بسته کردن لوله و اجزای اون بشه , بست ساخت شما , رو نصب کرد . میتونه جنس پلاستیکی ارزان و یا آلمینیوم باشه Khansariha (256)

چقدر طرح دادما ! ببخشید . Khansariha (8)
دوست من آقای mster چسب نمیتونه کار بست را بکنه مطمئن باشید و بعاز مدتی تفنگ به مشکل اولیه بر میگرده چون من خودم تست کردم (یعنی چسباندم نه اینکه گریس بزنم ولی نشد)
joseffist عزیز جنس بست از آلومینیوم آلیاژی آمریکایی می باشد و برای نصب اون نیاز به باز و بسته کردن قطعه ای از تفنگ نیست - فکر کنم در صورتیکه تعداد بالا باشه بشه با قیمت حدود 40 اینو تولید کرد و به تفنگ اضافه کرد - البته گفتم که چون با فرز cnc تولید میشه کیفیت بالا است ولی گرون در میاد.
ممنون تک تیرانداز جان
خوب اگه میتونی اعاام آمادگی کن . من یدونه از اون بستها میخوام .

Sent from my LG-P880 using Tapatalk 2
سلام.اگه تعدادمون بالا باشه و بتونین با این قیمت تهیه بفرمایین منم یدونه از این بستها میخوام.Khansariha (8)
لینک مرجع