انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات از HATSAN .AT44.10
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
کاربر عزیز kingzax و آقا رضای عزیز ، امیدوارم این برداشت های اشتباه و یا سوءتفاهم ها رو هر دو متوجه شده باشید! من هم مثل شما هر روز وقتی برای مطالعه پست های مفید انجمن می ذارم تا دانش خودم حداقل در رابطه با سلاح هایی که استفاده می کنم بیشتر کنم. از همکاری صمیمانه شما در این مورد تشکر می کنم.
سلام به همه عزیزان
اقا میخواستم بدونم از دوستان کیا از سلاحشون بدون دست کاری و تیون کرنو گرافی گرفتن مخصوصا جی اس بی 18 حال هر ساچمه دیگه ایی هم کرنو کردین ممنون میشم که توضیح بدینKhansariha (8)
(2014-04-13 02:32 PM)cholpe نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ضعف کم کردن حساسیت ماشه هاتسان اینه که اگر زیاد حساس بشه قبل از احساس تاچ ماشه ،شلیک انجام میشه واین مورد خیلی خطرناک هست ولی در مورد ماشه های مثل t06هرقدر وزن ماشه کم بشه (بیشتر از مدلهای هاتسان میشه وزن این ماشه هاروکم کرد)باز هم تماس انگشت با ماشه حس شده وبعد شلیک انجام میشه
کاملا موافقم من هم تو at44 و هم تو گالاتین این مشکل رو دقیقا به همین صورت داشتم
درود... Khansariha (8)
ببخشید دوستان، آیا اورینگ وایتون خوب فقط به رنگ سبز یا قهوه ای هست؟ رنگ مشکی هم داره و آیا کیفیتش از دو رنگ دیگه که عرض کردم پایین تره؟
Khansariha (8)
حنان جان Khansariha (8)
وايتون در اصل مواد هست كه استفاده مي كنن
حالا مي تونن بهش رنگ سبز بزنن يا قرمز يا آبي يا شفاف!!
اورينگ وايتون اصل آلماني Khansariha (8)
از بغل كه نگاه كني نصفش سبز فسفريه نصفش خاكستري شفاف Khansariha (8)
سلام فرضاگه به دلیل استفاده کم مثلا تا 200 بار مخزن رو شارژ بکنیم و یک ساچمه شلیک بکنیم و تا مدت زیادی مثلا یکی دو ماه اسلحه با همین فشار بار بمونه مشکلی براش پیش نمیاد
اگر مدت طولانی استفاده نکنید،باید فشار تو مخزن باشه اما نه200بار!
چون این فشار در طولانی مدت باعث خستگی فلز مخزن میشه!50الی80 بار تو مخزن هوا باشه کافیه...

پس هیچ وقت مخزن رو کاملا خالی نکنید!
Khansariha (8)
پس یه جورایی نقطه ضعف برای pcp محسوب میشه . برایخالی کردن مخزن بای ساچمه شلیک کرد یا راه دیگه ای هم هست . اگه فشار حدود 150 تا 180 باشه تا چند روز میشه بمونه اخه نمیشه هر هفته بریم شکار دو سه شلیک داشته باشیم بعد مخزن رو بیاریم روی 50
هر زیبایی یک ایرادی داره!
شما فرمودید دو ماه و...،بنده هم عرض کردم برای مدت طولانی که قصد استفاده از سلاح ندارید بهتره رو اون فشار باشه،وگرنه با یک هفته چیزی نمیشه!شما تو هر جلسه هم یه10-20 شلیک داشته باشی که میرسه به 100_150 که خوبه و مشکلی پیش نمیاد.
Khansariha (8)
(2014-04-15 10:56 PM)elamto نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پس یه جورایی نقطه ضعف برای pcp محسوب میشه . برایخالی کردن مخزن بای ساچمه شلیک کرد یا راه دیگه ای هم هست . اگه فشار حدود 150 تا 180 باشه تا چند روز میشه بمونه اخه نمیشه هر هفته بریم شکار دو سه شلیک داشته باشیم بعد مخزن رو بیاریم روی 50

البته دوستان توضیخات کامل و دادن و فقط یک نکته کوچیک
برای خالی کردن مخزنش احتیاجی نیست ساچمه شلیک کنی چون pcp بر خلاف فنریها با این موضوع مشکلی نداره و میتونی بدون ساچمه هم شلیک کنی.
همچنین میتونی برای خالی کردن مخزن اون و باز کنی و قطعه مخصوص دشارژ و روش ببندی و تا اندازه ای که میخوای فشارش و کم کنی.
و همچنین اگر مطمئنی کم شلیک میکنی نیاز نیست تا 200 بار پرش کنی بهتره تا 150 پر کنی و نهایتا 15 20 تا شلیک خوب داشته باشی. ولی...
ولی باور کن بر خلاف فنریهاست.انقدر تیر اندازی میکنی که مجبور میشی هر هفته قبل از بیرون بردنش شارژش کنی.
یجورایی بیشتر باید به فکر شارژش باشی تا دیسشارژش.
لینک مرجع