انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات از HATSAN .AT44.10
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
اقا حنان
حدود 33 الی36 بار با در نظر گرفتن پرتی هوای نرمال
دوستان اگه یه تیکه پارچه تو لوله ای تی گیر کنه چیکار باید کرد ؟

لوله باید باز بشه یا میشه شلیک کرد تا بیرون بره ؟
لوله در بیاری فشار کم بدی به طور مداوم بدتر فشرده تر میشه به راحتیم در نمیاد ولی شلیک چون فشار یک دفعه بهش وارد میشه راحت در میاد چون سبک هم هست رو صوت شلیک میشه
آقا ممنون ، مشکل حل شد با شلیک Khansariha (8)

داشتم لوله رو تمیز میکردم که آخریش گیر کرد و نخ ماهیگیری پاره شد خخخخ

چقدر هم کثیف بود ، فکر نمی کردم با 40-50 تا شلیک ساچمه پرومگنوم همچین بشه Khansariha (399)
درود به دوستان بزرگوار Khansariha (8)
تا حالا کسی از ساچمه H&N فیلد تارگت تروفی برا ای تی استفاده کرده دقتش چطوریاست؟
(2014-02-23 07:09 PM)majidirani نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود به دوستان بزرگوار Khansariha (8)
تا حالا کسی از ساچمه H&N فیلد تارگت تروفی برا ای تی استفاده کرده دقتش چطوریاست؟

دوست عزیز ... ساچمه های باراکودا معمولا روی تفنگ های فنری خیلی بهتر جواب میدن تا روی پی سی پی ها
من به شما پیشنهاد میکنم که همیشه JSB استفاده کنید.. Khansariha (8)
دامنه سفت و چِقِر باراکودا به اورینگ داخل لوله ممکنه اسیب بزنه... Khansariha (8)
درود کسی می داند چگونه می شود یک والو تهیه کردKhansariha (215)
(2014-02-23 10:00 PM)mahdia نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود کسی می داند چگونه می شود یک والو تهیه کردKhansariha (215)

سلام دوست عزیز مشکلتون چیه که والو لازم دارین
(2014-02-23 06:40 PM)cordoba نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان اگه یه تیکه پارچه تو لوله ای تی گیر کنه چیکار باید کرد ؟

لوله باید باز بشه یا میشه شلیک کرد تا بیرون بره ؟
آقا رضا
در مواردي مثل گير كردن پارچه , نمد , دوتا ساچمه و ... شليك كردن براي خروج مانعي نداره ولي يادتون باشه در صورت نصب سايلنسر حتمآ باز و بعد اقدام به شليك كنيد چون احتمال آسيب ديدن بافلها و بي دقت شدنش وجود داره
ممنون آقا بهروز ، فعلا که سایلنسر ندارم ولی هروقت گرفتم حواسم و جمع میکنم ... Khansariha (8)

طبق در خواست یکی از دوستان که اندازه اورینگ ها رو خواسته بودن

1*5
1.8*7.6
1.5*5.5

ولی طبق راهنمایی آقا بهروز Khansariha (8)و البته چیزی که خوده فروشنده هم طبق همین بهم اورینگ داد ...

اندازه اورینگ ها به شکل بازاری :
1*7
1.8*11.2
1.5*8.5
لینک مرجع