انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات از HATSAN .AT44.10
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
اقا چندبار تست کردم دقیقا از 200بار تا 100بار دقیقا 40 تا شات میده حالا همین مقدار و تعداد شات خوبه یا یمقدار کمترش کنم مثلا 35 شات؟؟؟
با سلام خدمت اساتید:
خدا را شکر ای تی من مشکلی ندارد و حدود 2 ساله که داره کار می کنه آیا نیاز به سرویس خاصی دارد؟لطفا راهنمایی کنید
(2016-11-04 02:26 AM)achilles نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقا چندبار تست کردم دقیقا از 200بار تا 100بار دقیقا 40 تا شات میده حالا همین مقدار و تعداد شات خوبه یا یمقدار کمترش کنم مثلا 35 شات؟؟؟

سلام به نظر من الان واقعا عالیه شما سعی کن در شرایط خوب از 200- تا 100 بار گروپ بگیری اگه مشکل نشتی اورینگ و کثیفی لوله نداشته باشین از اسلحتون راضی خواهین بود
پایدار باشید
میگم با این اوصاف که از 200بار تا 100بار 40 شات میده تقریبا چند ژول قدرت میشه؟
روحام خان عزیز
گفتم که دستکاری نکنید سالمه! یعنی اون دومیلیمتر که گفتید باعث نگرانیتون شده طبیعیه و مشکلی نیست در غیر اینصورت مشکلی میبود!!! لطفا نگران نباشید.
(2016-11-04 04:19 PM)achilles نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میگم با این اوصاف که از 200بار تا 100بار 40 شات میده تقریبا چند ژول قدرت میشه؟

میانگینتون حدود 38 ژول هستش.
سلام دوستان من وقتی از سر لوله مک میزنم کاملا هوا رد میکنه آیا این طبیعیه؟
کجاش اشکال بهم زده ؟
چجوری میشه بقیه اورینگا هم چک کنم ببینم مشکل نداشته باشه؟
ممنونKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
سه تا قسمته.اول اورینگ داخل لوله که بیشترین احتمال خرابی داره و سایزش 8.5 در 1.5 هست که 1.6 هم باشه چه بهتر.دوم دوتا اورینگ دور لوله هستن که سایز اونا نمیدونم و برای تعویضشون باید دوتا پیچ بالای کپ باز بشه و لوله در بیاد. سوم اورینگ دور ولو مخزن هوای تفنگ هست که احتمال خرابیش خیلی کمه.
بهتره اول اورینگ داخل لوله با سایز 8.5 در 1.6 عوض کنید ببینید چطور میشه. فقط قبل تست مکش خشاب از تفنگ جدا کنید و یه شلیک هوایی انجام بدید مطمئن بشید تفنگ پر نیست
سلام برای تست همه ی اورینگ ها بدون باز کردن کامل سلاح راهی هست؟
ممنون
دوستان پیچ زیر قنداق هم ب شدت سفت شده چکارش کنم بتونم راحت و بدون دردسر بازش کنم؟
(2016-11-18 12:21 PM)whitewolf نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام برای تست همه ی اورینگ ها بدون باز کردن کامل سلاح راهی هست؟
ممنون
دوستان پیچ زیر قنداق هم ب شدت سفت شده چکارش کنم بتونم راحت و بدون دردسر بازش کنم؟

سلام،همانطور که دوست عزیزsmart گفتن بعلاوه دواورینگ رابط مخزن به لوله(لوله برنجی،پورت هوااصطلاحا) که خیلی کوچک هستند وتفنگ کاملا باید باز شود.پیچ زیر قنداق راباضربه زدن اهسته روی پیچ گوشتی بادقت که پیچ گوشتی درنرود وخط روی قنداق بندازه بازکنید.موفق باشی
معمولا در مورد at44 ارینگهای لوله ، عموما در حین مونتاژ در کارخانه دچار زدگی میشوند. دوستانی که ارینگ لوله تعویض میکنند قبل از مونتاژ لوله توجه کنند که اولا کانال ورود لوله به رسیور سلاح کامل تمیز و بدون پلیسه باشد و مخصوصا در محل لبه کانال ، در صورت نیاز با سوهان نیم گرد یا گرد ظزیف ، مقدار کمی کونیک ایجاد کنید و بعد هم مقدار کمی سمباده نرم.در محل دو عدد پیچ الن مغزی که وظیفه ثابت کردن لوله را در رسیور به عهده دارند هم معمولا زایده های فلزی بسیار ریزی( ناشی از سوراخ کاری یا رزوه زنی اولیه ) وجود دارد که باید نسبت به پرداخت ان اقدام کرد .اینها ظزیف کاریهایی است که متاسفانه کارخانه سازنده نسبت به انجامش سهل انگاری کرده است .
لینک مرجع