انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات از HATSAN .AT44.10
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
دوستان سلام بعد از چند سال دوباره دارم یک عدد ای تی 44 نو میخرم و میخواستم بدونم برای اینکه تفنگ به حالت نرمال و معقول در تیراندازی در بیاد باید چه تغیراتی و به چه صورت بروش اعمال کنم.
با تشکر فراوان از دوستان گلم
(2016-07-06 04:26 AM)achilles نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان سلام بعد از چند سال دوباره دارم یک عدد ای تی 44 نو میخرم و میخواستم بدونم برای اینکه تفنگ به حالت نرمال و معقول در تیراندازی در بیاد باید چه تغیراتی و به چه صورت بروش اعمال کنم.
با تشکر فراوان از دوستان گلم
سلام و ادب،
دوست عزیز یکی از مشکلات اکثر ای تی ها لق زدن میل لودینگ داخل بوشی که نگه میدارتش هست، که باعث کج جا رفتن ساچمه داخل لول میشه و به طبع باعث دفرمه شدن ساچمه و از بین رفتن دقت میشه و همچنین باعث خوردگی در ابتدایه لول میشه، بنابراین موقع خرید با یک چوب کبریت یا چیزی شبیه به اون، میل اودینگ رو تکون بدید تا ببینید لقی داره یا نه،
وقتی هم سلاح رو تهیه کردید اگر دقت کافی و معقولی داشت نیازی به تغییر در هیچ قسمتی نیست.
یا علی
سلام دوستان بعد از 4 سال دوباره قسمت شد یک عدد at44 بهمراه یک دوربین 4-16*40 سنترپوینت بگیرم بقیمت تقریبا 1600

راستی دوستان الان تلمبه یا کپسول واسه پرکردنش ندارم و مسئله ای که اعصابمو خراب کرده اینه که فشار روی 200 بار یجور میزنه و از 180 تا 100 یجور و از 100 بار به پایین یجور دیگه و صفر دوربین مدام بالا و پایین میشه که البته این طبیعی هست و بخاطر کم شدن فشار مخزن هست.و این متاسفانه یه عیب محسوب میشه.
بنظر شما باید چکار کنم ایا اگر رگلاتور بزنم روش بهتر نیست؟
و اگه رگوله بزنم قدرتش کم نمیشه؟؟؟
پیشایش تشکر از اساتید محترم.
اگر راه حل دیگه ای هم دارین واقعا ممنون میشم راهنماییم کنید.
دیروز تو فاصل 80 متری و روی فشار 60 بار و با گرفتن 4 میلدات پایین تر یک کبوتر خیلی بزرگ رو فریز کردم.
دوستان عزیز این اسلحه چند تا شات بدون درد سر و مشکلات خرابی میزنه

Sent from my H60-L04 using Tapatalk
سلام ب همگی
بالاخره ما هم بعد مدتها تو خماری بودن خرید ی ای تی دست دو در حد، دل رو زدیم ب دریا و رفتیم آک تهیه کردیم
الان یک ماهی میشه از خرید بنده میگزره ک چند مدته متوجه شدم پرت میزنه
امروز فرصت شد ی گروپ با شرایط نسبتآ مناسب بگیریم ک این نتیجش شد
3 و 5 تا شات ک علامت گزاشتم برا اول کار و با سایلنسر دست ساز خودم بوده
و در کمال تعجب بعد از برداشتن سایلنسر اون شاتای پرت رو زد
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ویرایش : نمیدونم چرا رو تصویر بند انگشتی ک میزنم تصویر اصلی نمیاد این آپلود سنتر هم با ما سر لج افتاده همون لینک میزاریم سنگینتریم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ب علت فقر منابع در شهرستانها ساچمه ب جز پرو مگنوم 15 گرین ، چیز دیگه ای پیدا نکردم البته 18jsb هم داشتن اما 250 تاییش رو ب قیمت 500 تایی ک 48 تومن میداد ک نگرفتم
ب نظر خودم فکر میکنم ایراد از دوربین باشه چون اگر مشکل از تفنگ بود تو اون 3 شات و 5 شات اینقدر دقیق نمیزد و هعمرو پرت میزد
دوربین هم مشخصه سنتر 4-16*40 آک خریدم
دوربین رو هم تا حد امکان با شیم گذاری ب صفر نزدیک کردم ک کمتر از طبلک استفاده کنم
حالا نظر شما دوستان گرامی چیه
ب نظرتون چ حرکتی پیاده کنم ک دقیقآ بفهمم مشکل از دوربین یا تفنگKhansariha (226)
دیدم سوت و کوره کسی نیست خودم رو ی چیزی شک داشتم و انجام دادم الان عالی شده
گفتم ی خورده پایه دوربین رو از رو ریل جا ب جا کنم ببرم سمت جلو و از چشم دور کنم ک فعلآ نتیجه داد
اینم ی گروپ ک البته شما ب عنوان گروپ نبینید بیشتر باهاش دوربین رو صفر کردم اون چنتا پرت هم برا اوایل بود و آخراش ک دوربین صفر شد دیگه ساچمه رو ساچمه شد
فقط امیدوارم تنظیمش موندگار بشه و بهم نریزه
(2016-07-10 03:37 PM)alizakeri نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گفتم ی خورده پایه دوربین رو از رو ریل جا ب جا کنم ببرم سمت جلو و از چشم دور کنم ک فعلآ نتیجه داد
اینم ی گروپ ک البته شما ب عنوان گروپ نبینید بیشتر باهاش دوربین رو صفر کردم اون چنتا پرت هم برا اوایل بود و آخراش ک دوربین صفر شد دیگه ساچمه رو ساچمه شد

اقا لطفا ساچمه و مسافتم ذکر کنید
(1974-08-27 04:47 AM)ake

[/quote' نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام و ادب،
دوست عزیز یکی از مشکلات اکثر ای تی ها لق زدن میل لودینگ داخل بوشی که نگه میدارتش هست، که باعث کج جا رفتن ساچمه داخل لول میشه و به طبع باعث دفرمه شدن ساچمه و از بین رفتن دقت میشه و همچنین باعث خوردگی در ابتدایه لول میشه، بنابراین موقع خرید با یک چوب کبریت یا چیزی شبیه به اون، میل اودینگ رو تکون بدید تا ببینید لقی داره یا نه،
وقتی هم سلاح رو تهیه کردید اگر دقت کافی و معقولی داشت نیازی به تغییر در هیچ قسمتی نیست.
یا علی

نه خوشبختانه لقی نداشت و موقع حرکت کاملا سفت بود
(2016-07-10 03:37 PM)alizakeri نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لطفا عکس کاملی هم از دوربین و تفنگ بزارین ببینیم دوربین رو کجای ریل نصب کردین.
درضمن من هم دوربین رو با اچار الش ریست کردم و طبلکها رو به حالت اول برگردوندم و دوربین و پایش رو عقب تر اوردن و بعد از صفر کردن دوربین تو فاصل 18 متری با فشار باد 100 بار تو فاصل 80 متری با 1.5 میلدات بالاتر هدف اندازه سکه 100 تومنی کوچک رو 2 بار زدم.
سلام به همه دوستان عزیز Khansariha (8)
دوستان کسی مخزن at44 رو باز کرده و ضخامتش رو اندازه گرفته چقدره؟ به نظر شما ضخامت و کیفیت مخزن هاتسان چطور ارزیابی میشه؟
(2016-07-10 05:08 PM)mhas نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقا لطفا ساچمه و مسافتم ذکر کنید

مسافت رو تو عکس مشخص کردم دیگه 37 متر
ساچمه رو هم گفتم تو پست اول پرو مگنوم 15 گرین

(2016-07-10 05:32 PM)achilles نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لطفا عکس کاملی هم از دوربین و تفنگ بزارین ببینیم دوربین رو کجای ریل نصب کردین.
درضمن من هم دوربین رو با اچار الش ریست کردم و طبلکها رو به حالت اول برگردوندم و دوربین و پایش رو عقب تر اوردن و بعد از صفر کردن دوربین تو فاصل 18 متری با فشار باد 100 بار تو فاصل 80 متری با 1.5 میلدات بالاتر هدف اندازه سکه 100 تومنی کوچک رو 2 بار زدم.

بفرمایید اینم خدمت شما

چون پایه دوربین بنده بزرگتر از لئوپولد کل ریل رو گرفته و نهایت بشه 1 الی 2 سانت تغییر داد
ک منم نهایت 1 سانت تونستم ببرمش جلو ک البته فکر میکنم بهترین جای ممکن قرار گرفته الان
راستی شما از چ ساچمه ای استفاده میکنید؟
لینک مرجع