انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات از HATSAN .AT44.10
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام خدمت دوستان گرامي
با اين روش مي تونين قدرت اسلحه رو كم كرده و تعداد شات رو از 70 به تعداد 140 شات افزايش بدين
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016-02-07 07:32 AM)arshia نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با اين روش مي تونين قدرت اسلحه رو كم كرده و تعداد شات رو از 70 به تعداد 140 شات افزايش بدين

با تشكر
و آيا اين امكان وجود داره كه براي مواقعي كه قدرت نياز بود رگولاتور را از چرخه خارج كنيم تا قدرت مجدداً و موقتاً بالا برود؟
(2016-02-07 08:31 AM)kavian نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016-02-07 07:32 AM)arshia نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با تشكر
و آيا اين امكان وجود داره كه براي مواقعي كه قدرت نياز بود رگولاتور را از چرخه خارج كنيم تا قدرت مجدداً و موقتاً بالا برود؟

با سلام
اين روش ربطي به رگلاتور نداره و در اصل مقدار ضربه و فشاري كه چكش به سوزن وارد ميكنه رو كم ميكنه

سلام
ایا برای نگه داشتن واشر از چسب و یا ماده مشابه دیگری استفاده کردین!؟
چند تا شلیک روی سلاح بوده؟اذیت نکرده!
اگر به صورت ازاد روی سوزن والو گذاشته بشه،به نظر من نبودنش بهتر از بودنش هست.چون بعد از چند شلیک میفته توی محفظه چکش و یک دفعه رفتار تفنگ عوض میشه(و اعصاب تیرانداز را خراب میکنه)
موفق باشینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
(2016-02-07 12:28 PM)mhrSB نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام
ایا برای نگه داشتن واشر از چسب و یا ماده مشابه دیگری استفاده کردین!؟
چند تا شلیک روی سلاح بوده؟اذیت نکرده!
اگر به صورت ازاد روی سوزن والو گذاشته بشه،به نظر من نبودنش بهتر از بودنش هست.چون بعد از چند شلیک میفته توی محفظه چکش و یک دفعه رفتار تفنگ عوض میشه(و اعصاب تیرانداز را خراب میکنه)
موفق باشینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

با سلام
براي نگه داشتن واشر من از چسب استفاده كردم در غير اين صورت واشر ميفته داخل محفظه چكش
تعداد شات و قدرت دست خودتونه كه قطر واشر رو چقدر بگيرين
هر چه قطر واشر بيشتر باشه تعداد شات بيشتر و قدرت كمتر
و بالعكس
سلام و ادب،
خیلی از دوستان و همچنین بندهء مبتدی زمانی که به قول دوستان at سوار شدیم به فکر کم کردن قدرت این سلاح دوست داشتنی افتادیم و انواع و اقسام روشها که حتی در مُخیلهء مهندسان شرکت هاتسان هم نمیگنجید(شاید هم میگنجید) رو امتحان کردیم و خون دلها خوردیم،
این روش هم مسلماً بی ایراد نیست(با احترام به دوست عزیزم ارشیا) و اون این هست که:
هر چه فشار هوایه مخزن کم بشه چکش بیشتر میتونه سوزن رو باز کنه و این باعث میشه هوا با حجم بیشتر خارج بشه تا بتونه تا حدودی کمتر شدن (فشار) رو جبران کنه و باعث ایجاده یک تعادل (نسبی) در شلیک ها بشه ولی در این روش شما با کم کردن کورس سوزن عملاً این توازن رو بهم میریزید و مسلماً نظم شلیک هاتون شدیداً به هم خواهد ریخت البته در فشارهایه زیر 140 بار.
ارادتمند همهء دوستانKhansariha (8)
با اجازه از دوستان واساتید بنده به ناچار کپسول ای تی رو نتوانستم پست کنم . مشکل مالیش بیشتر بود هزینه رفت وبرگشت وتعمیر بیشتر بود .اول کپسول چسب پارچه ای زدم تا اثر سه نظام روش نمونه .. !!!!!تعجب اول برای اینکه من فکر می کردم دو اورینگ بزرگ وجود دارد در صورتی که یکی بیشتر نبود . ومشکلی که فکر می کردم باعث نشتی بود صحیح بود من فکر می کردم مقداری از لب پر شدن اورینگ سر نازل وارد شده که همین تور بود در شکل اول می بینید که جای اورینگ تراشیده ..شده ولی اورینگی نبود و در تصویر دوم تیکه هایی از اورینگ نازل گیر کرده بود که تمیز کردم ....سوال چه کار هایی باید انجام بدم غیر از تعویض اورینگ .دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
..........................................دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جناب اقای شقاقی متاسفانه نتونستم کپسول رو پست کنم با اینکه گارانتی وجود داشت .
سلام ،

دوستان چند تا سوال در مورد اورینگ های at44 دارم ،

اولا رفتم بازار و تعدادی اورینگ وایتون خریدم ، جالبه که فکر میکردم وایتون ها همشون سبز رنگ هستن ، حالا بفرمایید که ،

اولا اورینگ مارک وایتون سبزه ؟ آخه طرف تعدادی اوریگ داد که مشکی رنگه ، اما میگه وایتونه !!!

دوما برخی اورینگها رو میخواستم جا بزنم ، اصلا خاصیت کشسانی نداشتن ! حتی یکیشون زود پاره شد ! چرا ؟ اگه نباید حالت کشسانی داشته باشن ؟

وقتی اورینگها رو در جای خودشون انداختیم ، چدور روانکاریشون کنیم ؟ من یه جور گریس پایه سیلیکونی گرفتم که تو بازار میگفتن تا 200 درجه هم مقاومه ، رنگ سفید رنگ و غلیظی هم داره ، برای روانکاری اورینگها میتونم از این گریس استفاده کنم ؟
(2016-02-07 08:23 PM)romin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با اجازه از دوستان واساتید بنده به ناچار کپسول ای تی رو نتوانستم پست کنم . مشکل م.....

اون محلی که این قطعه برنجی داخلش قرار میگیره هم تمیز کن. گردوغبار قطعات از بین ببر و جا بزن.فقط موقع بستن ولو ها از آچار استفاده نکن یا اگه استفاده میکنی خیلی سفت نکن تا دفعه بعد برای باز کردن عذاب نکشی.میشه ولو هارو با دست سفت بست و مخزن شارژ کرد و روی سلاح بست.فشار مخزن که بالا بره خیلی محکم میشه.فقط اگر در آینده فشار مخزنت کامل خالی شد نباید مخزن از تفنگ جدا کنی چون ممکنه ولو از مخزن باز بشه نه خود مخزن از تفنگ.چاره کار اینه یه 50 بار فشاری قبل جدا کردن مخزن توی مخزن باشهKhansariha (226)
اتفاقا این قضیه چند بار برا من پیش آمد. وقتی فشار مخزن به صفر رسیده بود. با تلمبه باد نمیشد ولی وقتی مخزن رو از تفنگ جدا میکردم باد میشد و دوباره مخزن رو به تفنگ وصل میکردم

فرستاده شده از GT-I9300Iِ من با Tapatalk
لینک مرجع