انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات از HATSAN .AT44.10
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام خدمت اساتید
آیا پس از تهیه رگولاتور می بایست توسط نمایندگی نصب گردد؟ در غیر اینصورت روش نصب را لطفا توضیح دهید.
با سلام و درود.
دوستانی که تو تهران تشریف دارن، اطلاع دارن که ای تی مدل لانگ یا همون لوله بلند رو کجا میشه تهیه کرد؟ فروشگاهی رو میشناسن که معرفی کنن؟
اگه جاش مناسب نیست عذر میخوام چون دیدم دوستان اینجا با ای تی دمخور هستن پرسیدم.
ممنون.Khansariha (8)
با سلام خدمت جناب شقاقی
بابت راهنماییتون ممنونم . من مورد اورینگ را تست میکنم و اگر حل نشد تفنگ را برای قبول زحمت میفرستم خدمتتونKhansariha (8)
دوستان طول دقیق ای تی لانگ چقده؟
ببخشید نتم ضعیفه نتونستم تو صفحه ها بگردم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
می خاستم از دوستان بپرسم که در مورد این محصول شرکت هاتسان اطلاعی دارند . ایا یک شایع است تولید این سلاح یا صحت دارد ؟؟؟؟؟ شرمنده تایپینگ این محصول رو ندیدم جایی
بله دوست عزیز اسمش گلادیوس هست و هنوز که تو ایران رویت نشدهKhansariha (399)
(2016-01-19 12:59 AM)jabili نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان طول دقیق ای تی لانگ چقده؟
ببخشید نتم ضعیفه نتونستم تو صفحه ها بگردم

نقل از خود سایت سازنده :
1085mm که البته نوع QE میشه 1245mm ،
آقا مسیح یک گلادیوس رو تازگی گرفته قرار شده یه رویو ازش بزاره. تفنگ رگوله و لوله هم لوتار والتره

فرستاده شده از GT-I9300Iِ من با Tapatalk
با سلام خدمت مديران و دوستان گرامي
من قصد خريد رگلاتور براي اي تي دارم
بعد از نصب حجم مخزن اسلحه كم نميشه
تعداد شات كمتر نميشه
با تشكر
درود.دوستانی که از ساچمه های رنجر استفاده کردن کدم ساچمش با AT44سازگاری بهتری داره؟Khansariha (8)
لینک مرجع