انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات از HATSAN .AT44.10
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
شما کافیه که دامنه جی اس بی 18 یا فالکن رو با باراکودا مقایسه کنید کاملا متوجه زمخت بودن اون نسبت به ساچمه های مذکور خواهید شد که اصلا برای لوله مضر نیست و به قول اقا فرخ عزیز فقط باعث افزایش استحلاک اورینگ سر لوله میشه که اونم به راحتی قابل تعویضه و هیچ مشکلی نیست.
دوستان من تجربه خوبی از باراکودا نداشتم با AT, خیلی پرت میزد, البته یه مقداری به اصل بودنشون مشکوک بودم, بعضی از ساچمه ها به شدت پیلیسه داشتن...
ممنون از پاسخ های خوب دوستان... Khansariha (8)
ببخشید یه سوال دیگه هم داشتم :
آیا ساچمه های باراکودا ۲۱ گرینی روی ای تی خوب جواب میدن؟ عزیزان تا حال گروپی گرفتن با این ساچمه ها؟
ممنون... Khansariha (8)
من خودم at44 نداشتم ولی دوستانی که دارند جی اس بی رو برای اون مناسب تر میبینند
من اگه جای شما باشم از باراکودا بیشتر برای شکار کلاغ یا حیوانات جان سخت استفاده میکنم و جی اس بی رو هم نگه میدارم برای لانگ شات و موقعیت های حساس
جناب vicxtor من یکی از این ای تی های جدید از اقا مسیح گرفتم با ساچمه های استراتون ،مانستر،کراسمن ،تورپدو و باراکودا 21 گرین تست کردم هیچکدوم رضایت بخش نبود پس با خیال راحت تا میتونی جی اس بی 16 و مخصوصا 18 تهیه کن واز هاتسانت لزت ببر و پولتم صرف ازمایش با انواع ساچمه نکن .only JSB
(2014-03-01 04:14 PM)Vicxtor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آیا ساچمه های باراکودا ۲۱ گرینی روی ای تی خوب جواب میدن؟ عزیزان تا حال گروپی گرفتن با این ساچمه ها؟
ممنون... Khansariha (8)

ای تی 44 من با باراکودا سازگاری کامل داره و گروپ بسیار عالی در 50 متر باهاش گرفتم.با jsb 16 و 18 گرین هم تست کردم که رضایت بخش نبود.در مورد شکار هم از باراکودا استفاده میکنم و همیشه هم به لطف همین ساچمه موفق بودم.کلا ای تی یا با جی اس بی سازگاری داره یا با باراکودا.
(2014-03-01 11:53 PM)ARROW نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-03-01 04:14 PM)Vicxtor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون... Khansariha (8)

ای تی 44 من با باراکودا سازگاری کامل داره و گروپ بسیار عالی در 50 متر باهاش گرفتم.با jsb 16 و 18 گرین هم تست کردم که رضایت بخش نبود.در مورد شکار هم از باراکودا استفاده میکنم و همیشه هم به لطف همین ساچمه موفق بودم.کلا ای تی یا با جی اس بی سازگاری داره یا با باراکودا.

ای تی شما دیگه خیلی لوتیه خخخخ با جی اس بی سازگار نیست ؟!؟!؟Khansariha (290)
جی اس بی رو با تیرکمون دستی هم پرت کنیم گروپ زیر 1 سانت میده خخخخ
تفنگ من هم با جی اس بی 18 عالی میزنه و با کراسمن تا 50 متر خوبه ولی بعد از 60 متر گروپ خیلی باز میشه . جی اس بی 16 و باراکودا هم اگه پیدا کنم در آینده ای نزدیک تست خواهد شد.
بهترین ساچمه برای این اسلحه jsb18 گرین با کراسمن هست تو تاپیک گروپ گیریم میتونین این سازگاریو بمینین که دوستان از قبل گذاشتن
تعداد خیلی کمی از ای تی ها با باراکودا سازگار هست .ای تی که با باراکودا سازگارهست تقریبا با هیچ ساچمه دیگه بخصوص جی اس بی 16.18سازگاری نداره .
لینک مرجع