انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات از HATSAN .AT44.10
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
دوست عزیز اگر دقت پایین بود تعداد واشر ورینگها راکم کن چون تعدادشون زیاده من سایلنسر شرکتی باز کردم فقط دوتا واشر داره با سوراخ 9 میلیمتری.
دیشب تفنگ یکی از دوستان که خونه ما بود رو تا 200بار شارژ کردیم فرداش که ی خواستیم بریم بیرون شارژ شده بود150. دوباره امتحان کردیم ظرف 13 الی 14 ساعت خود به خود 50بار شارژ ک میکنه .دوستان کسی باین مشکل روبه رو شده .اگه اورینگش خرابه . اون کدوم اورینگ هست تو اورینگ های همراه تفنگ موجوده.ممنون
کپسول رو از سلاح باز کنید و دوباره بادش کنید ،با کف تست کنید ببینید نشتی از قسمتیه که شارز میشه یا انتهای کپسول که رزوه داره و ولو نامیده میشه،تست کردید اعلام کنید تا بریم سر رفع خرابی.
موفق باشیKhansariha (8)
خب اينم نتيجه بعد از نسب سايلنسر دست ساز..پايه هم سقف ماشين..فشار مخزن هم 150
[تصویر: f647e29acacbf62c718bcb2a4937e2bafa5627b2.jpg]
(2015-02-05 09:31 PM)MILADSOBHI نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیشب تفنگ یکی از دوستان که خونه ما بود رو تا 200بار شارژ کردیم فرداش که ی خواستیم بریم بیرون شارژ شده بود150. دوباره امتحان کردیم ظرف 13 الی 14 ساعت خود به خود 50بار شارژ ک میکنه .دوستان کسی باین مشکل روبه رو شده .اگه اورینگش خرابه . اون کدوم اورینگ هست تو اورینگ های همراه تفنگ موجوده.ممنون
گرفتگیش بر طرف می شه

سلام مشگلی نیست این مشگل بیشتر ای تی ها هست وقتی با کپسول شارز می کنید اشغال های کپسول وارد مخزن می شه و اینطوری می شه مخزن تفنگو در بیار و به ارومی تهشو (جای سوزنش )چند ضربه بزن به سطح صافی ودوباره ببندشKhansariha (8)
(2015-02-06 01:14 PM)noble نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خب اينم نتيجه بعد از نسب سايلنسر دست ساز..پايه هم سقف ماشين..فشار مخزن هم 150
انشاالله که سایلنسر خوبی باشه و به خوبی هم ماشه سلاحتون بچکهKhansariha (256)
فقط شما لطفا چند مورد کوچک را هم در گروپ گیری های بعدیدتون تست بکنید.Khansariha (8)
یکی این که حتما از ساچمه های مناسب تری برای تست دقت استفاده بکنید(جی اس بی و ...)
و یا اگه فعلا دست رسی بهشون ندارین همین پرومگنوم را دست چین بکنید و بعدش گروپ بگیرین.Khansariha (8)
و در مرحله بعدی شما بدون سایلنسر هم یک گروپ بگیرین و دقت با سایلنسر و بدون سایلنسر را با هم چک کنید.Khansariha (399)
تیراندازی های خوبی داشته باشینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
با سلام خدمت دوستان گرامی
لطفا راهنمائی کنیدئ علت پرت وپلا زدن تفنگ چی می تونه باشه
با سلام خدمت اساتید:
مشکلی که من با ای تی 44 خودم پیدا کردم اینه که بعضی اوقات با مسلح کردن ساچمه سر لول میره اسلحه هم به ضامن می شود ولی شلیک نمی کند
اگر دوباره مسلح کنم که یک ساچمه دیگه هم سر لول می رود خواهشنا اگر راه کاری دارد مرا راهنمایی کنید (هنگام مسلح کردن دسته تا آخر کشیده می شود)
At44 - 10w
(2015-01-21 01:59 PM)farsomid نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
راستش برای خودم هم عجیب بود وزن 6.6 . سایت گجت کمپ برای فروش گذاشته تو مشخصاتش زده وزن 6.6 کیلو

6.6 پوند که حدودا می شود 3.2 کیلو گرم
نقل قول : مشکلی که من با ای تی 44 خودم پیدا کردم اینه که بعضی اوقات با مسلح کردن ساچمه سر لول میره اسلحه هم به ضامن می شود ولی شلیک نمی کند
اگر دوباره مسلح کنم که یک ساچمه دیگه هم سر لول می رود خواهشنا اگر راه کاری دارد مرا راهنمایی کنید (هنگام مسلح کردن دسته تا آخر کشیده می شود)

احتمالا ماشه تفنگ شما درست تنظیم نشده و درگیر نمیشه چون اگر درگیر بشه با گلن دوم سیستم آنتی دبل فید اجازه چرخش خشاب و ورود ساچمه دوم رو نمیده
(2015-02-07 12:18 PM)viper22 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[quote]
مشکلی که من با ای تی 44 خودم پیدا کردم اینه که بعضی اوقات با مسلح کردن ساچمه سر لول میره اسلحه هم به ضامن می شود ولی شلیک نمی کند

احتمالا ماشه تفنگ شما درست تنظیم نشده و درگیر نمیشه چون اگر درگیر بشه با گلن دوم سیستم آنتی دبل فید اجازه چرخش خشاب و ورود ساچمه دوم رو نمیده
[/quo
چطوری باید تنظیمش بکنم؟
لینک مرجع