انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات از HATSAN .AT44.10
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
عرض سلام و ادب خدمت همه اساتید
من تازه وارد این سایت شدم و از مطالب دوستان بسیار لذت بردم.
من یه 350 دارم و خیلی ازش راضی هستم ولی میخوام یه pcp تو رنج قیمت 1500 بگیرم حالا یکم بیشتر یا کمتر
بین at44 و کرال پانچر مگا شک دارم
اولویت من اول کیفیت ساخت قطعات و بعد دقت تفنگ هست. اگر دوستان در انتخاب بین این دو تفنگ زمنو راهنمایی کنند بسیار ممنون میشم.
من یه 350 دارم و خیلی ازش راضی هستم ولی میخوام یه pcp تو رنج قیمت 1500 بگیرم حالا یکم بیشتر یا کمتر
اولویت من اول کیفیت ساخت قطعات و بعد دقت تفنگ هست. اگر دوستان در انتخاب بین این دو تفنگ زمنو راهنمایی کنند بسیار ممنون میشم.
(2016-07-23 04:18 PM)شرود نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوست عزیز Khansariha (8)
عضویت شما را در انجمن تبریک میگم Khansariha (8)
هرگونه سوال در زمینه خرید و مقایسه تفنگ بادی دارید در تاپیک مشاوره خرید سلاح بادی مطرح بفرمایید دوستان راهنمایی میکنند.
با تشکر.
اقا یه سوال؟ گروپ 5 تا 10 سانتی تو فاصل 110 متری اونم نه کاملا اماده و با یمقدار تکان خوبه یا بد؟
با ای تی 44، فشار باد 170 تا 150 ، ساچمه جی اس بی 18.13بود و از صفر دوربین 1 میلدات پایینتر میزد تو 110 متر فاصله این گروپ به اسلحه از 1 تا 10 چند میده؟
البته حالت ایستاده و تکیه اسلحه به دیوار بود.
(2016-07-24 07:41 PM)achilles نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقا یه سوال؟ گروپ 5 تا 10 سانتی تو فاصل 110 متری اونم نه کاملا اماده و با یمقدار تکان خوبه یا بد؟
با ای تی 44، فشار باد 170 تا 150 ، ساچمه جی اس بی 18.13بود و از صفر دوربین 1 میلدات پایینتر میزد تو 110 متر فاصله این گروپ به اسلحه از 1 تا 10 چند میده؟
البته حالت ایستاده و تکیه اسلحه به دیوار بود.

سلام دوست عزیز. با این شرایط شما اصلا گروپ نگرفتید. تیراندازی تفریحی یا شاید هدف زنی بشه گفت. برای اظهار نظر در مورد دقت یه تفنگ باید با استفاده از رست خوب و ساچمه خوب و شرایط بدون باد و دوربین زوم بالا برای 110 متری و ... گروپ بگیری. حدودی بخوای گروپ دقیق و کامل رو دسته بندی کنی میشه گفت تو 110 متر زیر 2 سانت تفنگهای خیلی دقیق و مسابقه ای ، 2 تا 4 سانت تفنگهای خوب و دقیق ، 4 تا 7 سانت تفنگ سطح متوسط و بالای 7 سانت تفنگهای معمولی و زیر متوسط. البته این نظر من بود.
اقا فرق ای تی که بغلش ستاره داره با ای تی که بغلش کمان داره چیه؟؟؟
(2016-07-25 11:21 PM)achilles نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقا فرق ای تی که بغلش ستاره داره با ای تی که بغلش کمان داره چیه؟؟؟
محصولات هاتسان که به سفارش ایران ساخته میشوند آرم شرکت به صورت ستاره میباشد و اسمش رنجر میباشد ولی محصولات هاتسان که بازار جهانی دارند آرم کمان دارد که آرم اصلی شرکت هاتسان میباشد و از نظر کیفیت ساخت هم کمی بهتر از سفارش ایران می باشد. Khansariha (8)
اقا یه سوال دیگه من یکماه پیش یک تفنگ ای تی 44 از نمایندگی گرفتم که به تاریخ 10/94 مهر خورده شده بود حالا طبق تاپیکی که در مورد رگلاتورهای هاتسان وجود داره و مطالبی گفته شده ایا تفنگ من دارای رگلاتور میباشد یا باید برای تهیه اون اقدام کنم؟؟؟
میگم شما همه سوالاتت رو ی جا بپرس خودتو خالی کن Khansariha (48)Khansariha (8)
جدا از شوخی : هیچ کدوم از at 44 ب صورت فابریک روشون رگولاتور نداره
و شما خودت باید هزینه کنی و ببندی البته بعضی از فروشنده ها بنا ب درخواست خریدار ب صورت سفارشی رگولاتور رو تفنگ آک میبندن ک مسلمآ هزینش رو دریافت میکنن
درضمن دو نوع رگولاتور وجود داره یکی تو خود مخزن نصب میشه و از حجم مخزن کم میکنه
یک مدل دیگه هم هست ک بیرون مخزن نصب میشه و ب طول مخزن اضافه میشه ولی از حجم مخزن کم نمیشه
ب نظر بنده اگر میخواید تهیه کنید بدید یکی از اساتید همین انجمن براتون تهیه و نصب و رگوله کنن تا رو بهترین قدرت ک بهترین دقت رو میده تنظیم بشه
آقا مسیح قبلآ نا این کارو میکردن الان خبر ندارم

درضمن من از مغازه ای که خریدم زیاد گرفته بود از خرید قبلیش موجود بوده.
با تشکر از صبر و شکیبایی دوستان
اقا این که میگن لول ای تی سفارش ایران یا جای دیگر ساخت لهستان است و در ترکیه مونتاژ میشه چقدر صحت داره؟

راستی این ای تی های سفارش ایران رو کسی جدیدا کرنوگرافی کرده؟ یا نه؟
لینک مرجع