انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات از HATSAN .AT44.10
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2015-08-11 09:45 PM)bonjovi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان من تازه عضوه این سایت شدم میخواستم اطلاع رسانی کنم که از شرکت گجت کمپ اصلا کپسول نخرید که همشون دستکوب 200 باره و حتی تفنگ هم نخرید به خیلی ها تفنگ دست دوم دادن این شرکت کلاهبرداره
خوش آمدیدKhansariha (8) ولی یه تاپیک مخصوص شناسایی و معرفی فروشندگان گران فروش و کلاه بردار داریم اگر هم اون تاپیک رو‌پیدا نکردید در همون تاپیک خرید کپسول هوا این مطلب رو میزاشتید کافی بود و نیازی نبود در همه تاپیکها ارسالتون رو تکرار کنید البته قبول دارم آدم وقتی از صداقتش سواستفاده میشه و سرش کلاه میذه حس خیییلی ناخوش آیندی بهش دست میده .
سلام
امروز یک دوربین سنتر پوند خریدم برای اتی 44 دوستان چه پایه ای بخرم بلند یا کوتاه وکدام بهتره نمی خواهم چیزی از تفنگ باز کنم مثل مگسک
(2015-08-13 12:29 AM)kish نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
امروز یک دوربین سنتر پوند خریدم برای اتی 44 دوستان چه پایه ای بخرم بلند یا کوتاه وکدام بهتره نمی خواهم چیزی از تفنگ باز کنم مثل مگسک
سلام
دوست عزیز در این فروم همه اتفاق نظر دارند که دهنه لنز مشخص کننده اندازه پایه هست که میشه گفت همیشه کوتاهترین پایه که با دهنه لنز جور باشه مد نظر هست، به نظر من ارتفاع پایه به نسبت بازه صفر دوربین انتخاب میشود هرچی پایه بلند تر بازه صفر و اختلاف جزیی بیشتر
شما خیلی راحت با یه پیچگوشتی چهار سو میتونید شکاف درجه رو باز کنید تا از کوتاهترین پایه متناسب با دهنه لنز استفاده کنید، در غیر این صورت به علت وجود شکاف درجه باید از پایه بلند استفاده کنید،
سلام دوستان یک at 44 long مال یکی از دوستان هست که ظاهرا زیاد شارژ کرده از ۲۰۰ بار بیشتر و الان دیگه هوا نگه نمیداره آیا اورینگ خراب کرده . اگر مشکل اورینگ هست من اهواز هستم باید یا بهتره بدم کی عوضشون کنه
(2015-08-18 11:47 PM)rmkarami01 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان یک at 44 long مال یکی از دوستان هست که ظاهرا زیاد شارژ کرده از ۲۰۰ بار بیشتر و الان دیگه هوا نگه نمیداره آیا اورینگ خراب کرده . اگر مشکل اورینگ هست من اهواز هستم باید یا بهتره بدم کی عوضشون کنه
دوست عزیز سلام
در اهواز فروشگاه شکار عقاب اگه اشتباه نکنم ببرید اونجا.
اقای کرمی صاحب فروشگاه میتونن کمکتون کنن
کلا اهواز رو فروشگاه های شکار نه اطمینان میشه کرد نه از نظر قیمت رعایت میکنند
همین دوستم گفت که دفعه قبل برده اورینگ مخزن رو تعویض کرده ۱۵۰ هزار تومان گرفته
(2015-08-18 11:47 PM)rmkarami01 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوست عزیز شما اگه میتونید تفنگ را بیارید ذزفول مسول باشگاه تیراندازی مرصاد روبروی هتل جهانگردی اقای عباباف استاده پی سی پی میباشند یکبار امتحان کن ضرر نمیکنی اصلا ایشان تعمیرکار حرفه ای سلاح های پی سی پی مسابقات مثل وایراخ ووالتر هستن ای تی که چیزی ندارد
دوست عزیز شما برید پیش جناب کرمی و بفرمایید از طرف امدید و یک سوم این پولو بهشون بدهید
جناب باغبان کاربر dezmed همشهریتون هستند و تعمیرکار فروشگاه اقای کرمی تو همین انجمن براشون پیغام بفرستید و بفرمایید این چند پست at44 رو بخونن
شما میدونید که حتما تحویلمون میگیره این همه راه بیایم به امید ایشون بعد بگه انجام نمیدم یا وقت ندارم یا مثل اهوازیها پول تفنگ رو برای تعویض اورینگ بگیره
تشکر از راهنمایی شما
(2015-08-19 01:13 AM)fafam نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوست عزیز شما اگه میتونید تفنگ را بیارید ذزفول مسول باشگاه تیراندازی مرصاد روبروی هتل جهانگردی اقای عباباف استاده پی سی پی میباشند یکبار امتحان کن ضرر نمیکنی اصلا ایشان تعمیرکار حرفه ای سلاح های پی سی پی مسابقات مثل وایراخ ووالتر هستن ای تی که چیزی ندارد

دوست عزیز لطفا این بزرگوار را برای هم شهریاتون معرفی نمایید، به علت رطوبت بالا در انجا تفنگهای زیادی از دزفول تهران میاد که بنده خدا ها متحمل هزینه پستی میشوند، لطفا در هر تاپیکی که ارتباطی با این موضوع داره این عزیز رو معرفی کنید تا همشهریانتون راحت تر باشند.

دوستان ای تی سوار نمایندگی درحال مذاکره با کارخونه هاتسان هست که تعدادی مخزن رگولاتور دار در قدرتهای مختلف (زیر ۳۹ ژول) را وارد نماید، این قضیه خیلی میتونه تو دقت این تفنگ محبوب تاثیر داشته باشه،
چشمون دراومد انقدر کرنوش کردیم ببینیم کم تلورانس ترین حالت چند سانت فنر میخواد، خخخخ
لینک مرجع