انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات از HATSAN .AT44.10
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2015-01-28 07:26 AM)foolad نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز . فاصله مرکز دوربین با مرکز لوله هرجقدر کمتر باشه دقت بالاتر میره.

سلام
شما وقتی تو چیرگان فاصله مرکز دوربین تا لوله رو کم میزارید صفر نزدیک تری بهتون میده و اگه بخواین از تفنگ رو دورتر صفر کنید اگه هدف بین دو نقطه صفر اول و دوم قرار بگیره باید از میلداتهای بالا هم استفاده کنید که این زیاد برای من خوشایند نیست
Khansariha (8)
سلام دوستان.تو شهر ما یه نفر هست که با چوب گردو قنداقهای عالی و کیفیت بالا بصورت دست ساز میسازه.به نظر شما اساتید محترم میشه بدم برا at44w10 قنداق چوبی یه قنداق مشابه وایرخ 100s بسازه؟امکان پذیر هست بنظرتون و میشه ؟Khansariha (226)
100 % میشه چیز خاصی نیست.البته من جز اساتید نیستم.
دوپایه مناسب برای ای تی چه معرفی می کنید؟ کسی برای فروش دارد>؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام دوستانی که جدیدا ای تی‌ خریدند آیا این رابطه شارژ ‌درون وسایل سلاح هست؟ ممنون

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام اقا مهدی
بله،هست
Khansariha (8)
(2015-01-26 11:38 PM)DAGGER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-01-26 10:11 PM)saheb نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مخزن سلاح من درحالت عادی بسته نمیشه..حتما اهرم مسلح کننده باید آزاد باشه ( در حالت آماده شلیک نباشه.وقتی که اهرم بسته و چسبیده به بدنه سلاح هست نباشه و وسط باشه)
یعنی چکش اجازه نمیده که کپسول بیشتر داخل بره. باید حتما اهرم رو کمی عقب بیارم تا چکش یه ذره عقب بیاد بعد مخزن بسته میشه.....نمیدونم عادیه یا نه....ولی احساس میکنم اول اینطوری نبود
مشکل چیست؟
یه سوال دیگه
برای باز کردن قنداق ، سه تا پیچ رو باز کردم. دوتا عقب و جلوی ماشه و پیچ بست لوله . یه پیچ دیگه زیر بچه قنداق هست که دورش هم یه حلقه ی فلزی هست.اون اصلا تکون نمیخوره. شیار روش میترسم صاف بشه. خیلی خیلی سفته با اینکه چهار‌سو رد نشده ولی شیار روی پیچ داره دفرمه میشه
چطوری اون پیچ رو باز کنم؟؟؟؟ انقدر زور زدم پیچ داره له میشه!!
فعلا همین دیگه! سایز اورینگ لوله هم فکر کنم توی همین تاپیک باشه میگردم پیدا میکنم...
دوست گرامی
احتمالآ تفنگ شما بدلیل چکوندن بدون مخزن و یا مخزن خالی باعث دفرمه شدن یا افتادن پیچ مهار چکش شده و چکش جلوتر از حد معمول قرار گرفته که در این وضعیت تفنگ قدرتش زیادتر و لی با پرتی هوای شدید تعداد شات کمتری میده
پیچی هم که سفته داخل قطعه رو پیچ تو پیچ هست که برنجی قسمت رزوه مخزن و سر چکش رو فیکس میکنه و عمومآ کمی گیر داره ولی باز میشه
اون پیچ رو با یه پیچ گوشتی مچی (کوتاه) چهارسو خوب که توش فیت بشه آروم چند تا ضربه بزن مطمئنآ باز میشه

با تشکر از آقا بهروز برای راهنمایی . پیچ مهار چکش شکسته بود که با پیچ پایه دوربین جایگزین شد(پیچ آلن شماره ۳) . الان تعداد شلیک ها از۲۰۰ تا ۱۰۰ بار حدود ۴۰ تا شده... با اون وضعیت ۲۰ تا شلیک شده بود و دقت و صدای تفنگ هم خیلی بد شده بود که الان حل شد
(2014-06-24 11:24 PM)OSAGAFAR نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
مشکل دوستمون رو من هم داشتم . ابتدا همه اورینگها رو عوض کردم سپس وقتی برای تعویض اورینگ پورت . اسلحه رو باز کردم دیدم پیچ استپ چکش از بین رفته که با تعبیه یک قطعه از جنس تفلون جلوی چکش مشکلم کلا حل شد.

سلام دوست عزیز میشه عکس ونحوه ساخت قطعه تفلون توضیح دهید .ممنون
با سلام خدمت دوستان گرامی
برا شارژ اسلحه.تلمبه بهتره یا کپسول
بایه کپسول شش لیتری چند مرتبه میشه تفنگ شارژ کرد
با تشکر
لینک مرجع