انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات از HATSAN .AT44.10
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
با سپاس از رسیدگی مهراد و بهروز عزیز ...
یک سوال برام پیش اومده.... حالا اگر ما روزی به همچین مشکلی بر خوردیم... چه کاری باید بکنیم ؟
ایا خودمون میتونیم درستش کنیم؟ یا باید بفرستیم برای تعمیرکار ؟

به نظر من بحث خراب شدن اورینگ و کثیف شدن لول تفنگ زیاد تخصصی نیست
چراکه راه حلش زیاده و نهایت یا اورینگ تعویض میشه یا داخل لول بورس کشیده میشه یا شایدم هر 2

اما اگر این داستان به تنضیف لوله و تعویض اورینگ خطم نشد چه ؟
ما از کجا باید بدونیم که پیچ تنظیم چکش سر جای خودش قرار داره ؟
چجوری باید سفتش کرد ؟ یا باید شلش کرد ؟ اصن من گیجه گیج شدم Khansariha (226)Khansariha (226)Khansariha (226)

راستی چجور باید اصلا فهمید که از سلاح باد هدر میره ؟ علاعمی داره ؟
شما فعلا از سلاحتون استفاده بکنید و لذت ببرید و کلاغ ها رو نابود کنید خخخ
بعد اگه خدای نکرده به مشکل خورد این سایت پر از دکتره ببرید برای یکی از دوستان جهت رفع مشکل
(2014-02-26 09:14 PM)zebra نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سپاس از رسیدگی مهراد و بهروز عزیز ...
یک سوال برام پیش اومده.... حالا اگر ما روزی به همچین مشکلی بر خوردیم... چه کاری باید بکنیم ؟
ایا خودمون میتونیم درستش کنیم؟ یا باید بفرستیم برای تعمیرکار ؟

به نظر من بحث خراب شدن اورینگ و کثیف شدن لول تفنگ زیاد تخصصی نیست
چراکه راه حلش زیاده و نهایت یا اورینگ تعویض میشه یا داخل لول بورس کشیده میشه یا شایدم هر 2

اما اگر این داستان به تنضیف لوله و تعویض اورینگ خطم نشد چه ؟
ما از کجا باید بدونیم که پیچ تنظیم چکش سر جای خودش قرار داره ؟
چجوری باید سفتش کرد ؟ یا باید شلش کرد ؟ اصن من گیجه گیج شدم Khansariha (226)Khansariha (226)Khansariha (226)

راستی چجور باید اصلا فهمید که از سلاح باد هدر میره ؟ علاعمی داره ؟

سوال سختی هست خخخخ ای تی سلاح ساده ای هست و بیشتر
علل خرابیهاش مشخص شده و بیشتر خود دوستان حل کردند.
پیچ داخل چکش را تا میشه نباید دست کاریش کنید من تو چنتا ای تی که باز کردم (اک بودن)
پیچ چکش تا اخر سفت بوده
هدر رفتن باد هم که شارژ تانک خالی میشه. اگه اورینگها
هم سالم باشه پرتی هوا نخواهیم داشت
ارادتKhansariha (8)
دوستانKhansariha (8)
تا وقتي كه تفنگ رام هست يا به اصطلاح رفتار درستي از خودش نشون ميده فرض بر اينه كه همه چيزش عاديه مگر اينكه دليلي براش باشه
خيلي از اشكالات بخاطر انگولكها و ايجاد تغييراتي كه اصلآ لازم نيست بوجود مياد
در بعضي از AT44 بدليل خطاي مونتاژ يا ضعيف بودن اورينگ و ... يه خورده ريز خطاهايي هست كه براحتي حل ميشه ولي فكر نميكنم اين مسائل ادامه دار باشه و نهايتآ با توجه به مكانيزم راحت و اصولي ساخت AT44 طي 24 ساعت اوليه حل ميشه و تا مدتها تفنگ بدون دردسر بكارش ادامه ميده
یعنی منهای دست کاری... اصن این قضیه رو اگر خط بزنیم از روی میز...
ممکنه بعد مدت زمان نامشخص پیچ چکش شل بشه و نیاز به سفت کردم باشه ؟ Khansariha (8)
داداشKhansariha (8)
منظور اينه كه اينقدر تو استرس خراب شدن نباش استفاده كن هر وقت هم بقول دوستان عيب كرد براحتي حل ميشه
همه اش چند تا تيكه فلز و اورينگ وفنر وپيچ و مهره است نكته مبهم و لاينحلي درش وجود ندارهKhansariha (399)
چون فشار فنر پشتش هست شل نمیشه اما اگه شلش
کنید امکان دوباره سفت شدنش هست
ارادتKhansariha (8)
از دوستانی که air stripper دارند یک خواهشی دارم Khansariha (8)
ایا این قطعه روی لانگ شات تاثیر مثبت میگذاره ؟
کسی تست کرده ؟
(2014-02-27 08:25 PM)zebra نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کسی تست کرده ؟
من تست کردم . تصاویر هم صفحه 238 گروپ گیری دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-02-27 08:37 PM)behnamhunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-02-27 08:25 PM)zebra نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کسی تست کرده ؟
من تست کردم . تصاویر هم صفحه 238 گروپ گیری دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بهنام جان فکر نمیکنید با ایر استریپر زیر 50 متر دقیق میزنید و بعد از 50 متر اثر ایر استریپر از بین میره ؟؟؟
لینک مرجع