انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات از HATSAN .AT44.10
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
ارینگ سر لوله درست جایه که ساچمه وارد لوله میشه.......
این پست قدیمی هست ولی شاید برای دوستانی که جدید ای تی گرفتن مفید باشه
" تعویض اورینگ دهانه لوله ای تی 44 با ابزار دم دستی "

(2014-02-03 09:15 PM)Huntsman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همگی
اولین تجربه تعویض اورینگ دهانه لوله تفنگ At44 بدون در آوردن لول تفنگ

اول با سوزن قفلی یه وسیله به این شکل ساختم

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اورینگ به راحتی در اومد

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برای جا زدن اورینگ اول قسمت بالای اورینگ رو با همون وسیله بالا (یا یه آچار آلن کوچیک) جا زدم و نگه داشتم
و بعد قسمت های کنار و پایین اورینگ رو با انتهای یه آچار آلن کوچک جا زدم

بعد از اینکه به مرحله عکس آخری رسیدم قسمت باقیمانده رو که جا زدنش یکم سخت تره رو به کمک دو تا آچار آلن ،
یکی برای مهار و یکی برای جا زدن ، جا زدم و کار تموم شد

اینم وسایلی که استفاده کردم

این قسنت همون جاییه که خشاب جا میخوره؟وآخه 2تا اورینگ به این روش چطوری میشه .اورینگ آسیب نمیبینه و توی فیلم گفت پیچ لوله رو باز میکنیم منظورش چی یود و تو فیلم لوله رو در نیاورده بود پس چطوری من گیج شدم اگر تو فیام از دور فیلم میگرفت آدم میفهمید.چرا وقتی تفنگتون نیاز داره باز بشه همون موقع فیلم بگیرید بزارید اینجا مگه کار سختیه من تاحالا نزاشتم نمیدونم فیلم جاهای دیگه گذاشتم ولی اینجاهم باید مثل همه باشه
(2015-07-05 09:50 PM)smoker نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این قسنت همون جاییه که خشاب جا میخوره؟وآخه 2تا اورینگ به این روش چطوری میشه .اورینگ آسیب نمیبینه و توی فیلم گفت پیچ لوله رو باز میکنیم منظورش چی یود و تو فیلم لوله رو در نیاورده بود پس چطوری من گیج شدم اگر تو فیام از دور فیلم میگرفت آدم میفهمید.چرا وقتی تفنگتون نیاز داره باز بشه همون موقع فیلم بگیرید بزارید اینجا مگه کار سختیه من تاحالا نزاشتم نمیدونم فیلم جاهای دیگه گذاشتم ولی اینجاهم باید مثل همه باشه
پیچ لوله دوتاست و الن ۲ میخوره و رویه ریله دوربین هست، اگه درش بیاری باید دو اورینگ دوره لوله رو هم عوض کنی، لوله رو ولش کن
اورینگ لوله بله همون جایی که خشاب میزارن،و یک دونست،
تفنگ شما نو هست و احتیاجی به تعویض یا تعمیره هیچی نداره، اینجوری که دارین پیش میرین یه وقت بازش میکنی و گارانتیه شما از بین میره، بزار وقتی اورینگتون مرخص شد چون فاصله ای نداریم یا شما میایی اینجا یا من میام اونجا براتون تعمیر میکنم که گارانتیه شما سر جاش باقی بمونه و جلویه چشمتون انجام میدم که یاد بگیرین، نگرانیه شما واقعا بی مورده
با سلام
دوستان ای تی سوار بیاد داشته باشید وسیله ای مثل سوزن بخاطر تیزی که در نوک سوزن دارد باعث پارگی و زخمی شدن اورینگ میشه لذا تا مطمئن نشدید که نیاز به تعویض هست از این وسیله استفاده نکنید زیرا استفاده و برخورد سوزن بمعنی زخمی شدن اورینگ هست لذا دقت کنید که درآوردن آن بوسیله چنین سوزنهای مشکلی نداره چون اورینگ دیگه بدرد استفاده نمیخوره ولی برای جا زدن یک اورینگ نو دیگه از این وسیله اصلا استفاده نشود بهترین روش جا انداختن بوسیله آچار آلن از سمت خشاب و د رمقابل آن بستن برس پنبه ای بر سر میله تنظیف و وارد کردن آن از سر لوله برای جابجای و جا انداختن اورینگ خیلی کار را راحت میکنه و بدون آسیب رساندن به اورینگ براحتی جا خواهد افتاد . فعلا Khansariha (8)
اگه آدم ای تی رو خوب نگه داره چند سال واسه آدم کار میکنه و به غیر از مشگل اورینگ مشگل دیگه ای هم پیش میاد براش؟و ممکن تفنگ ساچمهارو پرت و پلا بزنه و من دویت دارم قدرتشو کم کنم یعنی بشه 30ژول چون نیازی ندارم فقط اگر قدرتشو کم کنم آیا دقتش کم نمیشه و مشگلی پیش نمیاد من هنوز تفنگو نگرفتم ولی تنها مشگل بزرگم اینکه چون ماشین ندارم بالا پشت بام میتونم شلیک کنم که 15 تا 16 متر فضای شلیک دارم نظره شما دوستان چیه البته پولش مهم نییت چون فوقش بعداز چند ماه 200 تومن یا 300 تومن پایینتر میخوای بفروشی دیگه نهایتش اینه و کپسول و کیت شارژ برام مفت نیوفته فکر کنید کپسول دراگر دست دوم تمیز با کیت شارژ تازه فول شارژ فقط 580 تومن ..ولی اگر بشه تفنگ رو بتونم ببرم باشگاه تیراندازی خیلی خوب میشه البته اگر اونجا کپسول داشته باشن .و آیا میشه کپسول رو توی یه کوله گذاشت و با تفنگ حملش کرد یا خیلی سخت
(2015-07-06 11:40 PM)Persخالیش نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عذر میخوام اینجا جاش نیست اما parandehabi عزیز صندوق پستیتون پر شده و نمیتونم براتون پیغام ارسال کنم. لطفا خالیش کنین.
سلام شرمنده خالیش کردم البته انگار بازم مشکل داره و پیغامهام ارسال نمیشه

(2015-07-07 06:42 AM)parandehabi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-07-06 11:40 PM)Persخالیش نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عذر میخوام اینجا جاش نیست اما parandehabi عزیز صندوق پستیتون پر شده و نمیتونم براتون پیغام ارسال کنم. لطفا خالیش کنین.
سلام شرمنده خالیش کردم البته انگار بازم مشکل داره و پیغامهام ارسال نمیشه
البته انگار دریافتم نمیشه
چقدر تذکر بدیم ؟!!
گفتگوی دوطرفه ربطی به تاپیک نداره ؟!!
چت باکس را برای همین کارها گذاشتیم Khansariha (226)یا در تاپیکهای غیر تخصصی مثل شب زنده دارها و یا تاپیک سوالات عمومی اعضا که میتوانید اونجا نیز مشکلاتتان را مطرح کنید . لطفا رعایت نمایید. Khansariha (8)
سلام علی اقا از محصولات جدید هاتسان بی تی 65 رو که ذکر علی به ایم ای تی 44 اوردن کرنو کردید ببینید چند ژوله ممنونمKhansariha (8)
(2015-07-07 12:39 PM)esibig نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام علی اقا از محصولات جدید هاتسان بی تی 65 رو که ذکر علی به ایم ای تی 44 اوردن کرنو کردید ببینید چند ژوله ممنونمKhansariha (8)

ببخشید علی اقا بجایه شما پاسخ دوستمونو میدم،
بی تی هایه نمایندگی ۶۲ ژول با ساچمه ۱۴/۵ گرین و ۷۸ ژول با ۲۵گرین قدرت داره، اما بدونه کار خیلی خاصی میشه از ۲۰ تا ۱۱۰ ژول قدرت ازشون گرفت، در ضمن نمایندگی بی تی تموم کرده و همونارو که به نام کمپانی نوری اومده دوستان ۴۰۰ گذاشتن روش،
تا اطلاع ثانوی مجوز ورود هیچ PCP رو نمایندگی نداره حتی ایتی،
لینک مرجع