انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات از HATSAN .AT44.10
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2013-12-14 02:19 PM)TAKTAZ نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوست من
ورودتون رو تبریک میگم
اصولا نباید اینطور باشه وعمل مسلح کردن باید روان وراحت انجام بشه
شما قنداق رو باید باز کنی اون قسمت یه پیچ تنظیم داره تا میزان کشش و قدرت واسه مسلح کردن رو بتونی تنظیم کنیKhansariha (8)
باز کردم ولی اون پیچی که میگید را پیدا نمیکنم اگه عکسی ازش دارن از محل قرار گرفتنش راهنماییم کنید ممنون می شم
(2013-12-14 03:59 PM)min نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-12-14 02:19 PM)TAKTAZ نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوست من
ورودتون رو تبریک میگم
اصولا نباید اینطور باشه وعمل مسلح کردن باید روان وراحت انجام بشه
شما قنداق رو باید باز کنی اون قسمت یه پیچ تنظیم داره تا میزان کشش و قدرت واسه مسلح کردن رو بتونی تنظیم کنیKhansariha (8)
باز کردم ولی اون پیچی که میگید را پیدا نمیکنم اگه عکسی ازش دارن از محل قرار گرفتنش راهنماییم کنید ممنون می شم

[تصویر: 1491722_669090039801861_741370634_n.jpg]
فاصله A یه فاصله خلاصیه که باید طی بشه تا برسه به او سیلندر یا چکش بعد فاصله B را طی می کنه تا برسه به جایی که فشار زایاد می خواهد تا چکش به عقب بیاد و مصلح بشه اگر اون زور آخر زده نشه مصلح نمیشه اون پیچی که گفتین هم همه پیچ های که دیده میشد را چک کردم ولی تاثیری نداشت
ممنون اگه راهنمایی کنید...
این تازه اول سوال کردن های من
(2013-12-14 01:13 PM)cholpe نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان جدیدا به یک موردی برخوردم با ای تی ،اسلحه با ساچمه جی اس بی 15.89گرین صفرشده ،چندبار داداشم بردش برای شکار میگه سلاح راست میزنه .توحیاط بارها تیراندازی کرده وسلاح دقت عالی داره .به نظر دوستان امکان داره بخاطر هوای خیلی سرد وسرد شدن کپسول سلاح باعث بشه صفرسلاح تغییر کنه؟البته من قبلا دقیقا همین مشکل رو با والتر داشتم وتو هوای خیلی سرد صفردوربین عوض میشد وپرت وپلا میرفت .اون مورد نهایتا افتاد کردن رکلاتور سلاح .
Khansariha (8)
سلام اقا رضا.بلی کاملا درست حدس زدین.هوای سرد باعث تغییر صفر دوربین حتی در دوربینهای زرولاکدار میشه.برای منم این مورد اتفاق افتاده.اینجا دمای هوا زمستونا و مخصوصا این چند روزه به 20 در جه زیر صفر هم میرسه که باعث تغییر صفر دوربین میشه.برای اینکار شما میتونین تفنگتون رو تقریبا نیم ساعتی در هوای بیرون بذارین و بعد از این مدت اقدام به صفر کردن دوربینتون بکنین.چاره کار فقط اینهKhansariha (8)
(2013-12-14 02:42 PM)mster نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من دوربین لیپرز دارم زیرو لاک
و ای تی 44
دوربین رو میزون میکنم و لاک میکنمش
اما به دو روز نمیکشه که 4 سانت میاد به چپ
بارها این موضوع پیش اومده اگه راهنمایی کنید ممنون میشم
پیچ های قنداق و غیره رو هم هرچی به مخم میرسه رو محکم کردم اما مشکل پا برجاست

سام و درود Khansariha (8)

احتمالش ضعيف هست كه مشكل از دوربين باشه . اگر تفنگ فنري بود قضيه فرق مي كرد . مشكل احتمال از تفنگ هست اورينگ ها رو يه بازديد بكنيد . ببينيد زماني كه اين مشكل هست مانومتر سيلندر رو چند بار هست . يا در همه حالت اين مشكل هست . Khansariha (8)
(2013-12-15 11:21 AM)arash1324 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-12-14 02:42 PM)mster نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و ای تی 44

احتمالش ضعيف هست كه مشكل از دوربين باشه . اگر تفنگ فنري بود قضيه فرق مي كرد . مشكل احتمال از تفنگ هست اورينگ ها رو يه بازديد بكنيد . ببينيد زماني كه اين مشكل هست مانومتر سيلندر رو چند بار هست . يا در همه حالت اين مشكل هست . Khansariha (8)
ارش جان تفنگ پرت و پلا نمیزنه
فقط نقطه بخورد سفر عوض میشه
گروپ تفنگ عالیه
(2013-12-15 11:45 AM)mster نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-12-15 11:21 AM)arash1324 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و ای تی 44

ارش جان تفنگ پرت و پلا نمیزنه
فقط نقطه بخورد سفر عوض میشه
گروپ تفنگ عالیه
سلام
برای اینکه متوجه بشید از دوربینه یا تفنگ سعی کنید
1- تفنگ را با مگسک تنظیم کنید بعدش دوربین را هم ببندید و تنظیم کنید...
2-هر وقت که تنظیم بهم خورد فقط دوربین را باز کنید و با مگسک امتحان کنید......
(البته قبل و بعد از تنظیم هم باید در یک محدوده فشار باری یکسان انجام باشید)
اگر مطمءن شدید از دوربین نیست یه نیگاه هم داخل لول تفنگ بندازید ببینید تمیز باشه....(ممکنه بعد از چند شلیک زرات سرب بمونه توی لول)
سایلنسر هم باز کنید......
و ای تی 44

دوست من شما نه به دوربین دست بزن و نه به اورینگها شک کن و نه هم به جایی از تفنگ دست بزن
تنها کاری که لازمه اینه که مخزن تفنگ رو باز کنی از قسمت اتصال به تفنگ
اون سوزن که چکش برخورد میکنه یه اورینگ داره که دورش کثیف شده و وروان نیست و باعث میشه از فشار 200 تا 180 تفنگ تنظیم که شد هر چه فشار کپسول کمتر شه تفنگ بالاتر بزنه و یا تنظیمش به هم بخوره هم صداش رگباری میشه و هم پرت وپلا میزنه شما بازش کن وهم سوزن و هم اون قطعه برنجی رو شستشو بده ایشالا مشکلت حل میشه دادا
البته اگر از سایلنسر استفاده میکنی یه خورده به سایلنسر هم شک کنی بد نیس
درود به اساتید و بزرگواران Khansariha (8)

میخواستم بدونم اگه بخوام کالیبر 5.5 ای تی رو به 4.5 تبدیل کنم فقط لول و خشاب باید عوض بشه؟یا اینکه شافت برنجی که ساچمه رو هل میده تو لول هم باید عوض بشه؟
(2013-12-15 01:57 PM)TAKTAZ نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و ای تی 44

دوست من شما نه به دوربین دست بزن و نه به اورینگها شک کن و نه هم به جایی از تفنگ دست بزن
تنها کاری که لازمه اینه که مخزن تفنگ رو باز کنی از قسمت اتصال به تفنگ
اون سوزن که چکش برخورد میکنه یه اورینگ داره که دورش کثیف شده و وروان نیست و باعث میشه از فشار 200 تا 180 تفنگ تنظیم که شد هر چه فشار کپسول کمتر شه تفنگ بالاتر بزنه و یا تنظیمش به هم بخوره هم صداش رگباری میشه و هم پرت وپلا میزنه شما بازش کن وهم سوزن و هم اون قطعه برنجی رو شستشو بده ایشالا مشکلت حل میشه دادا
البته اگر از سایلنسر استفاده میکنی یه خورده به سایلنسر هم شک کنی بد نیس

سلام و درود
جناب تك تاز اين دوستمون در پست قبلي در جواب من ، عنوان كردند تفنگ پرت و پلا نميزنه بلكه صفر دوربين جابجا ميشه .
دوستان این رنگ قنداقم رفته مال چیه؟اونقدر تو دست نبود چون بازش کرده بوده ام برای بولپاپ
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-12-15 02:30 PM)majidirani نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود به اساتید و بزرگواران Khansariha (8)

میخواستم بدونم اگه بخوام کالیبر 5.5 ای تی رو به 4.5 تبدیل کنم فقط لول و خشاب باید عوض بشه؟یا اینکه شافت برنجی که ساچمه رو هل میده تو لول هم باید عوض بشه؟
شافت گلن که حتما و کپ و بدنه هم از سمت ورودی شافت باید با شافت کالیبره شود Khansariha (214)
لینک مرجع