انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات از HATSAN .AT44.10
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
دوستان خالی زدن با ای تی 44 واسه تفنگ ضرر داره ؟؟؟ Khansariha (8)
(2014-02-24 08:17 PM)zebra نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان خالی زدن با ای تی 44 واسه تفنگ ضرر داره ؟؟؟ Khansariha (8)

هیچ مشکلی ندارهKhansariha (8)
(2014-02-23 11:40 PM)cordoba نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
طبق در خواست یکی از دوستان که اندازه اورینگ ها رو خواسته بودن
1*5
1.8*7.6
1.5*5.5
ولی طبق راهنمایی آقا بهروز Khansariha (8)و البته چیزی که خوده فروشنده هم طبق همین بهم اورینگ داد ...
اندازه اورینگ ها به شکل بازاری :
1*7
1.8*11.2
1.5*8.5

رضا جان میشه لطف کنی که نوع (اسم) اورینگ ها رو جلوی اعدادشون ذکر بکنی؟
ممنون... Khansariha (8)
حنان جان
مثل اينكه فعلآ آقا رضا آنلاين نيست
ببخشيد كه من جواب ميدم

1*5 >> براي پورت هوا
1.8*7.6 >> براي بيرون لوله
1.5*5.5 >> براي داخل لوله
(2014-02-24 09:07 PM)DAGGER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حنان جان
مثل اينكه فعلآ آقا رضا آنلاين نيست
ببخشيد كه من جواب ميدم

1*5 >> براي پورت هوا
1.8*7.6 >> براي بيرون لوله
1.5*5.5 >> براي داخل لوله

سلام بهروز جان خوبی ؟ Khansariha (8)

اقا این قضیه پورت هوا چیه ؟؟؟
من مثله اینکه این اورینگ رو عوض نکردم

کلا 3 تا اورینگ رو عوض کردم..
اولی داخل لوله دومی و سومی هم بیرونه لوله !
این پورت هوا کجا هست کلا ؟ Khansariha (290)
ممنون آقا بهروز عزیز... Khansariha (8)Khansariha (8)

ببخشید برای کسی از دوستان تهرانی مقدوره که از یه جای معتبر بتونن اورینگ های وایتون رو تهیه کنن و برای بنده پست کنن؟ آخه من حالا حالا ها فکر نکنم بتونم تهران بیام... Khansariha (226)

Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
سلامKhansariha (8)
zebraجان مثل اینکه داداش بهروزKhansariha (8) افلاین هستن من به جای ایشون
جواب میدم این عکس پورت هوا هست که دوتا اورینگ کوچیک میخوره
[تصویر: 13905035531.jpg]
[تصویر: 13932649991.jpg]
ارادتKhansariha (8)
اقا این پورت هوارو من چجوری درش بیارم ؟؟؟ اصلا کجا هست این پورت دوستان ؟؟؟
میشه یه فیلم بگیرید برامون ؟؟ نزنم خرابش کنم Khansariha (172)Khansariha (172)
(2014-02-24 09:38 PM)zebra نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقا این پورت هوارو من چجوری درش بیارم ؟؟؟ اصلا کجا هست این پورت دوستان ؟؟؟
میشه یه فیلم بگیرید برامون ؟؟ نزنم خرابش کنم Khansariha (172)Khansariha (172)

اقا اين پورت هوا تا انگولكش نكني تا چند سال ديگه خودش و اورينگش خراب نميشه
موقع باز و بست اسلحه اگر از روشهاي نامتعارف و يا بد جا زدن موقع بستن باعث خرابي ميشه و تا اشكالي درش نيست چه نيازي به باز كردن هست
خرابي پورت و اورينگي هم كه من دنبالش بودم بدليل ماجراجويي يكي از دوستان و عجله در باز كردن تفنگ بوده
كه بحمد الله امروز يكي از دوستان زحمت كشيدن و تهيه كردن و همينجا ازشون تشكر ميكنمKhansariha (8)
والا هيچ دليلي براي خراب شدنش وجود نداره چون فقط يه كانل عبور هواست و هيچگونه عملكرد مكانيكي و سايشي نداره
این پورت هوا پی سی پی دست ساز من هست مثل اتی هست شکلو شمایلش من همیشه برای اورینگ چون مرکز فروش اورینگ در دسترس ندارم هر سایز اورینگی که میخام از مکانیک ها میگرم مثل تعمیر کولر خودرو یا cng اینا بیشترشون جعبه اورینگ nbr دارن که همه سایز توشون پیدا میشه که میتونه کار ادمو راه بندازه.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خانکشی لوله هاتسان که تو سریع جدید پرداخت کاری نهایش بیشتر شده با تولیدات قبلی که من مقایسه کردم.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لینک مرجع