انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات از HATSAN .AT44.10
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام به همگی
بچها امیدوارم که خوب باشید
من یه پانچر گرفتم که فقط با ساچمع جی اس بی 18.13دقت خوبی داره
بنظر شما چرا این تفنگ بقیه ساچمها رو خوب نمیزنه باید مشکلو از کجا دونست و چگونه رفعش کرد

فرستاده شده از C6603ِ من با Tapatalk
(2016-01-13 09:20 PM)jabili نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا صادق الان این گروپها بعد از نصب رگولاتور گرفته شدن؟و اینکه گروپ آخری مربوط ب چه ساچمه ای هست؟
بله بعد از نصب رگولاتور ،
گروپ آخری در 45 متری مربوط به ساچمه JSB 18.13 گرینی بوده گرچه برای خودم تست گروپ دقیقی محسوب نمیشه و برای ارزیابی عملکرد آن باید در فواصل معین همراه با کرنوگرافی بررسی بیشتری داشته باشم که فعلا وقت و زمان کافی و لازم رو براش ندارم. ولی پایداری دقت در فواصل معین و در تعداد شات های رگوله قابل مشاهده است و برای دوستانی که به هدفزنی دقیق تر علاقه دارند و می خواهند هزینه کمتری بپردازند مناسب هست. ای تی 44 چون ES یا تلورانس بین شاتی کمی دارد ممکن است گروپی که با باراکودا مچ رو داده در حالت غیر رگوله هم در فاصله 25 متری بدون رگوله شدن داشته باشه ، موضوع پایداری دقت و حفظ نقطه برخورد است.

از آقای شقاقی سئوالی دارم با توجه به اینکه دوستان فروشگاه هاتسان در پاسخگویی تلفنی زیاد موفق نیستند و این رو همیشه زمان مراجعه به ایشان متذکر می شوم. شما در فروم هاتسان در زمان معرفی رگولاتورهای ارایه شده آن مرکز اعلام کرده بودید شرکت والتر به سفارش هاتسان این رگولاتورها رو تولید می کنه!؟ در حال حاضر سعی در ارتباط با شرکت هاتسان هستم که این موضوع را تایید کنه ولی متاسفانه موفق نشدم ، همچنین در قسمت accessories وبسایت سازنده در این خصوص موردی پیدا نکردم.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آیا این رگولاتور صرفا به سفارش نماینده ایران برای محصولات خاص هاتسان ساخته شده است ؟ و اینکه والتر در این زمینه سابقه ای برای ساخت برای سایر کمپانی ها داشته !؟ ممنون می شوم در مورد اجزای اصلی رگولاتور مذکور و ساخت کجا بودنش توضیحاتی را ارایه نمایید.

نقل قول :سلام به همگی
بچها امیدوارم که خوب باشید
من یه پانچر گرفتم که فقط با ساچمع جی اس بی 18.13دقت خوبی داره
بنظر شما چرا این تفنگ بقیه ساچمها رو خوب نمیزنه باید مشکلو از کجا دونست و چگونه رفعش کرد
دوست عزیز نگاهی به سئوالتون داشته باشید و نیز عنوان این تاپیک! فکر می کنم درب رو اشتباهی اومدید ، می توانید برای حل مشکلتون در تاپیک زیر اقدام به سوال از دوستان تجربه دار پانچر داشته باشید. در ارسال ها به عناوین تاپیک ها دقت بفرمایید. ممنون از همکاری Khansariha (8)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام اقا صادق.اقای شقاقی فکر میکنم تا شنبه در مسافرت هستند.ولی در مورد رگولاتور فکر میکنم اشتباهی شده.چون من زمانی که میخاسم بخرم رگولاتور هاتسان رو به من گفتن هاتسان به سفارش والتر ساخته اینارو نه والتر به سفارش هاتسان ساخته.البته منم کنجکاو شدم که این موضوع رو بدونمKhansariha (8)
(2016-01-14 09:31 AM)HamidArgha نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام اقا صادق.اقای شقاقی فکر میکنم تا شنبه در مسافرت هستند.ولی در مورد رگولاتور فکر میکنم اشتباهی شده.چون من زمانی که میخاسم بخرم رگولاتور هاتسان رو به من گفتن هاتسان به سفارش والتر ساخته اینارو نه والتر به سفارش هاتسان ساخته.البته منم کنجکاو شدم که این موضوع رو بدونمKhansariha (8)

حمید جان شما درست می فرمایید ، با مراجعه به نوشته ایشون در فروم مذکور دقیقا این جمله : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ولی باز موضوع گنگ هست که چرا والتر سفارش این کار برای محصولات هاتسان رو به خود هاتسان داده ! چیزی که میشه برداشت کرد این هست که طراحی رگولاتور برای والتر بوده و ... بهتره خودشون توضیح لازم رو بدهند.
سلام خدمت همه دوستان
نکته ای رو عرض کنم برعکس رگولاتورهای جناب ازادیان و جناب توکل که در صورت موفقیت افتخاری براشون داشت این رگولاتورهای ساخت هاتسان افتخاری برای من ندارند و موفقیت اونها به سازنده برمیگرده.
چند پست قبلی رو سعی میکنم بدون نقل قول به دوستان پاسخ بدم.
درمورد اینکه چرا ایرارمز و ویبلی و اوانیکس و والتر و خیلیای دیگه قطعه یا قطعاتی از محصولاتشونو در هاتسان میسازند من اطلاعی ندارم ، حالا رگولاتورم یکی از اوناست.
این رگولاتورها به سفارش خود من بعد از تستهای مکرر از اولین نمونه وارد شده ، تنظیم و وارد شده اند که البته در خود ترکیه فروخته میشود و نمایندگی هم در واردات اینده فقط از محصولات رگوله هاتسان وارد خواهد کرد.
برای انتخاب این رگولاتور هم یه نکته ای رو بگم
چون از جناب ازادیان نتونستم رگولاتور دریافت کنم و جناب توکل هم مهلت دو ماه برای ساخت بیست رگولاتور خواستن. لذا میبینید انچه امروز هست. درضمن
این تست شما اقا صادق مشت نمونه خروار نیست، تو تستهایی که انجام دادم بارها موفقیت ازان رگولاتور فابریک بود ، مطمئن باشید اگر گزینه بهتری موجود بود از همون استفاده میکردم، مخصوصا که در ابعاد نمایندگی تهیه این قطعه بالغ بر صد میلیون بودجه احتیاج داشت که جای ریسک و خطا برامون نمیزاره.
در مورد اصالت رگولاتور میبایست با نمایندگی و جناب نوری یا کارخونه هاتسان در ازمیر مکاتبه کنید.
از دوستانی که از این نوع رگولاتور استفاده میکنند میخوام اختلاف گروپ قبل و بعد از نصب رگولاتور را در فواصل بالای شصت متر در اختیار دوستان قرار دهند،
با سلام خدمت اساتید محترم
راستش امروز یه ایتی نو بدون لوازم جانبی خریداری کردم و با فشار هوایی که تو مخزن تفنگ بود از فشار 200 تا 100 بار دقیقا 42 شلیک انجام دادم که میشه به این نتیجه رسید که مکانیزم قدرتش کاملا تنظیمه . یه مشکلی که توی تفنگ کشف کردم اینه که وقتی بدون خشاب از سر لوله وکیوم کردم کاملا آب بندی بود ولی وقتی خشاب را سر جاش قرار دادم خیلی راحت هوا رد می کرد .
اساتید بزرگوار و دوستانی که در این زمینه اطلاعات دارن لطفا راهنمایی کنن چون بدجور فکرمو درگیر کرده.
پیشاپیش بابت راهنمایی ممنونمKhansariha (8)
(2016-01-17 07:31 PM)mehranht نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
راستش امروز یه ایتی نو بدون لوازم جانبی خریداری کردم و با فشار هوایی که تو مخزن تفنگ بود از فشار 200 تا 100 بار دقیقا 42 شلیک انجام دادم که میشه به این نتیجه رسید که مکانیزم قدرتش کاملا تنظیمه . یه مشکلی که توی تفنگ کشف کردم اینه که وقتی بدون خشاب از سر لوله وکیوم کردم کاملا آب بندی بود ولی وقتی خشاب را سر جاش قرار دادم خیلی راحت هوا رد می کرد .
اساتید بزرگوار و دوستانی که در این زمینه اطلاعات دارن لطفا راهنمایی کنن چون بدجور فکرمو درگیر کرده.

دوست عزیز اول مبارکتون باشه وماشش براتون بچکه.مطمعن هستین خشاب رو درست جا زدین وگلن درست خوابیده؟
(2016-01-17 08:44 PM)HamidArgha نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016-01-17 07:31 PM)mehranht نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوست عزیز اول مبارکتون باشه وماشش براتون بچکه.مطمعن هستین خشاب رو درست جا زدین وگلن درست خوابیده؟

خیلی ممنون دوست گرامی سلامت باشین
در مورد خشاب باید بگم که کامل سر جاش بود و گلن هم بطور کامل خوابیده بود . حتی یکبار بعد از شلیک5ساچمه از یه خشاب تست کردم و دقیقا همونطور بود.
جناب شقاقی بهتر میتونن به شما کمک کننKhansariha (8)

سلام
شما فقط اورینگ داخل لوله را بدونه اینکه لوله را باز کنید تعویض کنید، اگر مشکل حل نشد ایراد از اهرم گرداننده خشاب هست که در قاب کپ قرار گرفته، شاید احتیاج به تعویض قطعه ای دارید که ایراد داره، پس چون تفنگ نو هست بهتره به گارانتی بفرستید، مطمن باشید بعد از اصلاح یک عمر تفنگه و حالا حالا ها خرابی سراغش نمیاد.
ارادت
لینک مرجع