انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات از HATSAN .AT44.10
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان کدوم مدل ای تی بهتره؟؟؟
(2015-07-04 09:42 PM)jack نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان کدوم مدل ای تی بهتره؟؟؟

دوست عزیز به لحاظ عملکرد و سیتم کاری یکی هستند . فرقشون تو قنداقه که سلیقه ای است یکی چوب دوست داره یکی تاکتیکال یکی معمولی و...
حالا هرکی هرکدومشو داشته باشه میگه همین بهترهKhansariha (8)
آخر سر ما نفهمیدیم ای تی با سایلنسر صداش نسبت به شادو هزار چقدر کمتره یا برابر هستند
با خفه کن کمتره مخصوصا برایه تیر انداز،
به به اسموکر عزیز بالاخره تفنگ رو خریدی مبارک باشه امیدوارم به دستت رسیده باشه تا الان
سایلنسر رو حتما تهیه کن
فکر فامیل رو هم نکن باید شما رو همینجور که هستی بپذیرن
(2015-07-04 09:59 PM)smoker نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آخر سر ما نفهمیدیم ای تی با سایلنسر صداش نسبت به شادو هزار چقدر کمتره یا برابر هستند

با سایلنسر از شادو هزار خیلی خیلی کمتره.جوری که اگ کسی نزدیکت باشه و نبینه که تفنگ دستته متوجه نمیشه که تیراندازی کردی
واقعا ارتون ممنونم نمیدونید تو یوتوب تعوض همه اورینگها هست یا نه؟
(2015-07-05 01:41 AM)smoker نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هست باید سرچ کنی هم به فارسی بزن هم انگلیسی مثلا بزن
Hatsan at44 changing oring
یا ی چیزی تو همین مایه ها کلن ی صفحه که پیدا کنی بقیشو راحت پیدا میکنی ضمن اینکه اگه از اول تا آخر همین مطالبو کامل بخونی به نظرم دیگه سوالی واست باقی نمیمونه
(2015-07-05 01:41 AM)smoker نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منظورم خوندن مطالب همین تاپیک مربوط به ای تی 44 بود
اگه از صفحه یک شروع کنی تا آخر بخونی هم خیلی آموزندس و هم به خاطر خلاقیتهای بسیاری از دوستان عالی و جالبه
یا حق
سلام بر دوستان
من تا صفحه 81 همین تاپیک را خلاصه برداری کردم و امیدوارم فرصت کنم و این کار را تمام کنم. در صورت اتمام به راحتی میشود مطالب مورد نیاز و مفیدتر را پیدا کرد.
مثلا جهت تعویض اورینگ ص36 و ص66 را ببینید
چندتا فیلم دیدم خیلی بنظر آسون میاد باز کردن کامل ای تی حتی جدا کردن کامل ضامن و اهرم یعنی تو این فیلم کوچکترین قطعه رو جدا کرد دوباره بست.فقط یه چیز اورینگ دهانه لوله ای تی همون جایی که مگسک هست ؟آخه وقتی لوله رو کامل در میاری 2تا اورینگ مشگی رنگ هست .ولی اورینگ دهانه یعنی جایی که ساچمه ازش بیرون میاد اگه تو فیلمی که آقا مسیح فکر کنم گذاشتن اگر دوربین رو دورتر نگه میداشتن ما مبتدی ها راحت تر میفهمیدیم چون فکر کنم 3تا باید اورینگ باشه ولی وقتی لوله رو در میاری 2تا اورینگ هست
لینک مرجع