انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات از HATSAN .AT44.10
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2016-02-29 11:50 AM)kavian نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان عزيز سلام
لازم مي دونم تجربه تلخ خودم رو از خريد at44 جديد كه حدود 1 ماه پيش خريدم رو خدمت دوستان عرض كنم تا در خريد اين اسحله دقت بيشتري بفرمايند.
با سلام :
دوست عزیز جناب کاویان . بسیار ناراحت شدم از این تجربه تون ولی شما که در تهران تشریف دارید و در این سایت عضو هستید ازتون بعیده غیر از نمایندگی خرید کنید و خوشبختانه نمایندگی تمام قطعات رو گارنتی کرده حتی لوله رو . در صورت عیب کلی فکر کنم بتونید حتی سلاح رو هم مرجوع کنید و این خوبی های نمایندگی های فعال هر کالا است . اگر شما از غیر خریده اید یا دست دوم پس بهای تجربه تان را پرداخته اید و این را پای تفنگ نگذارید . بنده یک قبضه دیانا 45 از شخصی خریدم که در بهترین حالتش باید یک وجب بالای هدف را میگرفتید تا اصابت میکرد ( در حالی که دوستان دیانا را برند برتر میدانند )ولی تقصیر از کارخانه دیانا نبود تقصیر از بنده بود که به شخصی که نباید ، اعتماد کردم !!!!
امیدوارم مشکلتان حل شود و از تیراندازی هایتان لذت ببرید
آقای کاویان قدرت تفنگ کم کنید ببینید بهتر میشه؟Khansariha (8)
با سلام :
دوست عزیز جناب کاویان . بسیار ناراحت شدم از این تجربه تون ولی شما که در تهران تشریف دارید و در این سایت عضو هستید ازتون بعیده غیر از نمایندگی خرید کنید و خوشبختانه نمایندگی تمام قطعات رو گارنتی کرده حتی لوله رو . در صورت عیب کلی فکر کنم بتونید حتی سلاح رو هم مرجوع کنید و این خوبی های نمایندگی های فعال هر کالا است . اگر شما از غیر خریده اید یا دست دوم پس بهای تجربه تان را پرداخته اید و این را پای تفنگ نگذارید . بنده یک قبضه دیانا 45 از شخصی خریدم که در بهترین حالتش باید یک وجب بالای هدف را میگرفتید تا اصابت میکرد ( در حالی که دوستان دیانا را برند برتر میدانند )ولی تقصیر از کارخانه دیانا نبود تقصیر از بنده بود که به شخصی که نباید ، اعتماد کردم !!!!
امیدوارم مشکلتان حل شود و از تیراندازی هایتان لذت ببرید
[/quote]

سلام بر دوست گلم
بنده ابتدا به نمايندگي اصلي مراجعه كردم و همين ست رو با قيمت 2300 ارائه مي كردند! به چند مغازه پايين تر مراجعه كردم و همان ست را با قيمت 2200 تهيه كردم. اسحله يكسال گارانتي مي باشد و در صورت ارجاع احتمالا به گارانتي اصلي رجوع مي گردد. مشكلي از اين بابت نيست! مشكل اين است كه خدمات گارانتي احتمالا وقتي بفهمد اسحله فقط با يك ساچمه هم خوب مي زند، اسحله را برمي گردانند و ادعا مي كنند مشكلي ندارد چون "داره با باراكودا دقيق و عالي مي زنه"
ضمنا فروشنده هاي فردوسي را همگي مي شناسم و مشكلي از بابت انتخاب مغازه و فروشنده نداشتم!
به هر حال شانس بد ما بود .... ولي خب اينطوري هم نمي ماند بالاخره درستش مي كنم.
يك سوال: كار اورينگ داخل و انتهاي لوله چيه؟ آيا احتمال اين هست كه ساچمه هاي نرم در اين قسمت دچار دفرمگي شده و علت اين باشد؟ ضمنا آيا تعويض اين اورينگ با وايتون را صلاح مي دانيد يا خير؟ چون وايتون ها ظاهرا بسيار خشك و سفت هستند و مي توانند عبور ساچمه را با مشكل بيشتري درگير نمايند!؟؟
سلام
تا جایی که من از اسلحه شما دیدم بنظرم اسلحتون قدرتش یکم زیاده. اگر مقدور بود از اساتید بخواین براتون کرنو کنند.
احتمالا با یکم کم کردن قدرتش به نتیجه خوبی می رسید.
ولی بنظرم کمی سبک تیراندازیتون هم تغییر بدیدن نتایج بهتری حاصل میشه.
(2016-03-01 09:17 AM)smart نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقای کاویان قدرت تفنگ کم کنید ببینید بهتر میشه؟Khansariha (8)

اسمارت عزيز با نصب رگولاتور مي فرمائيد يا تغيير قدرت چكش؟
از اونجایی که شما می فرمایید با ساچمه سنگین بهتر زده، بنظر میرسه قدرت سلاح شما بیش از اندازه استاندارد اون ساچمه هایی هست که باهاش بد میزنه و احتمالا با کاهش قدرت به دقت مطلوب برسید. از طریق کم کردن قدرت چکش میتونه انجام بشه حتی بدون دخالت رگولاتور. بنده هم با نظر kingzax (با شرمندگی اسم دوستمون یادم رفته) موافقم کورنو صحیح سلاح توسط یک فرد بلد خیلی در حل این مشکل کمک میکنه.
جناب اقای کاویان . برادر ارجمند
شما زحمت بکشید و با اقای مسیح ( هانتر) تماس بگیرین اطمینان داشته باشید بعد از بررسی توسط ایشون از عملکرد اسلحتون شگفت زده خواهید شد
(2016-03-01 01:34 PM)ROHAMKHAN نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جناب اقای کاویان . برادر ارجمند
شما زحمت بکشید و با اقای مسیح ( هانتر) تماس بگیرین اطمینان داشته باشید بعد از بررسی توسط ایشون از عملکرد اسلحتون شگفت زده خواهید شد

ممنونم از همدلي و راهنمايي دوستان
بله ارادت داريم خدمت مسيح عزيز و قرار شد لوله رو باز كنم براشون بفرستم
ممنونم از همدلي و راهنمايي دوستان
بله ارادت داريم خدمت مسيح عزيز و قرار شد لوله رو باز كنم براشون بفرستم

[/quote]

خیلی خوبه . ولی اگر کل اسلحه را میسپردین دستشون خیلی بهتر بود . اخه بحث نشت هوا از اورینگها بطور کلی باعث بی دقتی میشه .
(2015-08-09 11:18 PM)saheb نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نباید باز کنین پاره میشه. وقتی رفت داخل ، بقیه اورینگ هارو چک کنید سالم باشن ، بعد از سر لوله هوا رو بکشین ببینید نشتی داره یا نه ، اگر نداشت دیگه بیخیال بشین چه سالم چه خراب نشتی که نداره !!! اگر نشتی داشت ینی وضع خرابه
دققیییقا هم باید ۱/۸ باشه . ۱/۸۵ هم باشه نمیشه. چند روز پیش پنج شش تا اورینگ همینطوری الکی خراب کردم ، فکر میکرم موقع جا زدن پاره میشن ، لوله رو درمیاوردم دوباره نگاه کنم ، که واقعا پاره میشدن!
حسابی هم باید چرب کنید

سلام دوست من
پست هاي قديم رو مي خوندم كه اين مطلب رو ديدم خصوصا جمله آخر.
چند وقت پيش يكي از دوستان اورينگ هاي دور لوله و دهانه لوله من رو عوض كرد و حسابي هم چرب كردند و در تست هفته بعد كه مشخص شد تفنگ پرت و پلا مي زنه مجبور شديم يك سري كارهاي ديگه رو سلاح انجام بديم از جمله تعويض مجدد اورينگ ها ولي نكته اين بود كه با بدبختي روغن هاي سري قبل رو تميز كرديم يعني اون دوستمون هم حسابي چرب كرده بود ولي چربي به همه جا نفوذ كرده بود و دست به هر جاي سلاح مي زديم چرب شده بود كه با بدبختي تميز شد! آيا واقعا نياز است اينقدر چرب شود كه چربي از اطراف وارد كپ شود و از كناره هاي كپ بيرون بزند؟!! لطفاً ميزان مورد نظر را بفرمائيد تا اينجانب و ساير دوستان هم استفاده كنيم يعني بفرمائيد منظور از حسابي چرب كردن، دقيقاً چه مقدار است؟
ضمناً آيا اورينگ هاي نازل شارژ رو هم پس از جا زدن بايد چرب كرد؟

متشكرم
لینک مرجع