انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات از HATSAN .AT44.10
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
دوستان من کیلیپ در آوردن لوله رو دیدم 2تا پیچ بالا رو باز میکنه و لوله رو در میاره من پریروز میخواستم دوربین رو رو ایتی نصب کنم که دیدم مگسک مزاحم بعد پیچ مگسک رو باز کردم و مگسک رو در آوردم و دیدم این 2 تا پیچ با هم فرق دارن یعنی یکی پیچ 4 سو اونیکی اصلا پیچ آلن انگار نیست .بعد دیدم 2تا پیچ آلن بغل لوله داره که باید برای در آوردن لوله فکر کنم این 2تا پیچو باز کرد حالا آیا اون 2تا پیچیکه پیش مگسک هستند رو باید برای در آوردن لوله اونارو هم باز کرد یا نه؟ولی فکر میکنم فقط همون 2تا پیچ آلن بغلیو باید باز کرد .من دیروز تو فاصله 13 متری تو خونه 5 تا خشاب خالی کردم که 30 تاش عالی بود تا 40 تا هم خیلی خوب بود 10 تای آخرم خوب بود یعنی 10تای آخر یه دایره به اندازه سکه 500 تومنی چپ میزد نیم سانت خطا داشت البته تو 13 یا 14 متر که از 210 امد روی 50 ولی بازم میشد شلیک کرد فکر کنم توی فاصلهای بیشتر خزاهاشو نشون میده ولی من ازش راضیم ولی هر چی میخرم 2روزه دلمو میزنه الان یجورایی تو فکر فروششم خیلی جالب فقط 3روز تو دستم بوده و فقط 60 شلیک داشتم ولی تو فکر فروشم .ولی اگر میشد با قدرت 30 ژول 90 تا شات عالی میداد اصلا به فکر فروش فکر نمیکردم .دوستان درپوش روی تفنگ من نیست و این شرکت گجت کمپ که خدا ازشون نگذره همش میپیچونن .اگر خودم بخوام گیر بیارم شما میدونین از کجا باید بگیرم
سلام منظور ازدرپوش کجا ست
دوستان من ننیتونم کیف تفنگ رو بلند کنم چون داخل کیف قالب نداره و اگر بخوای تفنگ رو بلند کنی احتمال داره تفنگ بخاطره برخورد با دیوارهای هاردکیست آسیب جزعی ببینه و اصلا با دوربین توش جا نمیگیره بنظره شما کاور بگیرم خوبه چون میخوای ببری بیرون با کاور بهتره فکر کنم نظره شما چیه؟
سلام دوستان این at44 ذکر علی میفروشه و قیمتش 1200 قدرتش 40 یا 46 کسی میدونه ؟
(2015-07-17 08:44 AM)smoker نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان من ننیتونم کیف تفنگ رو بلند کنم چون داخل کیف قالب نداره و اگر بخوای تفنگ رو بلند کنی احتمال داره تفنگ بخاطره برخورد با دیوارهای هاردکیست آسیب جزعی ببینه و اصلا با دوربین توش جا نمیگیره بنظره شما کاور بگیرم خوبه چون میخوای ببری بیرون با کاور بهتره فکر کنم نظره شما چیه؟
سلام
اره کاور خوبه ولی به شرطی که جنس خوب باشه با فوم ضخیم خدایی دوباره نری از ی جآیی ندید خرید کنی بعد اعصابت خرد بشه از دوستان سوال کن نزدیک محل زندگیت کجا کاور خوب با قیمت مناسب هست بعد حضوری اگه میشه برو خرید
فقط چندتا چیزو در نظر بگیر
بند محکم داشته باشه
زیپ جنس خوبی داشته باشه
طولش مناسب تفنگت باشه اگه زیادی بلند باشه اذیت میشی
ضخامت فومش مناسب باشه
دوربین دار باشه
حداقل ی جیب داشته باشه
اولم تفنگو توش بزار ببین راحت جا بگیره و زیپش راحت بسته بشه
به نظر من جنسش برزنتی باشه بهتر از چرم یا چرم مصنوعیه
یا حق
خداییش تفنگم خوبه اول خیلی اهرمش سفت بود ولی الان بهتر شده .درپوش همونیکه وقتی سایلنسرو در میاری یه قطعه ای هست که به سر لوله پیچ میکنی اون نیست.چون من تاکید کرده بودم با سایلنسر امتحان کنن مشخص یادش رفت درپوشو بزاره میخوام بدونم قیمتش چنده و بد گیر میاد .یچیزیکه میخواستم بدونم خوبه داخل تفنگ رو روغن کاری بکنیم یا نه؟هر وقت بخوایم اورینگ دور لوله و اورینگ ناژل و اورینگ مخزن واورینگهای دیگه رو عوض کنیم ایراد داره به اورینگ روغن بزنیم تا راحت تر بشه جاش انداخت و از چه روغنی یا اسپری استفاده کنیم و اسپری سیلیکون برای چیست و چه مغازهایی میفدوشن آیا اهرمو روغنکاری کنیم خوبه و پیستون و چکش .چکش همونیه که فلزیه و مثل قرقرست میشه اگر ممکن تمام عکس قطعات رو با اسماشون بزارین یا اگر تو همین تاپیک هست بگید بخونیم .ممنون میشم به همه سوالاتم جواب بدین دوستان عزیز و گرامی که واقعا من خیلی چیزا ازتون یاد گرفتم من بصورت تصویری قطعات رو تقریبا میشناسم ولی اسمشونو نمیدونم .مثلا سوزن والو همونیه که دورش 1 اورینگ خیلی کوچیکه ؟و خود والو چیه
البته اون درپوش خیلی مهم چون از سر لوله در مقابل ضربیه احتمالی محافظت میکنه و چون من خیلی حساسم خیلی دقت میکنم حتی هاردکیسو بلند نمیکنم که سر لوله تفنگ به بقل کیف بخوره حواسم خیلی جمه
منظورتون شعله پوش سر لوله که پیچ میشه به لوله؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-07-17 12:09 PM)smoker نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خداییش تفنگم خوبه اول خیلی اهرمش سفت بود ولی الان بهتر شده .درپوش همونیکه وقتی سایلنسرو در میاری یه قطعه ای هست که به سر لوله پیچ میکنی اون نیست.چون من تاکید کرده بودم با سایلنسر امتحان کنن مشخص یادش رفت درپوشو بزاره میخوام بدونم قیمتش چنده و بد گیر میاد .یچیزیکه میخواستم بدونم خوبه داخل تفنگ رو روغن کاری بکنیم یا نه؟هر وقت بخوایم اورینگ دور لوله و اورینگ ناژل و اورینگ مخزن واورینگهای دیگه رو عوض کنیم ایراد داره به اورینگ روغن بزنیم تا راحت تر بشه جاش انداخت و از چه روغنی یا اسپری استفاده کنیم و اسپری سیلیکون برای چیست و چه مغازهایی میفدوشن آیا اهرمو روغنکاری کنیم خوبه و پیستون و چکش .چکش همونیه که فلزیه و مثل قرقرست میشه اگر ممکن تمام عکس قطعات رو با اسماشون بزارین یا اگر تو همین تاپیک هست بگید بخونیم .ممنون میشم به همه سوالاتم جواب بدین دوستان عزیز و گرامی که واقعا من خیلی چیزا ازتون یاد گرفتم من بصورت تصویری قطعات رو تقریبا میشناسم ولی اسمشونو نمیدونم .مثلا سوزن والو همونیه که دورش 1 اورینگ خیلی کوچیکه ؟و خود والو چیه
البته اون درپوش خیلی مهم چون از سر لوله در مقابل ضربیه احتمالی محافظت میکنه و چون من خیلی حساسم خیلی دقت میکنم حتی هاردکیسو بلند نمیکنم که سر لوله تفنگ به بقل کیف بخوره حواسم خیلی جمه

دوست عزیز وقتی سایلنسر میبندی دیگه نیازی به اون با اصطلاح در پوش نداری
ای تی رو که بدون سایلنسر نمیتونی استفاده کنی
در مورد لوله هم نگران نباش اگه قرار بود لوله با برخورد هارد کیس کج بشه الان همه ایتی هایی که دست دوستان هست باید لوله ای ال مانند داشت
لول ای تی فقط یک میلیمتر از فنری رنجر که کمر شکن هست نازکتره، فشاری که به لول فنری های کمر شکن هنگام مسلح کردن میاد رو تصور کن و با ضربه هاردکیس مقایسه کن.
نگران نباش و از تفنگ لذت ببر
نه منظوره من اینکه وقتی درپوش شعله ای نباشه اگر سر لوله برخورد کنه بجایی داغون میشه.حالا شما تو فضای بازی و دوست داری بدون سایلنسر از صداش لذت ببری
بچها از شانس بد من کیت شارژم خراب .وقتی تفنگ رو شارژ میکنم عقربه کیت شارژ اصلا تکون نمیخوره ولی تفنگو میشه شارژ کرد.و موقع شارژ کردن مخزن تفنگ یه مقداری داغ میکنه و مخزن تفنگ موقع شارژ صدای ناجوری میده.
لینک مرجع