انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات از HATSAN .AT44.10
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
دوستان سایلنسر ar6به هاتسان میخوره؟
بله . سایلنسر اوانیکس و هاتسان یکیه.Khansariha (8)
سلام دوستان قنداق خالی البته پلاستیکی ای تی 44 چنده ایا گیر میاد برای خرید.ببخشید اگه جای سوالم اینجا نیست
(2014-10-28 07:26 PM)rkh.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
یه مشکلی با ای تی خودم پیدا کردم
پارسال این تفنگ رو از آقای رضایی حریداری کردم و ایشون هم چند سال داشتن و به گفته خودشون این اسلحه تا به حال باز نشده و تنظیمات کارخانه دست نخورده است تا چند وقت پیش با تفنگ هیچ مشکلی نداشتم و گروپهای خوبی تو 40 متر از فشار 190 بار تا 150 بار میگرفتم, تا این اواخر که تو زدن اهداف مشکل پیدا کردم با مشورتی که با یکی از دوستان کردم اورینگ داخل لوله تعویض و مخزن هوا رو باز، و والو و سوزن هم که کثیف بود سرویس کردم و تفنگ رو دوباره سر هم کردم، اما تفنگ باز از فشار 200 تا 170 تیر ها رو پرت میزنه و از 170 تا 150 12 شات منظم میده طوری که گروپش یک سانت تو 35 متر میشه حالا از دوستان کسی تا به حال به این مشکل بر خورده؟ یا میدونه مشک کار از کجاست؟
راستی لوله تفنگ تمیزه و ساچمه هم جی اس بی 16 گرین هست
تشکرKhansariha (8)

سلام دوستان
در ادامه اون مشکلی که برام پیش اومد اورینگ داخل لوله رو با نوع وایتون 1.6 * 8.5 تعویض شد و لوله دوباره سرویس شد در موقع تست اینبار از 200 بار تا 150 بار 20 شات بهم داد و این در صورتی بود که قبل از بروز مشکل در این بازه فشار 30 شات از سلاح میگرفتم یه نکته اینکه به نظرم موقع شلیک یک صدای فسسس ریز میده که البته باید گوش رو نزدیک خشاب کنی و خیلی با دقت گوش بدی تا متوجه بشی اگه ببتونین منو راهنمایی کنید ممنون میشم
تشکرKhansariha (8)

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا مهدی
کلآ هر گونه نشتی باعث پایین آمدن عدد مانومتر میشه و بمرور زمان فشار پایین میاد
شما مخزن رو فول شارژ کن بعد از گذشت زمان یک الی دو روز از نشتی مخزن مطمئن شو
با توجه به اینکه میفرمایید اورینگ دهانه لوله رو تعویض و بقیه هم چک کردید اون پرت زدن و کاهش تعداد شات میتونه از قدرت خیلی زیاد تفنگ باشه که با پایین اومدن فشار نرمال میشه و دقیق میزنه
با سلام خدمت دوستان عزیز من تقریبا 50 صفحه از تایپیک خوندم که بعلت کهولت سن توانایی خواندن کامل انرا نداشتم لذا از دوستانی که شماتیک هاتسان ای تی 44 ار 10 دارن لطف کنن برام ارسال کنن ممنون میشم .
سلام دوستان
من میخام یه at44 بخرم
میخاستم بدونم مدل دستکش بهتره یا مدل معمولی
صد درصد مدل معمولی....اگرم چراشو میخوای بدونی یکم وقت بذار مطالعه کن که تکرار مکررات نشه دوست عزیز.Khansariha (8)
(2014-11-09 03:32 PM)erfan401 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
صد درصد مدل معمولی....اگرم چراشو میخوای بدونی یکم وقت بذار مطالعه کن که تکرار مکررات نشه دوست عزیز.Khansariha (8)

مرسی ولی اخه مشکل اینجاست که من وقتشو ندارم بخوام همه صفحات رو بخونم
اگه شما لطف کنید بگید کدوم صفحات بیشتر در این مورد صحبت شده
(2014-11-09 01:35 PM)abdanan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت دوستان عزیز من تقریبا 50 صفحه از تایپیک خوندم که بعلت کهولت سن توانایی خواندن کامل انرا نداشتم لذا از دوستانی که شماتیک هاتسان ای تی 44 ار 10 دارن لطف کنن برام ارسال کنن ممنون میشم .
شما از کدوم طرف 50 صفحه خواندین!؟Khansariha (172)
من خودم نزدیک به 3،4 سری این شماتیک و جدول هاش را توی سایت گذاشتم.Khansariha (256)
و قبلش هم یکی دیگر از دوستان زحمت تهیه اش را کشیده بودن.Khansariha (226)
اینم شماتیک فنی ای تی 44 و همون مدل خشاب داد معمولی(که مد نظر شما بود)چون یکمی بزرگه لینگ میزارم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

و اینم 2 جدول توضیحی همراه شماتیک هست.

امیدوارم به درتون بخوره،برای اورینگ ها را هم توی جداولی که گذاشتم اندازه فنی را گفته که با بازاری فرق داره.
من همیشه اینو تاکیید میکنم،لطفا و خواهشا این گونه اطلاعات مفید را ذخیره بکنید.Khansariha (256)
(2014-11-09 04:35 PM)miladx نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مرسی ولی اخه مشکل اینجاست که من وقتشو ندارم بخوام همه صفحات رو بخونم
اگه شما لطف کنید بگید کدوم صفحات بیشتر در این مورد صحبت شده
نمونه های دست کش به علت استهلاک بیشتر و ... کمی در دراز مدت اذیتتون میکنه،خودمم نمونه دست کش را خیلی دوست داشتم ولی به این نتیجه رسیدم که همین نمونه ساید لور به علت سادگی در طرح خیلی بهتره.Khansariha (172)
کلا این هاتسان ها که کیفیت زیاد بالایی ندارن(مثل اسلحه های درجه 1 دنیا ولی چون استهلاکی مثل سلاح های فنری ندارن زیاد ملموس نیست)برای همین بهتره نمونه های ساده ترش را انتخواب بکنید.Khansariha (399)
موفق باشینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
لینک مرجع