انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات از HATSAN .AT44.10
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2014-02-13 05:31 PM)rezagh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقای فرجی ببخشید که به جای شما جواب میدم
بعد از بیرون آوردن لوله دوتا اورینگ روی لوله قرار داره که اگه زدگی یا خوردگی داشته باشه باید تعویض بشه

شما که نصف راهو رفتین لوله رو باز کردین بهتره اورینگارو با اورینگ وایتون عوض کنید خیالتون راحت شه
دوستان مشکلی برای تفنگه من پیش اومده !
بیدقت شده ... گوپ 1 سانت در 1 سانت بهم میده توی 15 متری Khansariha (172)
اورینگ سر لوله رو هم عوض کردم اما فرقی نکرد..
چیکار کنم ؟
(2014-02-14 12:16 PM)zebra نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چیکار کنم ؟

ایا دست کاریش کردید که اینطوری شده
یک بار داخل لوله را تمیز کنید و تست کنید
ارادتKhansariha (8)
(2014-02-14 12:39 PM)mehrdadjan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-02-14 12:16 PM)zebra نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چیکار کنم ؟

ارادتKhansariha (8)

مطابق فرمایش اساتید من تنها لوله رو باز کردم مهرداد جان
اورینگ کهنه رو دراوردم و یک اورینگ نو جاش گذاشتم
اون 2 اورینگ روی لوله رو هم کمی روغن زدم که موقع جا رفتن لوله اسیب نبینن

خودم فک میکنم که لوله کثیف شده که اینجور میزنه ! اخه مسله اینجاست که من بیشتر جی اس بی
میزنم باهاش! نباید کثیف میشد. Khansariha (172)

Khansariha (8)
کسی نظری نداره ؟
(2014-02-14 12:55 PM)zebra نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-02-14 12:39 PM)mehrdadjan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چیکار کنم ؟

ارادتKhansariha (8)

مطابق فرمایش اساتید من تنها لوله رو باز کردم مهرداد جان
اورینگ کهنه رو دراوردم و یک اورینگ نو جاش گذاشتم
اون 2 اورینگ روی لوله رو هم کمی روغن زدم که موقع جا رفتن لوله اسیب نبینن

خودم فک میکنم که لوله کثیف شده که اینجور میزنه ! اخه مسله اینجاست که من بیشتر جی اس بی
میزنم باهاش! نباید کثیف میشد. Khansariha (172)

Khansariha (8)
کسی نظری نداره ؟
یه گروپ تو متراژ بالای 30 بگیر ببین چجوریه. حالا گروپ 1 در 1 سانت اونقدام فاجعه نیست.
دوستان یک پیشنهاد دارم برای تمیز کردن لول ای تی 44 Khansariha (48)

به فکرم رسید که میشه پیتلر سیگارو دراورد و چپوند توی لوله
بعدم شلیکش کرد... Khansariha (214)

ایا با این روش امتحان کردید یا من اولین نفری هستم که این فکر به ذهنم خطور کرده ؟
(2014-02-14 03:21 PM)zebra نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ایا با این روش امتحان کردید یا من اولین نفری هستم که این فکر به ذهنم خطور کرده ؟
من قبلا انجام دادم ولی تا چد تاثیر داره نمیدونم.
(2014-02-14 03:37 PM)مهرداد نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-02-14 03:21 PM)zebra نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من قبلا انجام دادم ولی تا چد تاثیر داره نمیدونم.

منم اینکارم کردم اما گلوله های مخصوصش که جنسشون نک کنم از چوب پنبه فشردست بهتره
دوستان
ابزار آماده براي تنظيف لوله وجود داره ولي ما فعلآ بهش دسترسي نداريم
[تصویر: 51X3v2P0WCL._SY300_.jpg]
[تصویر: 06-16-09-02.jpg]
[تصویر: 06-16-09-03.jpg]

اما چيز پيچيده اي نيست با يه قلم پانچ نمره 5.5 و يه جنس مشابه ميشه براحتي درستش كرد
آقا مسیح هم همیشه از همینا استفاده میکنه.
لینک مرجع