انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات از HATSAN .AT44.10
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام به همگی دوستان

دیروز نمایشگاه بودم به اتفاق دوستان عزیز سری به غرفه ذکرعلی زدم اسلحه هاتسان 730 هزار تومن !!!!!

ایا این بود تخفیف 30./ شون ؟؟؟!!!
مسعود جان چطوري فهميدي؟
سند گير اوردي؟

(2011-11-06 12:04 AM)masud7 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بچه ها بعد از تحقيق فهميديم
وارد كردن تفنگ بادي ممنوع نيست تا كاليبر 5.5
نقل قول :مسعود جان چطوري فهميدي؟
سند گير اوردي؟
اگه ميخواهيد بياريد از طريق فرودگاه، بريد ازشون سوال كنيد خودشون يه كتاب دارن كه نوشته تا كاليبر 5.5 ممنوع نيست
البته نگيد PCP چون اين نوع تفنگ زير مجموعه اي از تفنگ هاي بادي محسوب ميشن كه فقط مكانيزمشون فرق داره كه به اين نوع دسته بندي ها رجوع نميشه( PCP فنر يا نيترو )
بلكه فقط كاليبر مهمه
(2011-11-06 11:03 AM)masih.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همگی دوستان

دیروز نمایشگاه بودم به اتفاق دوستان عزیز سری به غرفه ذکرعلی زدم اسلحه هاتسان 730 هزار تومن !!!!!

سلام
اتفاقا من تماس گرفتم و سوال کردم از انها گفتند لیر و دلار گرون شده همین که گرون نشده یعنی تخفیف!!!
واقعا زحمت کشیدن و بهانه خوبی جور کردند!!!
(2011-11-06 01:56 PM)masud7 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نقل قول :مسعود جان چطوري فهميدي؟
سند گير اوردي؟
اگه ميخواهيد بياريد از طريق فرودگاه، بريد ازشون سوال كنيد خودشون يه كتاب دارن كه نوشته تا كاليبر 5.5 ممنوع نيست
البته نگيد PCP چون اين نوع تفنگ زير مجموعه اي از تفنگ هاي بادي محسوب ميشن كه فقط مكانيزمشون فرق داره كه به اين نوع دسته بندي ها رجوع نميشه( PCP فنر يا نيترو )
بلكه فقط كاليبر مهمه

سلام اقا همچین ریسکی نکنید که برادرم همین هفته پیش اورد از ترکیه ازش گرفتن هنوز ندادن!!! میگن چون خیلی قوی و ساچمه را پودر میکنه البته بعد از تست در تسلیحات و محماتKhansariha (226)
یک مشت بیسوادن دیگه!!!Khansariha (367)
(2011-11-06 11:03 AM)masih.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همگی دوستان

مسیح جان آقایون تا حالا چند بار صداقتشون رو نشون دادن.اینه دیگه تو ایران اگه نمایندگی گرون فروشی نکنه بهش نمیگن نمایندگی!!!!!!!!!!
نقل قول :مسیح جان آقایون تا حالا چند بار صداقتشون رو نشون دادن.اینه دیگه تو ایران اگه نمایندگی گرون فروشی نکنه بهش نمیگن نمایندگی!!!!!!!!!!
شورشو در اوردن داشتم پدرم رو راضي ميكردم واسه خريد اگه 500 بود ولي ديدم نخير يكي گير كرده تو 660 يكي هم 730
سلام به عزیزانم ه اتفاق دوستان و مسیح عزیز نمایشگاه بودیم خدمتتون عارضم که اولا مسیح جان 10 تومن کم گفتن 740 ذکر علی میداد بعدم دقیقا به بهون گرون شدن دلار گفت تخفیفش اینه بعد که بهش گفتم مگه این تفنگ چند دلاره که با 100 تومن بالا رفتن دلار 240 تومن گرونتر از وعدت داری میدی گفت اخه تلمبه هم داره ما که نفهمیدیم این تفنگی که از بیس مادر زاد با تلمبست چه ربطی به این حرف داره خلاصه تنها الماس با 660 و همون مشخصات قبلی اماده ارائه این تفنگ بود
امیدوارم آقای ذکر علی هم که ادعاش همیشه ........ آسمونو پار........ میکنه حداقل برای حرف خودش ارزش قائل شه و ملت رو اسکول فرض نکنه چون دقیقا خودشه
پرچم سایتمون و بچه های گلش همیشه بالاست
یا علی تا عد
عیدتون هم مبارکKhansariha (256)
فرق بین at44-10 که شرکت زوبین با اونی که آقای ذکر علی وارد میکنه چیه؟یعنی کیفیتشون باهم فرق میکنه؟
اگه نه پس چرا زوبین این تفنگ رو به قیمت 630 میده و آقای ذکرعلی 750؟
حسين جان فرقشون در انصاف فروشنده هاشونه!!!!!
ما هرچي ميخوايم حرف نزنيم نميشه!آقاي ذكرعلي قرار بود 30 درصد تخفيف بدن!!دلار اون زمان كه وعده دادن 1200 تومن و موقعي كه بارشون رسيد شد 1300 تومن خوب 100 تومن به هر دلار اضافه شد!!اين ميشه سي درصد !!!
اگه شما عددي حدود ده درصد بدست آورديد يا رياضيتون ضعيفه يا ماشين حسابتون خرابه!!نه اينكه خداي نكرده فكر كنيد نماينده فهيم و با شعور (خخخخخخ!!!!)رنجر شعور شمارو به تمسخر گرفته !!
متاسفانه ايشون همه رو مثل خودش .... فرض ميكنه!!!
اين تفنگها موقعي كه تخفيفي در كار نبود مگه تلمبه همراهش نبود؟؟!!!!
خواهشا اسم اين فرد رو مديران عزيز پاك نكنيد مسئوليت عواقبش رو خودم بعهده ميگيرم
حسین جان زوبین نمایندگی نوریکا و اوانیکس و ...در تفنگ بادی است زوبین هاتسان وارد نمیکند. منظور شما حتما شرکت الماس استKhansariha (8)
لینک مرجع