انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات از HATSAN .AT44.10
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
درود دوستان... Khansariha (8)
ببخشید دو تا سوال داشتم از خدمتتون :
۱- امروز وقتی سایلنسر رو از سر لوله باز کردم دیدم که اون اورینگی که زیر سر پوش لوله قرار داره لبه هاش خورده شده. این مشکلی ایجاد میکنه؟
۲- آیا شلیک خالی با سایلنسر به اون آسیب میرسونه؟
ممنون... Khansariha (8)
(2014-02-27 11:47 PM)Vicxtor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود دوستان... Khansariha (8)
ببخشید دو تا سوال داشتم از خدمتتون :
۱- امروز وقتی سایلنسر رو از سر لوله باز کردم دیدم که اون اورینگی که زیر سر پوش لوله قرار داره لبه هاش خورده شده. این مشکلی ایجاد میکنه؟
۲- آیا شلیک خالی با سایلنسر به اون آسیب میرسونه؟
ممنون... Khansariha (8)

1یه کم خورده شدن اورینگ سر لول مشکلی ایجاد نمیکنه
2نه. شلیک 2تا ساچمه فقط به سایلنسر اسیب میزنه
ارادتKhansariha (8)
امکان تهیه سیلندر at44 معمولی وجود داره ؟ سیلندر رو می شه جدا تهیه کرد ؟ Khansariha (226)
درود Khansariha (8)
بعضی از دوستان استفاده از ساچمه های باراکودا رو برای لوله ی ای تی ۴۴ مضر دونستن. میخواستم بدونم آیا دوستان تجربه ی استفاده ی طولانی مدت با این ساچمه ها رو داشتن و آیا این موضوع واقعا صحت داره؟
ممنون... Khansariha (8)
(2014-02-28 07:29 PM)drivyyy نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امکان تهیه سیلندر at44 معمولی وجود داره ؟ سیلندر رو می شه جدا تهیه کرد ؟ Khansariha (226)

امکان تهیه اش هست دوست عزیز... قیمتشم فکر میکنم حدود 300 تومن باید باشه
از دوستان کسی ساچمه 25 گرین مانستر jsb رو روی ای تی 44 تست کرده ؟؟؟
(2014-03-01 01:00 PM)zebra نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از دوستان کسی ساچمه 25 گرین مانستر jsb رو روی ای تی 44 تست کرده ؟؟؟

سلام دوست عزیز,

بنده تست کردم, تا 20 متر که عالی بود ولی متاسفانه به علت عدم وجود فضای کافی بیشتر از این فاصله رو تست نکردم...
درود Khansariha (8)
بعضی از دوستان استفاده از ساچمه های باراکودا رو برای لوله ی ای تی ۴۴ مضر دونستن. میخواستم بدونم آیا دوستان تجربه ی استفاده ی طولانی مدت با این ساچمه ها رو داشتن و آیا این موضوع واقعا صحت داره؟
ممنون... Khansariha (8)
چنین حرفی صحت نداره چرا باید یه برند معروف بیاد برای لوله مضر باشه مگه اسلحه فنری هست که بگیم ساچمه سبک شلک کنی بهش فشار میاد شما هر ساچمه ای میخای شلیک کن هیچ اثر بدی رو خانکشی نمیذاره تنها ساچمه های تمام برنجی هستن که بعد چند هزارتا شلیک یکمی برای خانکشی مضر هستش وگرنه ساچمه سربی نرم به فولاد چکار میخاد بکنه خیالتون راحت.
برای خانکشی که مضر نیستن اما من شنیدم واسه اورینگ داخل لوله بخاطر دامنه سفتشون مضر هستن
لینک مرجع