انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات از HATSAN .AT44.10
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2014-08-31 04:32 PM)esibig نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام محراب جان منظورم این عکسه این قسمت فنرش در امده چطوری جا بزنم ممنونمKhansariha (8)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست من این مورد را من برای یکی از دوستان از روی یک ای تی دیگه چندی پیش جا زدم
البته الان نمیدونم تو آرشیو عکسها چیز بدرد بخوری برای نمایش دارم یا نه باید بگردم ولی اگر کسی از دوستان که ای تی داره الان یک عکسی از این قسمت دستگاه ماشه بگیرند من بهتر میتونم توضیح بدم فقط بدونید بخشی که روی فنر بصورت L با زاویه 90 درجه هست پشت ماشه قرار میگیرد طوری که ماشه بسمت جلو تحت فشار فنر هست و قسمت دیگر فنر مانند سنجاقی برپشت سر(کله) دو عدد پین دیگر میافتد درست پشت تصویری که قبلا گذاشتید (تصویر زیری) بطوریکه گلوی پینها زیر فشار بازوئی فنر قرار میگیرند . فعلا Khansariha (8)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام ممنون توضیحتون کامل بود مشگل حل شده
سلام به همه دوستان
یه سوال داشتم اما وقتی میخواستم توی تاپیک دنبال جوابش بگردم باید ۲۴۴ صفحه را میخوندمKhansariha (290)
سوالم اینه که آیا میشه تعداد شات at44 را افزایش بدیم؟ با تعویض کپسول یا راهکار دیگه؟
ممنون
سلام دوست عزیز بله امکانش هست فک کنم در صفحات قبل در موردش صحبت شده اگه یه دوری بزنید پیدا میکنید
یه نمونه ، اگه پیچ چکش رو دستکاری کنی تعداد شات تغییر میکنه
اگه کپسول لانگ بندازی بازم تعداد شات میره بالا
سلام به همه دوستان
میخواستم بدونم برای بستن پایه طرح هریس روی at44 چوبی تبدیل هم لازمه ؟
چون تا حالا ندیدم چطوری میبندن بلد نیستم خخخخخخخ Khansariha (214)

دوستان اگه ممکنه راهنماییم کنن :دی Khansariha (399)Khansariha (399)
دوستان مرسی خودم یافتم خخخخخخخ
سلام دوستان at44 بنده کمی پرت میزنه گروپ که گرفتم 3 تا 4 سانت باز میشه ، فک کردم از سایلنسر باشه چون قبلا هم واسم اتفاق افتاد و بدونه سایلنسر پرت نمیزد ،الان بدون سایلنسر هم پرت میزنه !!!! ممکنه از چی باشه ؟

اورینگ سر لوله کمی هوا میده امکانش هست که از اون باشه ؟ (اورینگش رو یه بار تعویض کردم اورینگی که یدک اومده بود انداختم، البته قبل اینکه اورینگ رو تعویض کنم کمی هوا میداد ولی گروپش باز نمیشد.)

اگه میشه راهنماییم کنید.

راستی اندازه اورینگ سر لوله چنده ؟
لوله رو تمیز کن احتمالا خوب بشه اگه نشد باید رفت سراغ بقیه قسمتها
میشه بگی با چی میتونم لوله رو تمیز کنم ؟
اگه نشد چی ؟
والا داداش ست تنظیف مخصوص کالیبر ۵.۵ هست اسپری ناهید خشک تو لوله بزنید و با ست تنظیف حسابی تمیزش کنید
البته با بند کفش و یه سری وسایل دیگه دوستان تمیز میکنن ولی من اطلاع دقیقی ندارم
اگه نشه بعدش میره سراغ اورینگ دهانه و اورینگهای کپسول و چکش و فنرش و.... ولی در نهایت خیالتون راحت حتما درست میشه
یه مساله دیگه اینکه اگه الان از ساچمه ۱۶ گرینی استفاده میکنید از ۱۸ گرین استفاده کنید ممکنه بهتر بشه کلا بعضی از at ها با ۱۸ گرین بیشتر از ۱۶ سازگار هستن
یا حالا کلا هر ساچمه ای که استفاده میکنید تغییر بدین ببینین نتیجه چطور میشه
لینک مرجع