انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات از HATSAN .AT44.10
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام قبلا دربارش صحبت شده دوستان باتجربه تر گفتن کپسول شش لیتر حدود 25 دفعه شارژ میکنه
با سلام کپسول سلاح من از محل شارژ دچار نشتی شده میخوام اون قسمتی که محل نازل شارژ هست رو باز کنم هر چی سعی کردم نمیشه تا حدی که مخزنو به گیره وصل کردم و یه پیچ گوشتی به سوراخ نازل وارد کردم تا اهرم بشه ولی باز نمیشه که نمیشه کسی از دوستان می تونه راهنماییم کنه .
(2015-02-02 08:15 AM)deerhunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام کپسول سلاح من از محل شارژ دچار نشتی شده میخوام اون قسمتی که محل نازل شارژ هست رو باز کنم هر چی سعی کردم نمیشه تا حدی که مخزنو به گیره وصل کردم و یه پیچ گوشتی به سوراخ نازل وارد کردم تا اهرم بشه ولی باز نمیشه که نمیشه کسی از دوستان می تونه راهنماییم کنه .

اين مشكل نشتي زياد پيش مياد..اكثرا هم دليلش گير كردن براده دور اورينگ سوپاپ وروديه..دوبار براي خودم پيش اومده..شما مخزن رو خالي كن بعد يه انبر قفلي دور قسمت ورود نازل بنداز مخزن رو هم يجوري ثابت كن حالا با ضربه به انبر سعي كن مخزن رو باز كني..زور فايده نداره فقط ضربه..

دوستان براي جلوگيري از زنگ زدن داخل مخزن از چه روغني استفاده ميكنيد؟؟روغن كمپرسور خوبه؟؟
(2015-02-02 08:15 AM)deerhunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باسلام دوست عزیز این مشکل هم برای من پیش امد که مجبور شدم برم پیش تراشکار وان را به سه نظام دستگاه بست وبا میله هم اندازه شیار به راحتی باز شدواین کار حسنی که داره خش روی مخزن نمیفته .با انبر قفلی وگیره احتمال خش افتادن روی مخزن زیاده.و فقط مقداری براده دور اورنگ بود که پاک کردم ومشکل حل شد.
دوستانی که از هر دو سلاح بی تی وای تی استفاده کردند ایا دقت این دو سلاح که ترا حی هر دو تقریبا شبیح هم است .با هم یکی هستند یا ای تی دقت بیشتری دارد ودلیلش ؟؟؟
دقت ای تی در فشار مساوی کپسول به مراتب بالاتره . میشه گفت بی تی بیشتر برای شکار خوبه تا تارگت. ولی زمانی که فشار ک÷سول بی تی پایین بیاد یا اینکه از فنر ضعیف تری در بی تی استفاده کنی دقت به مراتب بالاتر میره . البته شنیدم لوله بی تی کمی تاب داره که اثبات علمی براش ندارم و ظاهرا در لوله های لوتار این خطا خیلی کمتره یا وجود نداره البته همونطور که گفتم من هم شنیدم.ساچمه سنگین هم ثبات تیر اندازی در بیتی رو بیشتر میکنه در شاتهای متوالی.
خب امروز فرصتي شد تا يه سايلنسر واسه at بسازم به كمك دوست تراشكارم..طول كل 200 .جنس رينگ و واشرها از تفلون و بدنه الومينيم..سوراخ مركز واشر ها 6.5 .ضخامت واشر ها 3 و طول رينگها 13 وقطر داخل رينگها 18.و قطر داخل سايلنسر 20 و قطر خارجي 25 ..
از نظر كاهش صدا عالي عمل كرده و ظاهرا ساچمه هيچ تماسي با واشرها نداره و از مركز رد ميشه.. مونده تست دقت كه فردا انجام ميدم.. هزينه هم 9 تومان مواد خام و 10 تومان هم ، هزينه كه چي بگم پول چايي تراشكار!!
[تصویر: 2hou2p10thjea5wnn3sz.jpg]
[تصویر: 2hou2p10thjea5wnn3sz.jpg]
[تصویر: qog09vw8k41wyvl7722b.jpg]
[تصویر: 9fcgi81h0nhn2qb7kaab.jpg]
[تصویر: 8j6izvpus3gt7os1ior7.jpg]
متاسفم بابت سايز عكسها..با گوشي پست زدم عكسها جابه جا ارسال شدن..
با سلام داداش ظاهرش که جالب شده ان شاا. .. که دقتش هم عالیه فقط لطف کن عکس از قطعات داخلی هم بزار ونحوه چیدمان بافلها .ممنون
من نتم 10 مگه . این عکسا که تو گذاشتی چنان حجمی داشت به فکر 20 مگ افتادم .Khansariha (343)
(2015-02-04 10:11 PM)abdanan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام داداش ظاهرش که جالب شده ان شاا. .. که دقتش هم عالیه فقط لطف کن عکس از قطعات داخلی هم بزار ونحوه چیدمان بافلها .ممنون
اگه يادم باشه 7 رينگ و 7 واشر تراشيديم.اول رينگ بعد واشر الي اخر..رينگ اخر اندازش از 13 كمتر شد.2سانت هم رزوه تراشيديم تا به لوله وصل بشه ..سايزشون رو جذب گرفتيم تا لقي نداشته باشند يه مقدار سفت جا رفتند در پوش هم با نوار تفلون بسته شد..در اولين فرصت بازش ميكنم..متاسفانه به كرنوگراف دسترسي ندارم كه كرنوش كنم..
(2015-02-04 10:55 PM)medial نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من نتم 10 مگه . این عکسا که تو گذاشتی چنان حجمی داشت به فکر 20 مگ افتادم .Khansariha (343)
شرمنده حواس پرتيه ديگه :-D
ريسايز كردم عكسارو ولي اشتباه عكس اصلي اپلود شد..امكان ويرايش ندارم..كسي از مديران اگر ميبينه پستو زحمتشو بكشه..
لینک مرجع