انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات از HATSAN .AT44.10
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
اساتید محترم لطفا از سرویس و نگهداری تفنگهای pcp و تلمبه هم مطالبی دارند دریغ نفرمایند اگه تصویری باشه که عالیه مخصوصا هاتسان که داره کم کم زیاد میشه
دوستان اینهم تعداد گروپ با ساچمه های که تا به حال گروپ ازشون نگذاشتم میگذارم .

فاصله 17 متر
با ساپورت
[تصویر: Hatsan_at_44.jpg]

[تصویر: At_44_.jpg]

[تصویر: At44.jpg]
مسیح جان بسیار گروپ عالی و خوبی گرفتی.دمت گرم کاKhansariha (8)
(2011-12-03 09:54 PM)taktirandaz نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
lعکس تفنگ من البته به زیبایی تفنگ دوستان نیست
[تصویر: my_at44.jpg]

آقا این سایلنسر رو قدرت و دقت اسلحه تاثیر نذاشته
نه هیچ تاثیری نداشته چون من ابتدا بدون سایلنسر دوربینو صفر کردم با سایلنسر امتحان کردم هیچ فرقی نکرد
(2011-11-28 02:41 PM)taktirandaz نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2011-11-28 09:50 AM)hamed73 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
با تشکر از تکتیر انداز عزیز
آقا من این حرف شما رو امتحان کردم و تغییر به خصوصی تو فشار کاری تلمبه ندیدم(به غیر از افزایش صدای مکش تلمبه که اون هم طبیعیه)
اما دوستان دقت کنند نبود پیتلر باعث میشه که گرد وخاک وارد تلمبه بشه و به خاطر اینکه هوا چند صد بار فشرده میشه اما جامدات خیر میزان حجم گردو خاک نسبت به حجم هوا افزایش شدیدی پیدا میکنه که برای اجزای تلمبه بسیار مضره
(مثل سنگریزه روی شیشه ماشین که در صورت فعالیت برف پاک کن آسیب به شیشه میرسونه ویا کسایی که موتور سوار هستند میدونند خط و خش روی کمک موتور باعث نشت روغن از داخل کمک به بیرون میشه)
و اما اون بسته سیلیکا ژل که کارش رطوبت گیریه که از من میشنوید نه تنها برداشته نشه بعد چند مدت جای اون رو با بسته های تازه عوض کنید
چون رطوبت هم در فشار زیاد تبدیل به مایع میشه و مثل جامدات دیگه تغییر حجم نمیده و نسبت حجمش با نسبت هوای فشرده شده زیاد میشه و باعث میشه عمر مفید کپسول اسلحه بسیار کاهش پیدا کنه
البته آقای تکتیر انداز گفتند که توصیه نمیکنند اما من برای آشنایی دوستان تازه وارد تذکر دادم

با تشكر از تذكر درست شما ازنظربرداشتن فيلتر و رطوبتگير من كاملا باشما موافقم كه نبايد برداشته شوند ولي در تلمبه من، با برداشتن و جابجا كردن رطوبت گير تلمبه روانتر شده البته فقط در بالا كشيدن (نه اينكه فشار كاري آن تغيير كند چون كلا اين موضوع به فشار كاري تلمبه مربوط نميشود) شايد دليل اينكه در تلمبه شما اين اتفاق نيافتاده وجود نيروي اصطكاك بالا است كه بيشتر نيرو صرف آن ميشود باشد در نظر داشته باشيد روغنكاري مداوم با روغنهاي با پايه غير نفتي در روان شدن تلمبه بسيار موثر ميباشد-

سلام
دقیقا میشه بفرمایید از چه روغنی استفاده کنم که واشر ها و تلمبه را خراب نکند؟ و سوال دیگه که خود تفنگ هم روغن کاری میخواد؟ کجاهاش؟
دوست عزیز از روغن گلیسیرین و یا اسپری روعن سیلیکون استفاده کنید
روغنهای خوراکی مثل روغن زیتون و روغن مایع مخصوص سرخ کردنی و ... هم میشود استفاده کرد من خودم از روغن زیتون استفاده میکنم برای هر سه تا تفنگم عالی است
من روز اول تفنگو باز کردم و همه قطعات متحرک اون رو روغن کاری کردم - تلمبه هم که باید زود به زود روغنکاری شود مثلا هر 20 بار استفاده یا کمتر
سلام به دوستان
اینم از تفنگ من
همینجا بازم جا داره از دادا مسیح گل تشکر کنم این مدت خیلی زحمت بهشون دادم
سایلنسر رو خودم ساختم و کوچیکترین تغیری در دقت و قدرت نداره
بند هم دادا مسیح زحمتش رو کشیدن که خودم نصبش کردم برای نصبشم از پیچ های مخصوص بند استفاده کردم برای پیچ جلو هم یک پیچ الن خور شماره 6 اوردم و سر پیچ بند رو بریدم و به سر پیچ الن جوش دادم اینجور هم دیگه نیاز به چیزه خاصی نبود و پیچ رو سر جاش به راحتی بستم هم ارتفاع مناسبی گرفت و از اون گودی خارج شد
[تصویر: 07y33yq5qysnuqvcj8lw.jpg]
[تصویر: oadpmv9e4k2l9imj8cja.jpg]
[تصویر: sx3rxjgunstiik6xeapi.jpg]
[تصویر: 40j4ob0vksku1o08n9fv.jpg]
[تصویر: qq6yxbzl0gjn6esgyrgr.jpg]
مخلصیم Khansariha (48)Khansariha (8)
داداش hellboy مبارکت باشه.
همینطور که از این سلاح عکس میذارید جیگر ما هم شروع میکنه به جلز ولز.
دارم دیوونه میشم آخه بودجه ام رو کامل کردم ولی چون امتحانات پایان ترم دانشگاه نزدیکه میترسم الان بخرمش و دیگه به درسم نرسم.
همینجا یه دعا میکنم همه از ته دل آمین بگید:
خدایا تا آخر دی ماه به ما حوانان دانشجو صبری بس مضاعف عنایت بفرما ............... الهی آمین!
لینک مرجع