انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات از HATSAN .AT44.10
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2014-09-19 04:38 PM)tahersniper نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میشه بگی با چی میتونم لوله رو تمیز کنم ؟
اگه نشد چی ؟

چند تا ویدئو هست از آپارات

ولی نظر شخصی خودم اینه ابتدا خشک لوله رو تمیز کنید یعنی از پارچه بدون پرز استفاده کنید بدون استفاده از روغن یا تمیز کننده چون توی دفترچه خود هاتسان نوشته لوله رو روغن نزنید

اگر باز هم راضی کننده نبود از میزان بسیار کمی روغن امثال WD40 یا 400 یا 47 ... و وقتی می گم بسیار کم واقعا بسیار بسیار کم
و در نهایت هم چند بار پارچه خشک رد کنید تا اضافه روغن هم از لوله خارج بشه

بعد از تمیز کردن هم حدود 20 شلیک داشته باشین تا دقت به شرایط مطلوب برگرده ( این هم حرف من نیست جایی خوندم )

این ویدئو ها هم جهت مراجعه

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همه رو ببینید ولی در استفاده از روغن و مواد تمیز کننده احتیاط رو به خرج بدین
داداش اسپری روغن لوله رو تمیز میکنه ولی همونجور که شما فرمودین باید یه تعدادی تیر شلیک بشه که این روغنها کامل پاک بشه ولی اسپری ناهید خشک دیگه این مشکلو نداره لوله رو تمیز میکنه و خودش در نهایت میپره و هیچ چربی به جا نمیزاره
خود من و خیلی از دوستان از این اسپری واسه تمیز کردن استفاده میکنیم و راضی هستیم
سلام
میشه از مخزن at44لانگ برای atمعمولی استفاده کرد.
بله چرا نشه.بعضی از دوستان که کیت بولپاپ استفاده میکنن مخزن لانگ میبندن.البته نمیشه سایلنسر معمولی بست.Khansariha (256)
(2014-09-21 12:03 PM)amirz نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
میشه از مخزن at44لانگ برای atمعمولی استفاده کرد.
سلام
در ادامه توضیحات روح الله بگم:
شما اگه میخواهید هم صدا را کم بکنید و هم مخزن لانگ ببندین فقط 2 راه دارید که یک راهش منطقی هست.
1-شما از سایلنسر های فابریک سری ایکس استفاده بکنید(به علت قطر کمش میشه مخزن لانگ بست)فقط یک مشکل کوچولو این وسط هست و اونم این هست که این نوع سایلنسر فقط روی تفنگ وارد ایران شده.Khansariha (226)
2-شروود بال بندازین روی لوله که این روش را توضیه نمیکنم،چون توی ای تی 44 فاصله مخزن تا لوله کم هست و لوله اصلی سلاح نمیتوانه وسط یک شروود مناسب(که صدا را کم بکنه)جا بگیره و برای همین بعضی از دوستان از این بابت اظهار ناراحتی میکردن و میگفت دقت یکم میاد پایین و یا موارد مشابه.Khansariha (226)
موفق باشینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
بسیاری از دوستان سوال داشتن در مورد اینکه ایراستریپر هاتسان چقدر دقت رو بالا میبره و روز جمعه گذشته این تست توسط علی اقا خالزن با تفنگ اینجانب درفاصله 25 متریانجام شد و 3 گروپ با ایر استریپر هاتسان ....سایلنسر سری ایکس ......و سایلنسر شرکتی انجام شد که تصویر اونو در زیر براتون قرار میدم و قضاوت رو به عهده عزیزان میزارم

[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]

اولی از بالا دست چپ با ایر استریپر هاتسان 5 شلیک ساچمه کراسمن
دومی از بالا دست راست با سایلنسر فابریکی که تو عکس هست و رو خود سلاحه 5 شلیک ساچمه کراسمن
سومی از پایین دست چپ با سایلنسر شرکتی که کمی بزرگتره و تو انجمن قبلا فروخته میشد 5 شلیک ساچمه کراسمن
تیرانداز هم علی اقا خالزن بودن و باد هم نسبتا ملایم بود
اقا میلاد من دارم اشتباه میبینم و یا واقعا سایلنسر های سری ایکس دقت را هم بهبود بخشیده!!!Khansariha (397)Khansariha (397)Khansariha (397)
و بعدش یک سوال دیگه هم داشتم:
محتویات داخلی سایلنسر شما(موقع تست) همون 2 تا تیکه الومینیوم بود که از اوله توشه و یا اون قطعه پلاستیکی ها که خودتون گذاشتین؟Khansariha (226)
موفق باشینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
سلام.همون 2 تکه داخل.خواستم همه چیز فابریکی باشه.البته مهراب جان در مورد ای تی های تو بازار یک نکته رو من چندین بار دیدم که مثل هندوانه در بسته میمونن یکی مثل ماله من اینقدر خو ب و دقیقه یکی دیگه باید اول یک خشاب بزنی بعد یهو دقتش خراب میشه.یکی دیگه برعکس 3 تا تیر خوب میزنه یهو باقی رو پرت و پلا میزنه...............واقعا علتش رو نمیدونم شاید خطوط تولید متفاوتی داره و یا چیز دیگه ای هست.شایدم سری ایکس برتریش نسبت به مدل معمولی همین دقتش هست و تو سایت پیرامید هم 100 دلار گرونتر از ای تی معمولی هست
سلام دوستان 2 تا سوال داشتم !!!!
اول اینکه آیا میشه at44 رو رگوله کرد ؟ جواب میده ؟ اگه اره هزینش چقد میشه ؟ ارزش داره ؟
------------------------------------
بعد اینکه من یه سایلنسر فابریک هاتسان داشتم که به دلایلی بازش کردم داخلش 3تا تور مانند داشت و 2تا واشر این واشر ها اندازه سوراخشون فک کنم 8.5 میلیمتر بود ، رفتم این واشر ها رو عوض کردم یه واشر تراشیدم اندازه سوراخشون رو 6.5 گذاشتم ، قبلا صداش بیشتر بود الان فک کنم کم شد ، ولی پرت میزنه یعنی نمیدونم ساچمه کجا میره خخخخخ ، اگه میشه کمکم کنید تا این سایلنسر رو درست کنم ، (یه چی دیگه هم هست اونم که دو طرف سایلنسر اندازه سوراخشون همون قبلیه 9 میلیمتر )
آقا میلاد بابت تست خیلی منون و خسته نباشید...اگه امکانش هست همین تست رو با فشار کاری یکسان آزمایش کنین چون هاتسان 5تا 5تا تیر رو تیر میزنه و تلورانسش کمه ولی در آزمایش متوالی نقطه برخوردها با تغییر فشار تغییر میکنه و باعث باز شدن گروپ و ایجاد خطا میشه....تشکرKhansariha (8)
لینک مرجع