انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات از HATSAN .AT44.10
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
من اگه قرار بود at بخرم همون اول اون پیچ رو توسط یه قطعه لوله ی اب ساپورت میکردم تا هم هدر رفتن باد کم بشه و هم این مشکل پیش نیاد+تعویض همه ی اورینگ ها
فکر کنم در این مورد بتونید از کاربر rezagh کمک بگیرید
یه نکته جالب کشف کردم !!
من یه هاتسان لانگ دستکش داشتم و جدیدا یک ای تی 44 تامهول قنداق جدید از آقا مسیح خریدم که همینجا ازشون تشکر میکنم .
قطر لوله رو که چک کردم دیدم قطر لوله سری جدی 15.2 میلیمتر هست در حالی که سری قدیمی قطر لولشون 14 میلیمتر بود .
بنظر شما دلیلش چی میتونه باشه ؟
تو سری قدیمی لوله یکم ضعیف به نظر میومد یعنی نوک لوله و کپسول رو راحت میشه با انگشت به هم چسبوند ولی سری جدید رو نمیشه . با وجود اینکه سری قدیمی لوله نازکتری داشت دقتش خوب بود حالا این افزایش قطر اثر مثبت داره یا نه نمیدونم .
(2014-02-01 07:25 PM)farshidgh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یه نکته جالب کشف کردم !!
من یه هاتسان لانگ دستکش داشتم و جدیدا یک ای تی 44 تامهول قنداق جدید از آقا مسیح خریدم که همینجا ازشون تشکر میکنم .
قطر لوله رو که چک کردم دیدم قطر لوله سری جدی 15.2 میلیمتر هست در حالی که سری قدیمی قطر لولشون 14 میلیمتر بود .
بنظر شما دلیلش چی میتونه باشه ؟
تو سری قدیمی لوله یکم ضعیف به نظر میومد یعنی نوک لوله و کپسول رو راحت میشه با انگشت به هم چسبوند ولی سری جدید رو نمیشه . با وجود اینکه سری قدیمی لوله نازکتری داشت دقتش خوب بود حالا این افزایش قطر اثر مثبت داره یا نه نمیدونم .
دوست گرامي
نكته جالبي اشاره كرديد و اين قطور شدن لوله مطمئنآ تاثير مثبت خواهد داشت چون با بالاتر رفتن وزن لوله علاوه بر استحكام ارتعاش آن كمتر خواهد شد و بهمين دليل نيز يك بست را حذف نموده و به زيبايي سلاح نيز افزوده است
ولي ايكاش جناب هاتسان بجاي اين كار قطر بخش خزانه لوله كه در كپ سلاح مينشيند زياد ميكرد تا بشود مانند PCP هاي مدرن لوله را كاملآ شناور نمود
ببخشید در مورد قسمت آخر حرفتون توضیح بیشتری میدید شناور شدن...
امين جان تصاوير زير گويا هست
يعني لوله به غير از بخش كپ و خزانه كه در هم فيت ميشند هيچگونه ارتباطي تا بخش مازل با بخش ديگري از سلاح نداشته باشه

[تصویر: fx-royale-400_b.jpg]
[تصویر: Royale400Synthetic.gif]
ممنون. من منم همین کارو کردم یعنی 2سانت لوله بیشتر تو بدنه سلاح فرو میرفت ولی لوله هاتسان کلا حالت فنریت داره ولی دیانا خیلی ثابتر بود لولش.
فرخ جان ای تی با توجه به قیمتش یکی از بهترین انتخابها هست و همین لوله های خود هاتسان دقت بسیار عالیی دارند که برای بررسی بیشتر میتونید گروپهای این سلاح رو در همین تاپیک و تاپیک گروپ توجه کنید
به عنوان یک تفنگ غیر رگوله نواخت شاتش بسیار قابل قبول هست
کیفیت دستگاه ماشه و سیستم مسلح کردن بسیار بالاست و تا حالا ندیدم خرابی داشته باشه و اکثر قطعاتش فولادی هست علت وزن بالاش هم همین هست
خرابی اورینگ که با یک سرویس ساده که اکثر بچه ها دیگه خودشون انجام میدند یکبار برای همیشه قابل رفع هست
اون پیچی هم که دوستان گفتند به این زوذیها خراب نمیشه و اگر هم بشه چه به وسیله روش ابداعی همین دوستان چه تعویض یک پیچ کوجولو که 1000 تومن هم قیمت نداره رفع میشه
در نهایت به نظر من در بین تفنگها ی غیر رگوله در بازار ایران تنها تفنگی که به نسبت قیمت ارزش خرید داره همین هست

سایر تفنگها با قیمتی نزدیک به 3 برابر ارزش واقعی تو بازار ایران فروخته میشوند که خریدشون به علت سود جویی بیش از حد وارد کنندگان توجیه نداره
در مورد شناور بودن لوله باید بگویم در خیلی از تفنگهای معروف و گران قیمت لوله شناور نیست چون همیشه شناور بودن دلیل بهتر بودن نیست بلکه به فرکانس طبیعی تفنگ و لوله بستگی دارد ممکن است فرکانس طبیعی آن طوری باشد که دقت با نصب یک بست بهتر شود یا بر عکس
با سلام
دو تا بست نگه دارنده لوله یکی روش نوشته ۱ و دیگری ۰ کسی ترتیبشو میدونه ؟ با تشکر
(2014-02-01 10:14 PM)SOHEIL-GUNSMITH نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فرخ جان ای تی با توجه به قیمتش یکی از بهترین انتخابها هست و همین لوله های خود هاتسان دقت بسیار عالیی دارند که برای بررسی بیشتر میتونید گروپهای این سلاح رو در همین تاپیک و تاپیک گروپ توجه کنید
به عنوان یک تفنگ غیر رگوله نواخت شاتش بسیار قابل قبول هست
کیفیت دستگاه ماشه و سیستم مسلح کردن بسیار بالاست و تا حالا ندیدم خرابی داشته باشه و اکثر قطعاتش فولادی هست علت وزن بالاش هم همین هست
خرابی اورینگ که با یک سرویس ساده که اکثر بچه ها دیگه خودشون انجام میدند یکبار برای همیشه قابل رفع هست
اون پیچی هم که دوستان گفتند به این زوذیها خراب نمیشه و اگر هم بشه چه به وسیله روش ابداعی همین دوستان چه تعویض یک پیچ کوجولو که 1000 تومن هم قیمت نداره رفع میشه
در نهایت به نظر من در بین تفنگها ی غیر رگوله در بازار ایران تنها تفنگی که به نسبت قیمت ارزش خرید داره همین هست

سایر تفنگها با قیمتی نزدیک به 3 برابر ارزش واقعی تو بازار ایران فروخته میشوند که خریدشون به علت سود جویی بیش از حد وارد کنندگان توجیه نداره

منهم با توجه به تحقیقاتی که انجام دادم و مخصوصا رویو های سایت pyramid کاملا با شما موافقم ای تی از نظر دقت چیزی کم ندارد و کمی مشکل کیفیت دارد که آنهم معمولی است و عالی نیست و در عوض شما پول خیلی کمتری میدهید برای همین هم تیون ظاهری اون کاملا به صرفه است و حتی تفنگ از خیلی تفنگهای دیگه از نظر استفاده و زیبایی سرتر میشه مثل این که خودم ساختم و تو تاپیک فروش گذاشتم
[تصویر: 13911115051.jpg]

[تصویر: 13911115052.jpg]
لینک مرجع