انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات از HATSAN .AT44.10
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام خدمت اساتید:
لوله ای تی 44 چگونه باید تمیز شود آیا حتما باید لوله باز شود ویا روی کار هم می شود تمیز کاری کرد؟
با تشکر
دوستان سلام
آقا من از موقعی که این ای تی رو خریدم فقط چند تا تیر تو خود فروشگاه زده بودم اینم بگم هنوز هیچ گونه وسیله جانبی از جمله کپسول،سایلنسر،دوربین،...واسه تفنگ نخریدم ولی گفتم بزار ی امتحانی انجام بدم که چند تا تیرم تو خونه زده باشم واسه همینم شما اسمشو گروپ یا چیز دیگه ای نذارید فقط ی چندتا عکسم از نتیجه کار گرفتم تا دوستان کمی سرگرم باشن تا افطار برسه
اینم نتایج
فاصله 10 متر بدون ساپورت
بدون دوربین
بدون سایلنسر
ساچمه هاتسان دراگون 18.5 گرین
دوستان این آدرس عکسهایی که گرفتم
ببخشید دیگه بی کیفیته البته بدون تجربه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نشد عکسارو آپلود تو خود سایت کنم شرمنده
راستی این عکسا کل ماجراست از سه تا تخته ای که روی هم گذاشته بودم و چه بلایی سرشون اومد تا بلایی که سر
ساچمه ها اومد و خود ساچمه ها بازم شرمنده از نابلد بودنام
سلام پرنده ابی، تفنگه شما تعویض شد و تفنگ قبلی تونو امروز تو نمایندگی تعمیر کردم، ایراد داشت بجز طول فنر چکش که قبلا هم گفتم تفنگ قبلی تون گلن گدنش هم مورد داشت که موقع عقب کشیدن باد میداد، و دلیلش فقط نبودن یه فنر کوچولو و نبودن یه پین بود البته پینه بود سر جاش نبود، و تقریبا تعویض فنر و جاگذاری فنر ۳ سانتی ۲۰ دقیقه طول کشید، اقای ذکر علی میگفت اولین باره همچین چیزی میبینم،
نقطه ضعف داره هاتسان ولی گارانتیش به همه چیزش میرزه و تفنگ شما رو تعویض کردن امیدوارم لذتشو ببری، اگه بازم در اینده مشکلی پیش بیاد قابله حله هم گارانتی داری هم سیستمه هاتسان بخاطر سادگیش جذابه نه پیچیدگیش، گارانتیش که تموم شد بازو بسته کردنشو یاد بگیر تا خودت بتونی تعمیرش کنی، ای تی من الان ۱۶ ژول قدرت داره و ۲۰۰ شات میده و قدرتش از فشاره ۸۰ تا ۴۰ بار به ۳۲ ژول میرسه که واسه شکار عالیه، گارانتیش که تموم شد همه این کارارو خودت میتونی رو تفنگت اعمال کنی، هر وقتم کارت به نمایندگی افتاد بگو از طرفه aten اومدم با قیمت پایین واسط انجام میده، موفق باشین
(2015-06-24 03:19 PM)garshasb نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام پرنده ابی، تفنگه شما تعویض شد و تفنگ قبلی تونو امروز تو نمایندگی تعمیر کردم، ایراد داشت بجز طول فنر چکش که قبلا هم گفتم تفنگ قبلی تون گلن گدنش هم مورد داشت که موقع عقب کشیدن باد میداد، و دلیلش فقط نبودن یه فنر کوچولو و نبودن یه پین بود البته پینه بود سر جاش نبود، و تقریبا تعویض فنر و جاگذاری فنر ۳ سانتی ۲۰ دقیقه طول کشید، اقای ذکر علی میگفت اولین باره همچین چیزی میبینم،
نقطه ضعف داره هاتسان ولی گارانتیش به همه چیزش میرزه و تفنگ شما رو تعویض کردن امیدوارم لذتشو ببری، اگه بازم در اینده مشکلی پیش بیاد قابله حله هم گارانتی داری هم سیستمه هاتسان بخاطر سادگیش جذابه نه پیچیدگیش، گارانتیش که تموم شد بازو بسته کردنشو یاد بگیر تا خودت بتونی تعمیرش کنی، ای تی من الان ۱۶ ژول قدرت داره و ۲۰۰ شات میده و قدرتش از فشاره ۸۰ تا ۴۰ بار به ۳۲ ژول میرسه که واسه شکار عالیه، گارانتیش که تموم شد همه این کارارو خودت میتونی رو تفنگت اعمال کنی، هر وقتم کارت به نمایندگی افتاد بگو از طرفه aten اومدم با قیمت پایین واسط انجام میده، موفق باشین

Khansariha (5)Khansariha (5)Khansariha (5)Khansariha (5)
فکر کنم اشتباه شد تفنگ یکی دیگه از دوستان بوده مال من نبود
خوب پس منظورم همون بودKhansariha (8)
(2015-06-24 03:19 PM)garshasb نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فکر کنم منظورتون تفنگ من بود چون مال منم تعویض شده Khansariha (399)
سلام دوستان
ی سوال دارم دوستانی که تجربه استفاده از کپسول واسه شارژ رو دارند میتونن بگن از ی کپسول 3 لیتری چند مرتبه میشه at44 رو کامل شارژ کرد
بازم از راهنمایی هاتون ممنونم
(2015-06-26 05:18 PM)parandehabi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
ی سوال دارم دوستانی که تجربه استفاده از کپسول واسه شارژ رو دارند میتونن بگن از ی کپسول 3 لیتری چند مرتبه میشه at44 رو کامل شارژ کرد

اگه کپسول تا 300 بار شارژ شده باشه حدود 11 بار از 100 بار تا 200 بار میشه شارژ کرد
(2015-06-26 05:18 PM)parandehabi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
تا ۲۰ بار میتونید فشارو بالایه ۱۸۰ بار بیارید
امروز که واسه صفر کردن دوربین رفته بودم چند تا گروپم گرفتم البته سیبل درست حسابی نداشتم و صرفا واسه تست دقت سلاح بود
at44 سری جدید
فاصله : 25m
ساچمه : jsb 18.13
ساپورتم درازکش با دوپایه

اون یه دونه ام نمیدونم چرا بالا خورد Khansariha (172)
ببخشید دوستان پست قبلی حجم عکسارو خیلی کم کرده بودم واسه همین لینکش رو قرار میدم Khansariha (8)

لینک مرجع