انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات از HATSAN .AT44.10
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام
دوستان اگه بخوای اسلحه رو یه هفته کار نداشته باشی ..فشارش روی 150 باشه مشکلی براش پیش نمیاد..اصلا فشار باید روی چند باشه وقتی با اسلحه یک هفته کار نداری؟ با تشکر
دوست عزیز فشار اگر 200 یا کمتر باشه مشکلی پیش نمیاد .الان خود تفنگ آک هم مخزنش روی 200 پر شده .حالا حساب کنید از روزی که تولید میشه تا روزی که به دست من و شما میرسه چند روز روی این فشار 200 بوده .
برای یکی دو هفته پر بودن مخزن مشکلی نداره.Khansariha (399)
اما به نظر من اگر بیش از یک ماه قراره که از اسلحه استفاده ای نشه بهتره که مخزن رو جدا کرده و با استفاده از قطعه برنجی مخصوص همراه اسلحه مخزن کاملا خالی بشه.
اگر قطعه برنجی سر مخزن (ولو) هم جدا بشه و داخلش با تمیزکننده مناسب تمیز بشه و همچنین داخل مخزن هم تمیز بشه که خیلی بهتره و ضمن حفظ دقت اسلحه باعث افزایش عمر مخزن هم میشه.
Khansariha (8)
به نظر من تنها نقطه ضعف هاتسان ای تی 44 کیفیت پایین قنداق در مدل سنتتیک و در مدل قنداق چوبی هم به علت نرمی چوب بکار رفته در قنداق در برابر خط و خش اسیب پذیر شده است.البته این ضعف در مدل گالاتیان بر طرف شده اگر بشه برای ای تی 44 همچین قنداقی ساخت فکر نمیکنم به نسبت قیمتش نسبت به برند های معروف چیزی کم داشته باشه.
[تصویر: 13727709091.jpg]
بنظر من قنداق اصلا ضعف نیست و نقطه ضعف اصلی در نوع و نحوه شارژ کردن هست .اگر مثل مارادور یا اوانیکس ها یه کوپل شارژ داشت که چفت میشد بسیار بهتر بود .من زیاد دیدم در هنگام شارژ از محل اتصال گوپل به مخزن باد در میده و مخصوصا با کپسول که پر میکنید کاملا معلوم هست .خیلی اوقات حتی کوپل شارژ کمی بیرون میاد .Khansariha (226)
با سلام به دوستان
کسانیکه مخزن رو باز کرده اند میتونن دقیق بگن قطر گوشت مخزن چند میلیمتره ؟ و اینکه قطعات برنجی دو سر مخزن چند سانت رزوه دارن ؟ ممنون میشم جواب دقیق بدید اگر هم ابعاد کلی مخزن رو مرقوم بفرمایید که من رو بیشتر شرمنده خودتون کردید پیشاپیش دکمه سپاس رو میزنم !!!!!!!
با سلام
وقتی اسلحه at44 رو مسلح میکنیم.. اگه شکار فرار کرد تا چقدر زمان اسلحه رو میشه رو حالت مسلح قرار دادکه برای فنر والو ضرر نداشته باشه . ممنون از دوستان..
(2013-07-02 10:50 PM)کوهنورد نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام به دوستان
کسانیکه مخزن رو باز کرده اند میتونن دقیق بگن قطر گوشت مخزن چند میلیمتره ؟ و اینکه قطعات برنجی دو سر مخزن چند سانت رزوه دارن ؟ ممنون میشم جواب دقیق بدید اگر هم ابعاد کلی مخزن رو مرقوم بفرمایید که من رو بیشتر شرمنده خودتون کردید پیشاپیش دکمه سپاس رو میزنم !!!!!!!
من یه بار مخزن هاتسان رو باز کردم ضخامت جداره مخزن رو با کولیس اندازه گرفتم دقیقا 2.5 میلیمتر بود اما قسمتی که رزوه شده بود ضخامتش کمتر بود
رزوه قسمت برنجی والو رو متاسفانه اندازه نگرفتم ولی حدود 2.5 تا 3 سانت بود اگه اشتباه نکنم
(2013-07-06 10:38 PM)OSAGAFAR نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
وقتی اسلحه at44 رو مسلح میکنیم.. اگه شکار فرار کرد تا چقدر زمان اسلحه رو میشه رو حالت مسلح قرار دادکه برای فنر والو ضرر نداشته باشه . ممنون از دوستان..

دوست عزیز هر چقدر هم مسلح بمونه به والو کاری نداره...والو فقط لحظه شلیک تحریک میشه....
فنر پشت چکش فشرده میمونه و دردراز مدت ممکنه کمی ضعیف بشه که اون هم راحت میشه تعویضش کرد...قیمتی ندارهKhansariha (8)
من یه بار مخزن هاتسان رو باز کردم ضخامت جداره مخزن رو با کولیس اندازه گرفتم دقیقا 2.5 میلیمتر بود اما قسمتی که رزوه شده بود ضخامتش کمتر بود
رزوه قسمت برنجی والو رو متاسفانه اندازه نگرفتم ولی حدود 2.5 تا 3 سانت بود اگه اشتباه نکنم

[/quote]ممنونم از پاسخ شما ، ظاهرا فقط شما از درد دل من خبر داری !!!!!!!!!!!!!!
لینک مرجع