انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات از HATSAN .AT44.10
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
آقا بهروز من الان سایز این اورینگ رو اندازه گرفتم (البته با خط کش) بیشتر به سایز اورینگ شماره ی ۶۰۸ با سایز ۱.۷۸*۷.۶۶ نزدیک هست... چطوریه؟ Khansariha (8)
دوستان جابجا شدن صفر دوربین به پایین (حدود 10 سانت در 60 متر) بعد از بستن سایلنسر نشانه کاهش قدرت شلیک توسط سایلنسر است یا
این یک رفتار طبیعی برای سایلنسر است که ممکن است صفر دوربین به بالا یا به پایین جابجا شود ؟

اینو بگم که اسلحه بدون سایلنسر صفر شده
آقا حنان
حتي خود هاتسان در مورد اون اورينگهايي كه حساس نيستند تجاري عمل ميكنه و براي اورينگي مثل مازل در اسلحه هاي متفاوت از سايز هاي متغيري استفاده كرده رو تفنگ من 1.5×9 بوده ولي با توجه به عمق 1 ميليمتري و عرض 2 ميليمتري با قطر 11 ميليمتر ميشه از همون اورينگي كه فرموديد هم استفاده كرد
در مورد سايلنسر هم عقيده من اينه كه اول بدون سايلنسر با چند شليك دقيق نقطه برخورد رو پيدا كرد و بعد با شارژ مجدد تانك و رسوندن به همون فشار بعد از نصب سايلنسر با چند شليك مجددآ از صحت عملكرد سايلنسر مطمئن شد و به تنظيم صفر و بقيه مراحل رو پيگيري كرد
تقديم به دوستان Khansariha (8)

امروز اندازه هاي مازل AT44 رو گرفتم براي دوستان اينجا قرار ميدم
رزوه مازل UNF 1/2 هست

[تصویر: AT44_MUZZEL_fix2.jpg]
آقا بهروز دست مریضاد... نمیتونستم فقط به زدن دکمه ی تشکر بسنده کنم... Khansariha (8)Khansariha (8)

راستی آقا بهروز من فردا دارم میرم تهران میخوام یه دست کامل از اورینگ های وایتون رو تهیه کنم؟ آدرس دقیق دارید بهم بدید؟
اگه سایر دوستان هم آدرس دارند لطف کنند ممنون میشم... Khansariha (8)Khansariha (8)
حنان جان
خواهش ميكنم وظيفه است دوستان لطف دارند
آدرس كه حوالي همون خيابون ناظم الاطبا هست اورينگ و اينطور ملزومات اآدرس همون طرفه
قربون دستت اگر براتون مقدوره يه چند تا اورينگ سايز كوچيك براي منم بگيري تشكر ميكنم ازتون
خواهش میکنم بهروز جان... شما سروری... Khansariha (8)
سایز دقیق اورینگ ها رو اگه بدی حتما اطاعت امر میشه بهروز جان... شاید هم اومدم ... حضورا تقدیم کردم (اگه فرصت بشه) Khansariha (8)Khansariha (8)

از دوستان هم اگه کسی آدرس دقیق تر داره (یه فروشگاه خاص که همه ی اورینگ های وایتون رو داشته باشه) و لطفا کنه تو خصوصی بده ممنون میشم خیلی...
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
(2014-03-18 04:10 PM)Vicxtor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خواهش میکنم بهروز جان... شما سروری... Khansariha (8)
سایز دقیق اورینگ ها رو اگه بدی حتما اطاعت امر میشه بهروز جان... شاید هم اومدم ... حضورا تقدیم کردم (اگه فرصت بشه) Khansariha (8)Khansariha (8)

از دوستان هم اگه کسی آدرس دقیق تر داره (یه فروشگاه خاص که همه ی اورینگ های وایتون رو داشته باشه) و لطفا کنه تو خصوصی بده ممنون میشم خیلی...
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

سلام
یکی از دوستان گفته بود ناظم الاطبا جنوبی مغازه شهباز
ولی یکی دیگه از دوستان فکر کنم اینجا آدرس یه مغازه داخل پاساژی در سعدی جنوبی داده بود که سایزهای کمیاب داشت اون و هر چی میگردم پیداش نمیکنم

حنان جان باعث شدی خودمم یکم بیشتر بگردم
کوچه ناظم الاطبا شمالی ، پاساژ تهران ، از پله ها که میرید پایین دقیقا یه اورینگ فروشی سمت چپ قرار داره
دوستان من شنیدم ای تی 44 40 تا شات تمیز میده .... البته این یک شنیده هست و من خودم تست نکردم
معمولا خودم 30 تا شات که میزنم شروع به شارژ میکنم... نظر شما اساتید چیست ؟؟؟ به نظرتون میشه رو 40 حساب کرد؟
یا همین 30 تا خوبه ؟
برای فواصل بالای 45 متر روی همان 30 شات حساب کنید و برای زیر 40 متر حدود 38 تا شات نسبتا خوب میده
لینک مرجع