انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات از HATSAN .AT44.10
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2014-02-08 01:58 AM)alirayx نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-02-08 01:56 AM)cordoba نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-02-08 01:43 AM)alirayx نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
دوستان یک سوال دارم،بعد از اینکه کپسول پر شد،و الان مثلا روی تفنگ نصب است ولی از تفنگ استفاده نشود مثلا 1 یا 2 ماه،مشکلی پیش نمیاد؟

این سوال رو بنده هم پرسیدم دوست عزیز Khansariha (8)

دوستان فرمودن مشکلی نداره ، دقیقا مثل کپسول سی ان جی خودرو میمونه و مشکلی براش پیش نمیاد ...

داداش شما داری راضی هستی از تفنگ؟

من هنوز نخریدم ، فعلا در مراحل تحقیقاتی هستم Khansariha (8)

اینجوری که از دوستان شنیدم ، بله رضایت بخشه ...
دوستان این تفنگه خیلی خوبی هست و اکثرا از این تفنگ استفاده میکنند
اگر تفنگ بدی بود .... هیچکس ازش استفاده نمیکرد
پس اطمینان داشته باشید که تفنگه بدی نیستKhansariha (8)
فقط دوستان ای تی سوار که کپسول دارند بنده رو راهنمایی کنند
من یک کپسول دراگر المان تازه خریدم و شارژش کردم اما......
نمیدونم این کپسول چند دفعه شارژ بهم میده
میشه دوستان بنده رو راهنمایی کنند Khansariha (48)
(2014-02-07 10:17 PM)mehrdadjan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان چند روز پیش داخل شرکتی که پدرم اونجا کار میکنه(ایران خودرو)
با ای تی روی درب موتور یه پژو پارس که تعویض شده بود به فکر تست
قدرت ای تی افتادمKhansariha (226) اولین شلیک با جی اس بی16بود که سوراخش کردKhansariha (219)
اما تی اس22با اون جنس محکمش نتونست سوراخش کنهKhansariha (290)
ارادتKhansariha (8)

سلام اقا مهرداد.
منم این ازمایش را روی یک درب کابینت انجام دادم(البته از طرف ضخیم ترش).
جی اس بی اگزت عین اب خوردن سوراخش میکرد ولی تی اس 22 نه.
علتش را هم فکر کنم به خاطر این هست که جنس سرب تی اس 22 نرم باشه،چون بر اثر برخورد خیلی زود سرش دفرمه میشد و همچنین انرژیش را درجا به هدف منتقل میکرد به جای این که بخواهد نفوز بکنه.
تی اس 22 برای شکار بهتر است تا برای اجسام سخت!!!
البته باید عذر خواهی کنم،چون ارسال زیاد ربطی با این تاپیک نداشت و تنها تقطه اشتراکش همون سلاح ای تی 44 بود که باهاش این تست را انجام داده بودم،انشاالله در اینده یک برسی از قدرت نفوز ساچمه های مختلف میزارم.Khansariha (256)
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
اما یک سوال مرتبط:
این جدول سایز اورینگ ها در ای تی 4.5 هست فکر کنم(بر حسب شماتیک فنی).فردی برای کالیبر 5.5 را دارد؟Khansariha (226)
[تصویر: 13918743961.jpg]
البته در مورد اون اورینگ داخل لوله و ... فرق بین 4.5 و 5.5 هست وگرنه بقیه جاهاش یکی هست و میشه از این جدول برای سایز اورینگ های ای تی 44 5.5 هم استفاده کرد.Khansariha (172)
شماتیک فنی ای تی 44 را با سایز اصلیش اپ کردم تا افرادی که ندارن بتوانند ازش استفاده بکنند.(برای همین لینک هست که صفحه راحت تر باز بشه)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

البته توی اون جدول جای اورینگ 323 خالی هست،همون اورینگ کوپل شارژ که 2*8 هست.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
منم اورینگ کپول شارژ ای تی را دراوردم تا فردا برم اورینگ بخرم.
[تصویر: 13918747392.jpg]
ممنونKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
سلام
دوستان اگه مقدوره لیست اورینگها و جدولش برای کالیبر 5.5 هم اگه هست قرار بدین .
ممنونم .

Sent from my LG-P880 using Tapatalk 2
(2014-02-08 07:35 PM)joseffist نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
دوستان اگه مقدوره لیست اورینگها و جدولش برای کالیبر 5.5 هم اگه هست قرار بدین .
ممنونم .
سلام اقا مهدی
فکر کنم به 2 صورت بشه برای سایز 5.5 را تهیه کرد.
1-با کمک و همت خود اعضا با تجره و اندازه گیری دقیق با کولیس.
2-جستجو در سایت های خارجی(بلاخص روسی)برای کالیبر 5.5 این جدول.
شاید هم فقط اورینگ 609 فرق بکنه،اما چون خودم تاحالا اندازه گیری نکردم نمیدونم.
از دوستان و اساتید اگه فردی اندازه اورینگ های دور لوله و داخل لوله 5.5 را داره لطفا بزاره تا بتوانم با اورینگ کوپل شارژ با هم تهیه کنم و به بعدا موکول نشه.Khansariha (226)Khansariha (226)Khansariha (226)
ای تی من 3 تا کارش مانده تا خیالم راحت بشه.خخخخخKhansariha (172)
1-اورینگ کوپل شارژ
2-اورینگ داخل لوله
3-تقویت سایلنسر فابریک.
شکارای خوبی داشته باشینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
یه نکته ای که هست
در جدول بالا که آقا محراب گذاشتن عدد اول قطر داخلی اورینگ است ، درحالی که اورینگ فروش ها قطر بیرونی رو میشناسن
برای قطر بیرونی ، دوبرابر عدد دوم (یعنی ضخامت گوشته اورینگ) رو به عدد اول اضافه کنید و بعد به مغازه دار تحویل بدین .
سلام به همی دوستان میخواستم بدونم این سلاح همراه با تلمبه فروخته میشود !!!؟یعنی همراه تفنگ هست!!!؟
(2014-02-08 08:31 PM)AmirHd نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همی دوستان میخواستم بدونم این سلاح همراه با تلمبه فروخته میشود !!!؟یعنی همراه تفنگ هست!!!؟
سلام.
الان دیگه نه،فقط خود تفنگ هست و تلمبه همراهش نیست.
قبلا وقتی واردات ازاد بود و خود نمایندگی میاورد به علت این که شارژ تفنگ مشکل بود(مثل الان کپسول های 300 باری فراگیر نشده بود)روی هر تفنگ یک تلمبه هم میفروخت.Khansariha (226)
وگرنه توی دنیا مرسوم نیست با یک اسلحه یک تلمبه هم بفروشند،مگر بنجامین دیسکاوری که 2 حالت فروش داره،یکی اسلحه خالی و یک حالت هم تفنگ+تلمبه که تخفیف هم روش میخوره.Khansariha (399)
موفق باشینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
دوستان میتونن راهنمایی کنند در تهران کجا میشه اورینگ دهانه برای کالیبر 5.5 پیدا کرد؟چون من هر کجا رفتم یا قطر داخلی 5 داشتن یا 6 که هیچکدام مناسب نیست اولی باعث دفرمه شدن ساچمه میشه و دومی سیل نمیکنه.
شما یه سر به خیابون ناظم الطبا زدید تا ب حال ؟ Khansariha (8)
لینک مرجع